Zlín – Slavia 0:4 (kon.) | Jihlava – Kolín 0:5 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:3 (kon.)
Poruba 2011 – Pardubice B 4:2 (kon.) | Sokolov – Třebíč 3:2 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:5 (kon.)
Šumperk – Frýdek-M. 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 09.01.2023, 18:00 • ŠKODA aréna, Šumperk • Chance liga • 36. kolo

58:19
    Sudí signalizoval krosček a ze střídačky si vytáhl Adama Zemana (FRM), Draky čeká ještě přesilovka.

52:45
    V posledních minutách byl Alana Lyszczarczyka (FRM) plný led, nyní se ale odebírá na lavici hanby. Tam ho rozhodčí poslal na dvě minuty za faul kolenem.

48:00
    Shodné tresty za hrubost si do statistik zapisují Tomáš Drtil (SUM) a Michal Hotěk (FRM), ve Škoda aréně tak budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

45:48
    No, nutno podotknout, že Lyszczarczyk na led opravdu padl až moc jednoduše. Štěpán Dudycha (SUM) nicméně tak jako tak míří na trestnou za podrážení.

45:08
    Pozor, uvidíme trestné střílení! Daniel Jouza (SUM) zatáhl za záchranou brzdu a sekl rozjetého Lyszczarczyka, který kvůli němu nezakončil!

41:41
    Šumperk třetí třetinu odstartuje početní výhodou, Daniel Vrdlovec (SUM) jde ven za faul loktem.

35:19
    Na trestnou lavici se na dvě minuty přesouvá útočník Lukáš Nedvídek (SUM), a to za podrážení.

29:41
    Uvidíme druhou domácí přesilovku, Antonín Kareš (FRM) totiž před Švančarou sekl dotěrného protihráče.

14:28
    Početní výhodu si nyní vyzkouší hosté, dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Lukáš Žálčík (SUM).

01:24
    Hosté se včas dostali ke kotouči a nedovolili soupeřům zakončit, Daniel Kowalczyk (FRM) tak nakonec na trestnou za podražení opravdu zamíří.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 7. Vildumetz (Vachutka, Bernat), 32. Bartoš (Průžek, Eliáš) – 17. Ramik, 26. A. Zeman (Svačina), 47. Lyszczarczyk (Vrdlovec, Teper), 50. Teper (Lyszczarczyk, Macháček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Drtil (A), Eliáš, Hrachovský, Kadeřávek, Kunst, Dudycha – Průžek, Bartoš (A), Žálčík (C) – Matě. Svoboda, Šuhaj, Š. Jelínek – Vildumetz, Nedvídek, Vachutka – Křemen, Bernat, Jouza.
    Trenér: Lukáš Majer.

HC Frýdek-Místek: Švančara (Mokry) – Žůrek, Teper (C), Zeleňák, Kowalczyk, Sova, Kareš, Homola – Lyszczarczyk, A. Zeman, Svačina (A) – Macháček, Vrdlovec (A), Doktor – Hotěk, Haas, Klimša – Geidl, Matěj, Ramik.
    Trenér: Martin Janeček.

Rozhodčí: Zavřel, Svoboda – Maštalíř, Roischel.

Diváci: 1 082.