Královské Vinohrady – Chodov 3:4 (po pr.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:4 (0:0, 2:3, 1:0 - 0:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
Pondělí 16.01.2023, 17:10 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga • 19. kolo

Chodov vítězí 4:3 po prodloužení. Vinohrady berou cenný bod. V první třetině byly dokonce lepší. Domácí dnes vycházeli ze zodpovědné obrany, dvakrát se jim povedlo srovnat. Mohli i vyhrát v normální hrací době, jenže Plíhal spálil obrovskou šanci před prázdnou bránou v 59. minutě. Prodloužení netrvalo ani minutu, Bauer se otočil kolem beka a předložil balónek Komárkovi, ten se podruhé prosadil. Sokol podruhé sáhl k trenérské výzvě, ale tentokráte nebyl úspěšný. (19:13:39)

Branky a nahrávky: 27. Švejda (Kužel), 29. V. Klápa (TS), 55. Ja. Procházka (TS) – 27. Komárek, 35. Vošta (Komárek), 38. Ondrušek (Vávra), 61. Komárek (J. Bauer). Vyloučení: 0:0. Diváci: 207. Rozhodčí: Bališ, Varga.

60:34 Mikuláš KOMÁREK - 3:4

60:34
    Chodov právě vstřelil branku!
    MIKULÁŠ KOMÁREK viděl u pravého mantinelu Bauera, ten se otočil kolem Plíhala, dostal výhodu, mezitím si seběhl MIKULÁŠ KOMÁREK na jeho křižnou přihrávku k zadní tyči a usměrnil balónek pod břevno. Sokol si ještě opět vzal trenérskou výzvu, ale tentokráte nebyl úspěšný. Asistence: Jiří Bauer.

60:18
    Chodov na balónku.

60:01

60:00

59:46
    Po pasu z pravé strany na přední tyč si Matoušek chystal míček na forhend, ale dostoupil jej Jan Procházka.

59:33
    Chodov nevyužil standardky ze střední vzdálenosti, ani nezakončil.

59:20
    Vinohrady udělaly faul na své útočné polovině.

59:09
    Švejdovu střelu z levé strany dorážel Kellermann, jeho pokus byl tečovaný vedl kratší tyče.

59:00
    Vinohrady přečkaly závar před svou bránou.

58:39
    Pergler mohl podle všeho rozhodnout, byl sám před gólmanem, jeho blafák vykopl ležící Hodík a potom trefil Plíhal jeho levou ruku, přitom před ním byla prázdná brána!

58:07
    Hájkovi nesedla střela z pravé strany, ale Sokol zůstane na míčku.

57:33
    Klápa se v levém rohu hrací plochy u hostující brány provinil proti florbalovým pravidlům.

56:59
    Emoce se stupňují. Vinohrady jsou blízko k tomu, aby urvaly minimálně cenný bod proti Chodovu.

56:10
    Komárek obhodil beka na pravé straně a jeho střele na zadní tyč moc nechybělo, Křepelka zaznamenal zákrok rukou.