Královéhradecký kraj – Plzeňský kraj 2:5 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Liberecký kraj 5:3 (kon.) | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 2:4 (kon.)
Královéhradecký kraj – Liberecký kraj 3:4 (0:2 po s.n.) | Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 3:2 (kon.)
konec
Kraj Vysočina
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
Jihomoravský kraj
Čtvrtek 26.01.2023, 10:30 • Vrchlabí, Elektromont aréna • Olympiáda dětí a mládeže • O 5. - 6. místo
Partner:
  44:40 Vojtěch KUBÍN - 2:4
   
  44:40
  Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto! VOJTĚCH KUBÍN se zmocnil kotouče ve středu hrací plochy a trefil prázdnou svatyni soupeře. Jihomoravský kraj tak pár vteřin před koncem vede o dvě branky. Bez asistence.
  29:18 Vojtěch KUBÍN - 2:3
   
  29:18
  Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
  Před koncem druhé třetiny se hosté dostávají zpět do vedení! Střela Brodeckého byla sražena za bránu, kde se k puku dostal VOJTĚCH KUBÍN a z velkého úhlu dokázal zakončit do brány Moravy. Asistence: Petr Brodecký a Petr Tomek.
  27:20 Jindřich LUKÁŠ - 2:2
   
  27:20
  Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
  Další velmi laciná obdržená branka hostů! Richard Bína trestuhodně přišel o puk za bránou, který ulovil Lukáš Kachlíř a následně zakončil k levé tyči JINDŘICH LUKÁŠ. Máme tak srovnáno na 2:2! Asistence: Lukáš Kachlíř.
  25:03 Oliver ŠICHTAŘ - 1:2
   
  25:03
  Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
  Těsně po vypršení přesilové hry se hosté dostávají zpět do vedení! Brankář Jan Kotas si připisuje asistenci, neboť fantasticky rozehrál na Slívku, který posunul kotouč OLIVERU ŠICHTAŘOVI a ten jej zasadil mezi betony Moravy. Asistence: Ondřej Slívko a Jan Kotas.
  23:37 Tadeáš EGART - 1:1
   
  23:37
  Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
  Velká chyba Jakuba Poláka při přesilové hře, neboť ztratil kotouč před svou bránou, čehož okamžitě využil TADEÁŠ EGART a zakončil k pravé tyči. Bez asistence.
  05:21 Petr TOMEK - 0:1
   
  05:21
  Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
  A máme tady úvodní branku, kterou zaslouženě dává Jihomoravský kraj! PETR TOMEK získal puk v pravé části hrací plochy a následně se parádně dostal přes dva obránce ke střele, kterou umístil do levé šibenice. Tohle byla nádhera par excellence Bez asistence.

  Michal Raška

  Branky a nahrávky: 24. Egart, 28. Lukáš (Kachlíř) – 6. Tomek, 26. Šichtař (Slívko, Kotas), 30. Kubín (Brodecký, Tomek), 45. Kubín


  Kraj Vysočina: Morava (Poustka) – Pešl, Duben, Frantl, Kopecký, Kachlíř, Zmrhal (C), Piskač, Hájek M. – Brožek, Hájek L., Nejedlý – Čapek, Lédl, Egart (A) – Katolický, Lukáš, Koníř (A) – Hrodek, Stupka, Vaněček
  Trenér: Adam Vylíčil

  Jihomoravský kraj: Kotas (Valášek) – Brodecký, Beroun, Ruml (A), Brychta, Polák, Bína, Kaňa, Čermák – Daněk, Slívko, Meissner – Harásek, Šichtař, Kerbler – Kubín (A), Tomek (C), Prchal – Kukleta, Hartl
  Trenér: Rudolf Cakl

  Rozhodčí: Libor Veinfurter — Petr Maštalíř, Aleš Roischel