Hr. Králové – Kisvárda FC 3:0 (kon.) | Teplice – Gabala 2:1 (kon.) | Zagłębie – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
Plzeň – Ferencváros 0:0 (kon.) | Jablonec – DVTK 1:0 (kon.) | Olomouc – Cracovia 1:2 (kon.)
Salzburg – Sparta 2:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:1 (1:1)
AC Sparta Praha
Pondělí 16.01.2023, 16:00 • Marbella, Španělsko • Přípravný zápas

Přeji hezký zbytek večera. (17:53:37)

Fotbalisté pražské Sparty si ve druhém utkání na soustředění ve španělské Marbelle připisují porážku. Tým Briana Priskeho nestačil na letošního účastníka Ligy Mistrů a prohrál těsným výsledkem 2:1. Za rakouský tým už v první minutě skóroval Koita, za Spartu v nastaveném čase první půle srovnal Haraslín. O vítězství Salzburgu pak gólem z padesáté minuty rozhodl Adamu.

90+3

90+2
    Jankto dlouhý míč nezpracoval a vhazovat budou hráči Red Bullu Salzburg.

90+1
    Pražská Sparta zakládá postupný útok.

89
    Po levé straně teď pláchl Goljan a ukázal svou rychlost. Následně poslal centr do vápna, ten byl však odvrácený na autové vhazování.

88
    Sparťané se teď postupnou kombinací dostali na útočnou polovinu, míč ale nakonec končí v zámezí.

86
    Laci teď získal balon a zklidnil hru.

85
    Sám na sparťanského gólmana se hnal Šeško, jeho snažení ale zastavil pomezní rozhodčí zdvihnutým praporkem pro ofsajd.

84
    Žlutá karta pro tým FC Red Bull Salzburg (Bernardo).

84
    Do další zajímavé příležitosti se dostal po Mejdrově centru Vydra, jeho pokus hlavou ale skončil těsně vedle Stejskalovy branky.

83
    Jankto dobrou průnikovkou našel Kuchtu, jeho zakončení ale gólem neskončilo.

82
    Zelený bude vhazovat.

79
    Málem přišlo vyrovnání. Fotbalisté ve žlutém dobře zakombinovali, až do vápna letěl skvělý centr od Vydry, který směřoval na Kuchtu. Míč ale srazil obránce Salzburgu a málem si vstřelil vlastní gól. Stejskal vytáhl míč na roh.