Akademici Plzeň – Riders Univerzita Pardubice 8:1 (kon.) | HC MUNI – Engineers Prague 1:6 (kon.) | BO Ostrava – North wings Ústí 3:9 (kon.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
3:9 (2:3, 1:3, 0:3)
HC North Wings Ústí nad Labem
Středa 25.01.2023, 20:00Univerzitní liga ledního hokeje • 15. kolo

Zápas 15. kola Univerzitní ligy mezi Ostravou a Ústím nad Labem končí vítězstvím hostujícího celku, který k duelu přijel v malém počtu hráčů. I tak ale dokázal domácím nastřílet devět gólů a zaslouženě bere tři body. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (22:09:37)

59:45
    Morys ještě musí řešit nepříjemnou situaci u své branky. Ústí i v malém počtu hráčů dokázalo v samém závěru při oslabení zaútočit.

59:24
    Domácí celek sice zamkl soupeře, ke střele se ale nemůže dostat.

59:03
    Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem:
    P. Jarý – 2 min., nedovolené bránění.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke skóre, tak i zápasu.

54:56
    Tým North Wings právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HARKABUS. Asistence: Jindra a Stuchlý.

51:47
    Béreš neproměnil trestné střílení.

47:55
    Autorem branky je MARTÍNEK. Asistence: Janoušek.

45:09
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
    P. Jarý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

44:22
    Autorem branky je T. JARÝ. Asistence: Petržílka a Jindra.

43:20
    Potočný – 2 min., krosček.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 21:42.

I ve druhé třetiny dali hosté tři góly. Domácí jen jeden, a to i přes to, že hosté přijeli v malém počtu hráčů a pomalu jim dochází síly. Stav je nicméně 3:6 z pohledu Ostravy a bude zajímavé sledovat, jestli třetí třetina nabídne ještě zvrat.

40:00

35:00
    Autorem branky je PETRŽÍLKA. Asistence: Jindra a Kuchař.

34:03
    Zapletal – 2 min., podrážení.

23:18
    Miškovič – 2 min., hákování.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 8. Ficek (Janiczek, Bernát), 8. Kafka (Potočný), 22. Béreš – 5. Janoušek, 7. Janoušek (Tot), 16. Harkabus (Jarý), 21. Tot (Janoušek), 23. Jindra (Harkabus, Petržílka), 35. Petržílka (Jindra, Kuchař), 45. Jarý (Petržílka, Jindra), 48. Martínek (Janoušek), 55. Harkabus (Jindra, Stuchlý)

BO Ostrava Vítkovice Steel: Halouzka (21. Morys) – Zajíc, Šěvěček, Már, Ficek, Janiczek, M. Dvořák, Zapletal – R. Dvořák, Plánka, Gebauer, Kriščák, Sysala, Bernát, Byčkov, Kafka, Béreš, Potočný, Revaj, Slezák
    Trenér: Daniel Szturc

HC North Wings Ústí nad Labem: Gerstner (Kožnar) – Miškovič, P. Jarý, Petržílka, Stuchlý, Štěpánek – Harkabus, J. Jindra, Svoboda, Kuchař, Tot, Martínek, T. Jarý, Janoušek
    Trenér: Lukáš Místecký

Rozhodčí: Hykel – Vengřín, Voznička