Tampa – Boston 3:2 (kon.) | Montreal – Detroit 3:4 (po pr.) | Washington – Pittsburgh 3:2 (2:1 po s.n.)
Winnipeg – Buffalo 2:3 (kon.) | Nashville – New Jersey 6:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:5 (kon.) | Calgary – Chicago 1:5 (kon.) | Arizona – St. Louis 5:0 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 27.01.2023, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční den. (05:52:44)

3. Jared Spurgeon (MIN) – 0+1

Domácí fanoušci mají nakonec důvod k radosti. Bojovné utkání přineslo vítěze až v prodloužení, kde se dokázal po krásné akci prosadit Mats Zuccarello. Z celkového pohledu je vítězství Wild zasloužené, nicméně i Flyers si za svoji bojovnost onen získaný bod zasloužili.

62:08 Mats ZUCCARELLO - 3:2

62:08
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Nádherná individuální akce MATSE ZUCCARELLA přináší druhý bod pro Minnesotu. Norský útočník proskočil mezi dvěma obránci, dostal se až před Harta, kterého zkušeně přehodil. Asistence: Calen Addison a Matthew Boldy.

61:32
    Flyers se dostali do přečíslení tří na jednoho. Konecny to zkoušel střelou po ledě a Fleury svůj tým výrazně podržel!

61:09
    Boldy si najel mezi kruhy a zkusil to bekhendem, Hart jeho ránu vyrazil do bezpečí.

60:30
    Minnesota na začátku prodloužení kontroluje kotouč a pomalu si připravuje svůj útok.

60:01

Minnesota se ve 45. minutě dostala zásluhou druhého gólu Boldyho do vedení, nicméně Flyers se nevzdali a v samotném závěru vystřelil remízu 2:2 zadák DeAngelo. Který z týmů si v prodloužení dojde pro druhý bod?

60:00

59:50
    Puk je ve středním pásmu a zřejmě uvidíme prodloužení.

59:10
    Konecny dostal hodně místa na levém kruhu a zkusil to střelou zápěstím. Puk těsně přeletěl břevno, Flyers se pokouší tento zápas zcela otočit.
    58:32 Anthony DEANGELO - 2:2

58:32
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Pořádná zápletka. Hosté okamžitě využili početní převahy a srovnávají na 2:2. Na pravém kruhu dostal kotouč ANTHONY DEANGELO a trefil se naprosto parádně pod horní tyčku. Asistence: Kevin Hayes a Ivan Provorov.

58:24
    Hart uhání na střídačku a Flyers to zkusí v šesti hráčích na ledové ploše.

57:45
    Poslední střídání musí být pro Flyers hodně frustrující, hra se odehrává neustále za brankou Harta a hosté se nemohou dostat k závěrečnému tlaku.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 24. Boldy (M. Foligno, Spurgeon), 45. Boldy (Kaprizov, Zuccarello), 63. Zuccarello (Addison, Boldy) – 6. N. Cates (Ristolainen), 59. DeAngelo (Hayes, Provorov)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, Steel, Kaprizov – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Boldy, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Konecny, N. Cates, Farabee – Allison, Laughton (A), Hayes – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: O'Donnell, Rehman – Murchison, Galloway

Diváci: 19 177