HK 95 Považská Bystrica
5:4 (1:2, 4:1, 0:1)
HK Skalica
sk Úterý 10.01.2023, 17:30 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 29. kolo

Dramatický deväťgólový zápas sa končí víťazstvom Považskej Bystrice! Základom výhry pre domácich bola druhá tretina, v ktorej otočili stav vďaka štyrom gólom. Pred koncom tretej tretiny strelili Skaličania gól na 5:4, ale vyrovnať sa im už nepodarilo. Považania si pripisujú cenné body do tabuľky. Ja sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť. (19:47:15)

59:16
    Považania sa bránia zubami nechtami.

58:43
    Zakázané uvoľnenie domácich. Ideálna šanca pre Skalicu.

Oddychový čas pre HK 95 Považská Bystrica.

58:11
    Skaličania s opustenou svätyňou!

56:52
    Skalica dala gól! Aktivita Skaličanov vo vlastnom oslabení im vyšla výborne a znižujú na 5:4! RICHARD NEMEC sa po niekoľkých streleckých pokusoch od svojich spoluhráčov dostal k puku a prestrelil Pajpacha.
    Asistencia: Janáč.

56:31
    Domáci dlho váhali so strelou, na druhej strane Šátek prenikal, ale netrafil bránu.

55:47
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Landrigan – 2 min., podrazenie.

55:24
    Bekhendový pokus Ligasa si brankár hostí postrážil.

53:44
    Prihrávka hostí už bola za modrou čiarou a rozhodca to videl dobre a odpískal.

52:40
    Čas rýchlo plynie, čo nie je dobré pre hosťujúci tím, ktorý prehráva o dva góly.

51:19
    Cíger nepremieňa trestné strieľanie, pretože brankár Skalice puk vyráža betónom!

51:19
    Trestné strieľanie pre domácich! Bernát fauloval domáceho hráča v úniku, ale vyzerá to tak, že hosťujúci brankár je práve tým, ktorý utrpel najviac.

50:55
    Skalická presilovka nemá svetlé momenty.

49:45
    Panteri vyhodili puk ďaleko od svojej brány.

49:26
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
    Zlocha – 2 min., držanie.

47:52
    K strele na bránu nedochádza aj napriek tomu, že si obe mužstvá medzi sebou puky vymieňajú.