Almería – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Betis 1:2 (kon.) | Sevilla – Getafe 2:1 (kon.)
Atlético – Barcelona 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano
1:2 (1:2)
Real Betis
Neděle 08.01.2023, 16:15 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 16. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek nedělního večera. (18:13:20)

Již v 7. minutě otevřel skóre nešťastným vlastním gólem Balliu. Domácí dokázali odpovědět zásluhou Camella, jenž srovnal ve 20. minutě na 1:1. Do poločasové přestávky měl poslední slovo opět Betis, když hosty poslal do vedení Henrique. V 63. minutě skvělou individuální akcí rozvlnil síť Palazón, avšak po přezkoumání u videa byl gól odvolán. Nedělní duel mezi Vallecanem a Betisem skončil 1:2.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:16.

90+7

90+6
    Rohový kop pro Vallecano. Do vápna přispěchal i brankář Dimitrievski.

90+5
    Na centr do vápna se natáhl Raúl de Tomás. Na jeho zakončení nakonec nesejde, jelikož svůj náběh nenačasoval správně a v moment přihrávky byl ofsajdu.

90+4
    Do rychlého přečíslení se dostal Betis, ale čerstvý Rodri se rozhodl podržet balón na zádech a v útoku nepokračovat.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavil 6 minut nad rámec.

90+2
    Po souboji v pokutovém území zůstal ležet na trávníku Falcao. Nařízen je rohový kop pro Rayo.

90+1
    Od stoperů povede jedna z posledních šancí Vallecana na srovnání.

90
    Střídání v týmu Real Betis:
    ze hřiště odchází Nabil Fékir, přichází Juanmi,
    ze hřiště odchází Luiz Henrique, přichází Víctor Ruiz.

89
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Radamel Falcao,
    ze hřiště odchází Óscar Valentín, přichází Andrés Martín.

88
    Na centr Garcíy nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů v pokutovém území.

86
    Randy Nteka upaloval s míče do přečíslení. Ve správný moment vystoupil obránce Pezzella a akci překazil.

84
    Po záchranné brzdě sáhl Óscar Valentín. Rozhodčí správně ukazuje žlutý kartonek.

82
    Luiz Henrique z velkého úhlu donutil domácího brankáře předvést výborný zákrok. Následná dorážka Morena skončila na břevně!

81
    Centr ze standardní situace se odrazil od ruky jednoho z hráčů Betisu. Domácí se dožadovali penalty, ale neúspěšně.