Vítkovice – Kladno 0:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:2 (po pr.)
Motor ČB – K. Vary 2:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 6:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 13.01.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 37. kolo

58:24
    Díky nedovolenému zákroku Richarda Nedomlela se možná dočkáme rozhřešení duelu ještě v základní hrací době.

47:07
    Další příležitost pro Liberecké. Za nedovolené bránění si jde na trestnou lavici sednout Adam Musil.

42:43
    Faško-Rudáše nepovoleně zastavil Tomáš Dvořák. Tygrům se tak dostává možnosti vyrovnat.

30:12
    Čtyři minuty dostal za nepovolený zákrok Lukáš Sedlák. Důležitá přesilovka pro domácí a důležité oslabení pro hosty.

25:55
    Druhá přesilovka pro hosty v utkání. Brankář Petr Kváča se provinil v brankovišti vysokou holí.

08:04
    Na dvě minuty jde vychladnout Tomáš Dvořák jež se dopustil nedovoleného zákroku na pronikajícího forvarda Tygrů.

00:29
    Ještě neuplynula ani půlka jedné minuty a máme tu první trest. Dvě minuty si odpyká Richard Nedomlel.

Kryštof Havíř

Branky a nahrávky: 10. Filippi, 29. Nedomlel (Filippi, Dlouhý), 48. Flynn (Balinskis, A. Najman) – 1. Radil (R. Kousal, Paulovič), 24. Čerešňák (L. Sedlák), 40. L. Sedlák (Cienciala, Čerešňák), 60. R. Kousal

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Král) – Balinskis, Nedomlel, Kolmann, Melancon, Derner, Štibingr, Aubrecht – Ordoš, Filippi, Faško-Rudáš – Frolík, A. Najman, Flynn – Vlach, Jelínek (C), Rychlovský – Jenčovský, Šír (A), Dlouhý.
    Trenér: Patrik Augusta

HC Dynamo Pardubice: Will (Matěcha) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Bučko, J. Kolář (A), Vála, Hrádek – Cienciala, L. Sedlák, Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Paulovič, Poulíček (C), T. Zeman – Štetka, A. Musil, Vondráček.
    Trenér: Radim Rulík

Rozhodčí: Kika, Ondráček – Ondráček, Hnát