Elche – Celta Vigo 0:1 (kon.) | Valencia – Cádiz 0:1 (kon.)
Elche CF
0:1 (0:1)
Celta de Vigo
Pátek 06.01.2023, 18:30 • Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15. (20:25:17)

Je konec! Celta Vigo nakonec zvládla duel na půdě Elche a vítězí 1:0. O úvodní branku se už v 7. minutě postaral Iago Aspas. Ve 20. minutě mohl navýšit vedení Veiga, ale Badía zachránil Elche. Deset minut před odchodem do kabin mohl vyrovnat Lucas Boyé, ale hlavičkou z malého vápna netrefil branku. Po změně stran se Elche snažilo hrát aktivněji, ale recept na obranu Viga dnes nenašlo.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Luca de la Torre.

90+4
    Iago Aspas se vydal individuálním průnikem až do pokutového území, ale přízemní střelou minul zadní tyč!

90+2
    Červená karta pro tým Elche CF (Pedro Bigas).

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Domácí brankář Badía si naopak pohlídal pokus o překvapení z velké dálky a pohotově rozehrál. Elche se ne a ne dostat do šancí.

89
    Agustín Marchesín udělal velkou chybu, když neudržel v rukavicích centr z pravé strany. Svou chybu ale hostující gólman rychle napravil.

88
    Domácí obránci získali míč na vlastní polovině a ihned se vydali vpřed. Následná akce ale k centru nevedla.

87
    Elche už vrhá prakticky všechny síly do útoku. Domácím už moc času na vstřelení vyrovnávací branky nezbývá.

86
    Aspas se hnal za nákopem na hranici velkého vápna, ale nechal se odstavit v souboji s domácím obráncem.

85
    Elche se dostalo do pokutového území, jenže nikdo v bílém dresu si netroufl na zakončení. Obrana hostů stále odolává.

84
    Střídání v týmu Elche CF:
    ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Ezequiel Ponce.

83
    Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Ostrý přízemní centr ale Beltrán neusměrnil mezi tři tyče.

81
    Žlutá karta pro tým Elche CF (Pere Milla).

80
    Sudí si všiml nedovoleného zákroku na polovině hřiště a nařídil rozehrávku pro hosty. Verdikt se nelíbí domácím příznivcům.

79
    Lucas Boyé byl o krok později v souboji s Rodríguézem a dopustil se faulu. Celta Vigo může uklidnit dění na trávníku.

78
    Do rozehrávky hostujícího celku se musel zpojit také brankář. S jeho nákopem ale defenziva Elche problém neměla.