SKUP Olomouc – Helas Brno 4:4 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Kadaň 4:9 (kon.)
konec
FC Rapid Ústí nad Labem
4:9 (2:2)
International Futsal Club Kadaň
Sobota 28.01.2023, 20:30 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 1. Futsal liga • 17. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Druhá půle v poměru 2:7 rozhodla o dělbě bodů, které z krajského města odváží futsalisté Perštejna. Domácí doplatili především na neproměněné dva desetimetrové kopy ve druhém poločase, zatímco hostům padlo do sítě takřka vše, na co sáhli. Pokud chce Rapid pomýšlet na setrvání v tuzemské nejvyšší futsalové soutěži, nebude si pravděpodobně moct dovolit již žádné zaváhání. Svěřenci Martina Dlouhého ale v křeči na vítězství čekají již od 27. 9. 2022, kdy naposledy slavili vítězství ve 4. kole v České Lípě. Tým Nenada Veljkoviće si pro změnu upevnil sedmou příčku v soutěžní tabulce.

  Stav akumulovaných faulů ve druhém poločase: 6:7.

  Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek z futstalu vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:17:45)
   
  Pozápasové ohlasy trenérů:

  Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
  "Zápas v náš neprospěch rozhodl první poločas, kdy jsme neproměnili spoustu gólových příležitostí a neodskočili soupeři. Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat ve stejném nasazení s tím, že jsme museli být více produktivní. Utkání zlomila branka na 3:5, kdy jsme hru otevřeli, a místo snížení inkasovali další góly. Nedařila se nám ani hra v power-play a neproměnili dva desetimetrové kopy. Soupeř ve druhé části využil veškeré gólové situace, které si vytvořil, proto je i takový výsledek. Gratulace Perštejnu k vítězství."

  Nenad Veljković (Spartak Perštejn): "Věděli jsme, o co v zápase jde, přesto jsme věřili, že v utkání zvítězíme. Kluci byli nervózní, ale vidělo se, že na výhru máme a utkání se dá zvládnout. Nečekalo nás nic jednoduchého, neboť jsme věděli, že Rapid má tým se skvělým trenérem a mladými hráči, kteří se hodně posouvají. Byli jsme připravení na to, že zadarmo nic v Ústí nad Labem nedostaneme. Jsme rádi za to, že konečně domů vezeme tři body z venkovního střetnutí v čase, kdy to nejvíce potřebujeme (naposledy zvítězil venku Perštejn ve Vysokém Mýtě v rámci 2. kola 1. Futsal ligy; pozn. red.)."
   
  Konec zápasu.
   
  39:58
  Rapid právě vstřelil branku!
  Domácí korigují skóre po nepřímém volném kopu po dvojím hraní gólmana hostů! Tomáš Vobořil předložil míč JANU SCHORSCHOVI, který upravuje stav na 4:9. Asistence: Tomáš Vobořil.
   
  38:20
  Perštejn právě vstřelil branku!
  CARDEAL DE JESUS CESAR CAIO proměňuje desetimetrový kop k levé tyči.
   
  38:19
  Hosté budou zahrávat desetimetrový kop po šestém akumulovaném faulu Ústí nad Labem.
   
  37:02
  Perštejn právě vstřelil branku!
  To je již zřejmě zatlouklý hřebíček do pomyslné rakve! Přibývá ho JAKUB KILIJÁN a Perštejn vede již pětigólovým rozdílem. Asistence: Cardeal De Jesus Cesar Caio.
   
  36:17
  Perštejn právě vstřelil branku!
  Gól do prázdné brány! Brankář Radek Novák trestá power-play domácích rozehrávkou přes celé hřiště.
   
  35:55
  Domácí opět bez brankáře!
   
  35:28
  Pátý akumulovaný faul Rapidu ve druhém dějství.
   
  35:19
  Daniel Klečka drží naděje domácích, když vytáhl střelecký pokus Daniela Klímy.
   
  35:02
  Daniel Klečka zpět v bráně.
   
  33:35
  Domácí risknou power-play s Jiřím Zápotockým!
   
  33:35
  Radek Novák zpět v brance místo Lukáše Tremla!
   
  33:35
  Střelu Tomáše Vobořila z desetimetrového kopu vytáhl Lukáš Treml na roh!
   
  33:34
  Hosté sází na ověřenou kartu, do brány se opět staví Lukáš Treml! Exekutorem Tomáš Vobořil.
   
  33:34
  Domácí budou zahrávat desetimetrový kop po sedmém akumulovaném faulu Perštejna.
   
  33:32
  Radek Novák zpět mezi tyčemi místo Lukáše Tremla!
   
  33:25
  Jaroslav Zápotocký z desetimetrového kopu trefil Lukáše Tremla!

  Zdeněk Kamínek ml.

  Branky: 4. Jiří Zápotocký (Vobořil), 16. Jaroslav Zápotocký (Vobořil), 27. Vobořil (Radosta), 40. Schorsch (Vobořil) – 16. Caio, 18. Belej (Klíma), 28. Chmelan (Klíma), 30. Belej (Chmelan), 32. Belej (Kiliján), 33. Chmelan (Klíma), 37. R. Novák, 38. Kiliján (Caio), 39. Caio (10 m kop)

  Karty:   8. Klečka (RUL), 24. Vobořil (RUL) – 17. Holman (PER), 26. Klíma (PER), 31. Veljković (trenér) (PER), 32. Baran (PER)


  FC Rapid Ústí nad Labem: Klečka (Smolař, Džudža) – Jiří Zápotocký, Vobořil, Jaroslav Zápotocký, M. Gajdoš – Vondrka, Schorsch, Koc, Radosta – připraven Jaroslav Novák.
  Trenér: Martin Dlouhý.

  International Futsal Club Kadaň: R. Novák (27:33 min. – 27:59 min., 33:24 min. – 33:32 min., 33:34 min. – 33:35 min. Treml) – Klíma, Chmelan, Baran, Caio – Kiliján, Holman, Belej – připraven Polanský.
  Trenér: Nenad Veljković, Martin Schreiner.

  Rozhodčí: M. Vlašič – Chládek, Šmid; delegát: Hora

  Diváci: 177
  bahis siteleri