Liberec – Královské Vinohrady 6:9 (kon.) | Karlovy Vary – Chodov 4:7 (kon.) | Black Angels – Česká Lípa 8:6 (kon.)
Tatran – Bohemians 8:6 (kon.) | Ostrava – Pardubice 7:4 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:6 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
8:6 (3:4, 2:2, 3:0)
FbŠ Bohemians
Neděle 29.01.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Livesport Superliga • 22. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (18:53:52)

A je tu konec. Domácí v poslední třetině zvládli zápas otočit ve svůj prospěch, navíc své vedení navýšit a pokračují tak ve své sérii neporazitelnosti Livesport Superligy. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Jan Řehoř a Marek Beneš, oba si odnesou balíček dvanácti plechovek piv.

Branky a nahrávky: 3. Kreysa (Mar. Čermák), 15. Meliš (Mare. Beneš), 18. Šindelář (Šimek), 28. Mare. Beneš (Meliš), 35. Mare. Beneš (Němeček), 41. Mare. Beneš (Němeček), 49. Kreysa (Kříž), 51. Kreysa (T. Hanák) – 8. Forman (Virga), 10. Kawulok (Buršík), 16. K. Petrák (Čihák), 19. Gajdoš, 34. Řehoř (J. Petrák), 39. P. Šebek (Řehoř).

60:00

59:50
    Deset sekund do konce, tady už je asi rozhodnuto. Míček je na druhé straně, než kde by ho hosté potřebovali.

59:20
    Meliš vystřelil pár centrimetrů vedle od odkryté branky.

59:02
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    A nyní už jsou znovu u míčku hosté, tedy znovu hrají v šesti.

58:30
    Tohle domácím funguje a vyhovuje. Dobrých třicet vteřin už drží míček, navíc budou rozehrávat z útočného rohu po nepřesné střele Hanáka. Respektive, po ráně, kterou musel brankář helmou vyrážet.

58:05
    Petrákovi míček přeskočil čepel. Tatran tak získal kontrolu nad míčkem.

58:00
    Petrák nastřelil tyčku branky!

57:35
    Šindelář odpálil míček na druhou stranu. Bohemians jsou ale rychle zpět před brankou Tatranu.

57:02
    Hosté už jsou v šesti. Brankář na střídačce.

56:46
    Virga měl možnost snížit, brankář ho však vychytal.

56:10
    Beneš udělal pomyslný půlkruh, než se rozhodl vystřelit. Brankář ale jeho pokus zneškodnil.

55:30
    Tatran vybojoval balonek a drží ho ve své moci na své straně.

54:24
    Hanák dostal míček až přes vysunutého brankáře, ale branka z toho nebyla. Kisugite zavčas balonek odpálil do rohu.

53:53
    Vavrouškovu ránu brankář vytěsnil helmou.

52:50
    Řehoř prošel poměrně jednoduše k brance Střešovic, pak nahrával pod sebe, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

52:12
    Klokani budou pokračovat na soupeřově straně, když míček skončil za mantinelem po teči domácího florbalisty.

51:18
    Bohemians rozehraje z vlastního rohu.
    50:29 Jonáš KREYSA - 8:6

50:29
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JONÁŠ KREYSA. Asistence: Tomáš Hanák. Po chybě jednoho z hráčů Bohemians se dostal Tatran do brejku. Kreysova rána pak skončila v brance a kromě osmého vstřeleného gólu Střešovic si připisuje také hattrick v tomto zápase.

49:50
    Šebek zakončil jen do mantinelu za tatranskou brankou.

Dnešní utkání sleduje 361 diváků.

49:04
    Kisugite zakončil vedle. Tatran rozehraje z vlastního rohu.

48:40
    Klokani ještě pokračují v přesilovce. Střely létají jen mimo.
    48:20 Jonáš KREYSA - 7:6

48:20
    Autorem branky je JONÁŠ KREYSA. Asistence: Lukáš Kříž. Tak to je něco! Domácí skórují v oslabení poté, co Kříž vyhodil rychle na Kreysu, a ten ve složité situaci zvládl ještě míček dorazit do sítě.

47:55
    Petrák zakončil nebezpečně, ale branka to není, hosté i tak pokračují v aktivní hře.

47:38
    Hyršl musel zneškodnit ránu protihráče.

47:25
    Zelenobílí jsou ve všech na polovině Tatranu.

46:57
    Uvidíme čtvrtou přesilovku dnešního utkání. Zatím byly všechny využity. Vstřelí branku Klokani i nyní?

46:57
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice:
    Ondřej Němeček – 2 min., Sekání.

46:08
    Tatran se snaží hrát rychle, ale bez chyb. Další akci rozjede ze své poloviny, kam ho Klokani vyhnali.

45:18
    Klokani rychle rozehráli z rohu Tatranu a Virga pak zakončoval asi ze dvou metrů vedle.

44:30
    Kreysova rána trefila jen brankáře Hyršla.

44:12
    Beneš se otáčel do protihráče a o míček tak přišel.

43:33
    Nahozený míček si ze vzduchu ve stoje sebral Hyršl.

43:20
    Virga z blízkosti netrefuje.

42:35
    Hanák měl poměrně dobrou pozici k zakončení, ale přes to se rozhodl ještě rozehrát. Ke střele už pak ale nedošlo.

42:04
    Bohemians drží míček na své polovině.
    40:27 Marek BENEŠ - 6:6

40:27
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Asistence: Ondřej Němeček. No a vzápětí už se trefuje, když mu křižnou přihrávkou nabídl tento gól Němeček.

40:18
    Benešova rána zkraje třetí části kousek vedle.

40:01

Viděli jsme znovu velice akční třetinu, kdy padly čtyři branky – dvě na každé straně. Domácí zvládli srovnat krok, ovšem Bohemians jim opět utekla, když se asi dvě minuty před koncem druhé třetiny prosadil Šebek. Třetí třetina bude ještě napínavá.

40:00

39:55
    Bohemians dohrají třetinu na své straně.
    38:19 Patrik ŠEBEK - 5:6

38:19
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Autorem branky je PATRIK ŠEBEK. Asistence: Jan Řehoř. Velký podíl na této brance má Řehoř, který na sebe navázal hned trojici hráčů a uvolnil tím Šebka na druhé straně. Ten si pak rychlou střelou připsal branku v zápasu.

36:59
    Beneš čistě obral protihráče o míček, avšak následnou přihrávku před branku si našel jen jeden z Klokanů.

36:10
    Kreysa nastřeluje tyčku branky Bohemians!

35:55
    Nepřesné zakončení Tatranu nabídlo hostům přechod na útočnou stranu.
    34:25 Marek BENEŠ - 5:5

34:25
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Asistence: Ondřej Němeček. Beneš neměl těžkou pozici, když míček jen uklízel do odkryté branky poté, co jeho spoluhráč zakončoval do noh brankáře.

33:34
    Bohemians rozehráli z útočného rohu dozadu na vlastní polovinu.

33:25
    Dvě tyčky Klokanů! Tatran měl hodně štěstí, že nedostal na 4:6!
    33:04 Jan ŘEHOŘ - 4:5

33:04
    Autorem branky je JAN ŘEHOŘ. Asistence: Jaroslav Petrák. Petrák si všiml volného Řehoře, který poté, co přijal přihrávku, uklízel míček do odkryté prázdné branky.

32:40
    Tatran pokračuje v útoku. Rozehraje z útočného rohu.

31:20
    Martin Mühlfait tečoval míček a Hyršl se už jen otočil za míčkem, který o kousek do branky nezapadl.

30:40
    Tlapák zakončil, Hyršl zneškodňuje.

30:15
    Kříž se předvedl v dobrém světle i při dalším zákroku proti Petrákovi.

29:38
    Petrák se po rozehrávce rozhodl o zakončení. Balonek neletěl vůbec špatně, ale Kříž mu jeho ránu zneškodnil.

29:05
    Nepřesná rána Kisugiteho. Domácí rozehrají.

28:03
    Zakončení hostů bylo podle sudího tečované, pokračovat tak budou u míčku Klokani.

27:50
    Klokani se snaží o rychlou odpověď, pokračovat budou z poloviny Tatranu po faulu.
    27:31 Marek BENEŠ - 4:4

27:31
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Asistence: Milan Meliš. Beneš viděl dostatek prostoru k tomu, aby z pravé strany zakončil. Míček se zastavil až v síti.

26:41
    Hanák měl na florbalce srovnávací branku, ale netrefil míček ideálně.

26:27
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians:
    Karel Petrák – 2 min., Sekání.

25:50
    Petrák stihl zastavit pohyb míčku a zamezit tak rozvíjejícímu se útoku soupeře.

25:18
    Eliáš se otočil okolo bránícího Šebka. Následně jeho spoluhráč získal faul v rohu.

24:43
    Hráči Bohemians po faulu rozehráli z vlastního rohu.

23:21
    Čihák přeběhl šířku hřiště, když čekal na lepší náběh spoluhráčů.

22:45
    Kříž byl, při pokusu dorazit míček do branky, seknutý do rukou. Po chvilce se může zase pokračovat.

22:22
    Šebek neměl jak rozehrát dopředu, pomohl si tak dozadu.

21:39
    Tatran měl k dispozici standardku. Šindelářovu ránu si pohlídal brankář Hyršl.

20:55
    Tatran se snaží vykrývat prostory a nedovolit tak soupeři rozehru.

20:29
    Bohemka je u míčku a vymýšlí postup do útočné poloviny.

20:01

Hned sedm branek nám nabídla první třetina zápasu. V zápase už vedly oba týmy. Nejprve se dostali do vedení domácí, kteří pak byli zaskočeni dvěma góly Bohemians. Následoval scénář, kdy se vždy domácí dotáhli, ale hosté si vedení znovu vzali zpět.

20:00

19:51
    Souboj o míček za brankou Tatranu.

19:12
    Sudí musel uklidnit trenéra hostujícího celku, pokračovat se bude z rohu Klokanů.

19:07
    Poslední minuta první třetiny už začala.
    18:26 Matúš GAJDOŠ - 3:4

18:26
    Autorem branky je MATÚŠ GAJDOŠ. Gajdoš využil chyby v domácí obraně a znovu posílá svůj tým do jednobrankového vedení.

18:16
    Kříž vystoupil proti ráně Bohemians.
    17:14 Martin ŠINDELÁŘ - 3:3

17:14
    Autorem branky je MARTIN ŠINDELÁŘ. Asistence: David Šimek. Šindelářova rána propadla brankáři mezi rukou a tělem a stav je tak znovu srovnán.

16:58
    Bohemians drží míček za vlastní brankou.

16:17
    Forman se obtočil kolem Eliáše a hledal na druhé straně Petráka. Obrana Tatranu zasáhla na poslední chvíli.

15:59
    Němeček rozjede další akci domácích hráčů.
    15:15 Karel PETRÁK - 2:3

15:15
    Autorem branky je KAREL PETRÁK. Asistence: Pavel Čihák. Karel Petrák se vydal po pravé straně a z nenápadné střely k levé tyčce vrací svůj celek do vedení.

14:30
    Zakončení Gajdoše letělo nad branku Tatranu.
    14:17 Milan MELIŠ - 2:2

14:17
    Autorem branky je MILAN MELIŠ. Asistence: Marek Beneš. Křižná přihrávka přes šířku hřiště našla Meliše, který vystřelil do horní části branky.

13:55
    Tatran už je v přesilovkovém postavení před brankou Bohemians.

13:45
    Martin Kisugite – 2 min., Blokování soupeřovy hole.

13:20
    Meliš byl faulovaný ve vlastním rohu. Jeho tým bude pokračovat rozehrou.

12:59
    Virga si přihrává se spoluhráčem na vlastní straně.

12:25
    Eliáš vystřelil jen do těla brankáře Hyršla.

11:50
    Faulu se dopustil také Kreysa, hosté zůstanou s míčkem v rohu Tatranu.

11:41
    Čermák si pomohl faulem za vlastní brankou.

11:08
    Klokani pokračují rozehrou z vlastní poloviny.
    09:49 Ondřej KAWULOK - 1:2

09:49
    Autorem branky je ONDŘEJ KAWULOK. Asistence: Jakub Buršík. Tvrdá rána na bližší tyč vyletěla z florbalky Kawuloka, na ni brankář nestačil.

09:27
    Gajdoš rozehrál špatně a nabídl tak protihráči možnost zakončit na branku. Brankář, naštěstí pro hosty, chybu obránce napravil.

08:56
    Kříž předvedl další dobrý zákrok.

08:40
    Tatran se s míčkem na své straně.

07:58
    Sudí neviděli teč hráče Bohemians, proto také mohli hosté rozehrát z vlastního rohu.
    07:01 Filip FORMAN - 1:1

07:01
    Autorem branky je FILIP FORMAN. Asistence: Samuel Virga. No a krátce na to je tu branka Klokanů! Nahození míčku před branku z pravé strany si našel jeden z hráčů a uklidil ho za záda brankáře.

06:52
    Malič měl vyrovnávací branku na florbalce! Kříž však předvedl výborný zákrok a z blízkosti ničí jeho pokus.

06:20
    Ondřej Němeček – 2 min., Bránění ve hře.

06:11
    Hosté půjdou hrát přesilovku, zatím mají výhodu.

05:46
    Buršík a jeho formace teď hledají prostor, jak se dostat na útočnou stranu.

05:10
    Teď se zelenobílí dostali na útočnou stranu, jejich zakončení však bylo zblokované.

04:30
    Střešovice se po vstřeleném gólu vrátili ke své typické hře, kdy svého soupeře tlačí a jsou velice aktivní. Klokani se už dobré dvě minuty spíš jen brání.

03:13
    Tatran rozehraje po odpískaném faulu z rohu Bohemians.

02:45
    Střešovice drží soupeře na jejich polovině. Obrana musí být v pozoru.
    02:04 Jonáš KREYSA - 1:0

02:04
    Autorem branky je JONÁŠ KREYSA. Asistence: Martin Čermák. Rychle rozehraná standardka Tatranu z levé strany končí za zády brankáře po ráně Kreysy.

01:30
    Domácí se snažili kombinací dostat k brance soupeře, ale hráči Bohemians si vše pohlídali a míček získali.

00:23
    S míčkem se první potkali hosté. Ti rozehrají z poloviny Tatranu poté, co tam byli faulovaní.

00:01

Trenér: Luděk Beneš

FbŠ Bohemians: Hyršl (Melega) – Malič, Čihák, Strnad, Zezulka – Forman, K. Petrák, Buršík, Kawulok, Virga, J. Petrák, Řehoř, P. Šebek, Kisugite, Gajdoš, Hronek, Rozkovec, Bílek.
    Trenér: Michal Jedlička

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se oba týmy potkaly v pohárovém zápasu. Ten vyhráli hráči Bohemians v prodloužení.

Tatran Střešovice čeká těžký zápas. Na domácí palubovce přivítá čtvrtý celek Livesport superligy – Bohemians. V posledním utkání zvládl Tatran porazit Black Angels 12:4, kde v poslední dvouminutovce padly čtyři branky. Tatran je stále neporažený, z 21 zápasů neprohrál ani jednou. V soutěži má nejlepší ofenzívu, která vstřelila 188 branek. Oproti tomu jeho dnešní soupeř Bohemians má na svém kontě nasbíraných 43 bodů, 180 vstřelených branek a 140 inkasovaných. Hráči Bohemians odehráli poslední uktání s Chodovem, který v prodloužení porazili a v celkovém skóre vyhráli 9:8.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.