Salernitana – Turín 1:1 (kon.) | Lazio – Empoli 2:2 (kon.) | Spezia – Lecce 0:0 (kon.)
Sampdoria – Neapol 0:2 (kon.) | AC Milán – AS Řím 2:2 (kon.)
UC Sampdoria
0:2 (0:1)
SSC Neapol
Neděle 08.01.2023, 18:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 17. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:11:36)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:12.

Také druhá půle nabídla jeden gól, hosté si celkem v klidu hlídali svůj náskok, který osm minut před koncem navýšili díky proměněné penaltě. Domácí toho směrem dopředu moc nevymysleli, Meret si připisuje snadně vychytané čisté konto.

90+5

90+4
    Velký tlak Neapole zakončil střelou jeden z hostů, zblokovaný míč končí v zámezí, ale to už vedoucí tým nemusí mrzet.

90+2
    Victor Osimhen se možná trochu unáhlil se střelou, balón letí vysoko nad.

90+2
    Hosté drží míč ve své moci a jdou si pro klidnou výhru.

90+1
    Nastavují se jen čtyři minuty.

90
    Giacomo Raspadori obdržel přihrávku na hranici vápna, jeho následná střela však byla ihned zblokována a šance z toho tak nebyla.

87
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Giacomo Raspadori.

85
    Victor Osimhen bojoval o míč na pravém křídle, získat se mu jej nepodařilo.

83
    Střídání v týmu UC Sampdoria:
    ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Flavio Paoletti,
    ze hřiště odchází Sam Lammers, přichází Daniele Montevago.
    82. Eljif ELMAS - 0:2

82
    Neapol právě vstřelila branku!
    ELJIF ELMAS provedl exekuci velmi dobře, pravačkou odehrál míč na levou stranu do horní části brány, Emil Audero uskočil stranou a neměl šanci zasáhnout.

80
    Je to tak, Neapol rozehraje pokutový kop a má velkou šanci zvýšit svůj náskok.

79
    Ronaldo Vieira zahrál v pokutovém území evidentně rukou a je pravděpodobné, že uvidíme druhý pokutový kop Neapole.

78
    Střela jednoho z hostů z dálky letí vysoko nad břevno.

77
    Mário Rui centroval z levé strany levačkou na úroveň penalty, míč byl odvrácen do zámezí.