Kvalifikace HS137, Oberstdorf | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Semmering | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) | | | Sjezd mužů, Bormio | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Semmering | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
konec
Sjezd mužů, Bormio
Vítěz: V. Kriechmayr (AUT)
Libor Štěpán
Konečné výsledky
- 1. 2:20,00
- 1. Vincent Kriechmayr (AUT) +-1:59:35,32
- 2. +-1:59:19,00
- 2. James Crawford (CAN) +-1:59:36,92
- 3. +-1:59:13,00
- 3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +-1:59:36,64
- 4. +-1:59:01,00
- 4. Marco Odermatt (SUI) +-1:59:37,86
- 5. Ryan Cochran-Siegle (USA) +-1:59:37,45
- 5. +-1:58:59,00
- 6. +-1:58:59,00
- 6. Urs Kryenbühl (SUI) +-1:59:37,44
- 7. Justin Murisier (SUI) +-1:59:37,15
- 7. +-1:58:55,00
- 8. Gilles Roulin (SUI) +-1:59:37,14
- 8. +-1:58:51,00
- 9. Mattia Casse (ITA) +-1:59:37,08
- 9. +-1:58:51,00
- 10. +-1:58:35,00
- 10. Dominik Paris (ITA) +-1:59:37,03
- 11. Daniel Hemetsberger (AUT) +-1:59:38,93
- 11. +-1:58:33,00
- 12. Cameron Alexander (CAN) +-1:59:38,78
- 12. +-1:58:21,00
- 13. Florian Schieder (ITA) +-1:59:38,76
- 13. +-1:58:13,00
- 14. Adrien Théaux (FRA) +-1:59:38,57
- 14. +-1:58:12,00
- 15. Stefan Rogentin (SUI) +-1:59:38,25
- 15. +-1:58:07,00
- 16. +-1:57:59,00
- 16. Brodie Seger (CAN) +-1:59:38,22
- 16. Erik Arvidsson (USA) +-1:59:38,22
- 17. +-1:57:57,00
- 18. Romed Baumann (GER) +-1:59:38,10
- 18. +-1:57:56,00
- 19. Jeffrey Read (CAN) +-1:59:38,07
- 19. +-1:57:51,00
- 20. +-1:57:50,00
- 20. Matteo Marsaglia (ITA) +-1:59:38,06
- 21. Alexis Monney (SUI) +-1:59:38,05
- 21. +-1:57:47,00
- 22. +-1:57:46,00
- 22. Julian Schütter (AUT) +-1:59:38,04
- 22. Christof Innerhofer (ITA) +-1:59:38,04
- 23. +-1:57:44,00
- 24. Travis Ganong (USA) +-1:59:39,82
- 25. Pietro Zazzi (ITA) +-1:59:39,77
- 26. Giovanni Franzoni (ITA) +-1:59:39,66
- 27. Cyprien Sarrazin (FRA) +-1:59:39,48
- 27. Henrik Røa (NOR) +-1:59:39,48
- 29. Henrik von Appen (CHI) +-1:59:39,45
- 30. Blaise Giezendanner (FRA) +-1:59:39,41
- Martin Bendik (SVK) DNF
Startovní listina
- 1. 1:55,00
- 1. Stefan Rogentin (SUI)
- 2. +-1:59:33,00
- 2. Mattia Casse (ITA)
- 3. +-1:59:22,00
- 3. Travis Ganong (USA)
- 4. +-1:59:18,00
- 4. Dominik Schwaiger (GER)
- 5. +-1:59:16,00
- 5. Josef Ferstl (GER)
- 6. +-1:59:14,00
- 6. Daniel Hemetsberger (AUT)
- 7. +-1:59:11,00
- 7. Ryan Cochran-Siegle (USA)
- 8. James Crawford (CAN)
- 8. +-1:59:11,00
- 9. +-1:59:11,00
- 9. Vincent Kriechmayr (AUT)
- 10. Johan Clarey (FRA)
- 10. +-1:58:54,00
- 11. +-1:58:45,00
- 11. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
- 12. +-1:58:38,00
- 12. Niels Hintermann (SUI)
- 13. Marco Odermatt (SUI)
- 13. +-1:58:33,00
- 14. Dominik Paris (ITA)
- 14. +-1:58:32,00
- 15. +-1:58:31,00
- 15. Matthias Mayer (AUT)
- 16. +-1:58:24,00
- 16. Matteo Marsaglia (ITA)
- 17. Romed Baumann (GER)
- 17. +-1:58:22,00
- 18. +-1:58:18,00
- 18. Otmar Striedinger (AUT)
- 19. Bryce Bennett (USA)
- 19. +-1:58:15,00
- 20. Christof Innerhofer (ITA)
- 20. +-1:58:14,00
- 21. +-1:58:12,00
- 21. Adrien Théaux (FRA)
- 22. Jared Goldberg (USA)
- 22. +-1:58:11,00
- 23. +-1:58:09,00
- 23. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
- 24. Cameron Alexander (CAN)
- 25. Blaise Giezendanner (FRA)
- 26. Urs Kryenbühl (SUI)
- 27. Maxence Muzaton (FRA)
- 28. Nils Allegre (FRA)
- 29. Martin Čater (SLO)
- 30. Miha Hrobat (SLO)
- 31. Brodie Seger (CAN)
- 32. Nicolo Molteni (ITA)
- 33. Jeffrey Read (CAN)
- 34. Sam Morse (USA)
- 35. Gilles Roulin (SUI)
- 36. Josua Mettler (SUI)
- 37. Alexis Monney (SUI)
- 38. Marco Pfiffner (LIE)
- 39. Broderick Thompson (CAN)
- 40. Justin Murisier (SUI)
- 41. Henrik Røa (NOR)
- 42. Henrik von Appen (CHI)
- 43. Stefan Babinsky (AUT)
- 44. Nico Gauer (LIE)
- 45. Florian Schieder (ITA)
- 46. Erik Arvidsson (USA)
- 47. Markus Nordgård Fossland (NOR)
- 48. Pietro Zazzi (ITA)
- 49. Julian Schütter (AUT)
- 50. Giovanni Franzoni (ITA)
- 51. Kyle Negomir (USA)
- 52. Adrien Fresquet (FRA)
- 53. Cyprien Sarrazin (FRA)
- 54. Martin Bendik (SVK)
- 55. Christoph Brence (GER)
- 56. Barnabás Szöllös (ISR)
Pořadí disciplíny
- 1. 2413,566 b
- 1. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 345 b
- 2. 2418,045 b
- 2. Marco Odermatt (SUI) 256 b
- 3. Johan Clarey (FRA) 183 b
- 3. 2419,664 b
- 4. Matthias Mayer (AUT) 182 b
- 4. 2423,371 b
- 5. Vincent Kriechmayr (AUT) 169 b
- 5. 2424,206 b
- 6. 2424,364 b
- 6. James Crawford (CAN) 141 b
- 7. Beat Feuz (SUI) 116 b
- 7. 2426,998 b
- 8. 2428,621 b
- 8. Daniel Hemetsberger (AUT) 104 b
- 9. Ryan Cochran-Siegle (USA) 89 b
- 9. 2435,623 b
- 10. Mattia Casse (ITA) 80 b
- 10. 2437,707 b
- 10. Romed Baumann (GER) 80 b
- 11. 2450,126 b
- 12. 2451,795 b
- 13. 2495,092 b
- 14. 3 b
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
- 0 b DNF
Pořadí SP
- 1. 119 b
- 1. Marco Odermatt (SUI) 796 b
- 2. 118 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 525 b
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) 385 b
- 3. 94 b
- 4. Lucas Braathen (NOR) 365 b
- 4. 93 b
- 5. Alexis Pinturault (FRA) 270 b
- 5. 70 b
- 6. 64 b
- 6. Matthias Mayer (AUT) 268 b
- 7. Vincent Kriechmayr (AUT) 252 b
- 7. 58 b
- 8. 57 b
- 8. Žan Kranjec (SLO) 245 b
- 9. 50 b
- 9. Manuel Feller (AUT) 240 b
- 10. 45 b
- 10. Marco Schwarz (AUT) 204 b
- 11. 32 b
- 12. 22 b
- 13. 21 b
- 14. 21 b
- 15. 20 b
- 16. 19 b
- 17. 15 b
- 18. 14 b
- 19. 10 b
- 20. 9 b
- 21. 7 b
- 22. 6 b
- 23. 6 b
- 24. 4 b
- 25. 2 b
- 26. 2 b
- 27. 1 b
- 28. 1 b
- 89. Adam Žampa (SVK) 16 b
V celkovém hodnocení světového poháru má Marco Odermatt stále obrovský náskok 261 bodů na Aleksandra Aamodta Kildeho, třetí zůstává v rychlostních disciplínách nestartující Nor Henrik Kristoffersen.
1. Vincent Kriechmayr (AUT) 1:54,68
2. James Crawford (CAN) +0,40
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,68
4. Marco Odermatt (SUI) +1,46
5. Ryan Cochran-Siegle (USA) +1,87
6. Urs Kryenbühl (SUI) +1,88
7. Justin Murisier (SUI) +2,17
8. Gilles Roulin (SUI) +2,18
9. Mattia Casse (ITA) +2,24
10. Dominik Paris (ITA) +2,29
11. Daniel Hemetsberger (AUT) +2,39
12. Cameron Alexander (CAN) +2,54
13. Florian Schieder (ITA) +2,56
14. Adrien Théaux (FRA) +2,75
15. Stefan Rogentin (SUI) +3,07
16. Brodie Seger (CAN) +3,10
16. Erik Arvidsson (USA) +3,10
18. Romed Baumann (GER) +3,22
19. Jeffrey Read (CAN) +3,25
20. Matteo Marsaglia (ITA) +3,26
21. Alexis Monney (SUI) +3,27
22. Julian Schütter (AUT) +3,28
22. Christof Innerhofer (ITA) +3,28
24. Travis Ganong (USA) +3,50
25. Pietro Zazzi (ITA) +3,55
26. Giovanni Franzoni (ITA) +3,66
27. Cyprien Sarrazin (FRA) +3,84
27. Henrik Røa (NOR) +3,84
29. Henrik von Appen (CHI) +3,87
30. Blaise Giezendanner (FRA) +3,91
...
Martin Bendik (SVK) DNF
Překvapením jsou hned dva muži se startovním číslem vyšším než 30 v první desítce. Švýcaři Justin Murisier a Gilles Roulin se srovnali za sebou na 7. a 8. pozici. Lehce zklamaný pak byl Dominik Paris, který v Bormiu v minulosti 6× zvítězil, ale tentokrát nebyl ani nejlepším Italem v cíli.