SHC Maloměřice – Královo Pole 14:29 (kon.) | Strakonice – Dukla 32:36 (kon.) | Hranice – Nové Veselí 26:26 (kon.)
Jičín – Kopřivnice 32:28 (kon.) | Karviná – Lovosice 28:26 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 27:22 (kon.)
Tatran Prešov – Plzeň 32:37 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
14:29 (7:14)
SKKP Handball Brno
Sobota 04.02.2023, 10:30 • Hala Maloměřice • Chance Extraliga mužů • 20. kolo

59
    Na svůj debut v dresu Maloměřic nebude Štěpán Fiala vzpomínat v dobrém. Je potřetí vyloučen, následuje tedy červená karta. (14:28)

56
    Za útočný faul je dvěma minutami potrestán Šimon Erbes. Vzhledem ke stavu střetnutí jej ovšem oslabení týmu příliš mrzet nemusí. (13:27)

54
    Podruhé si putuje na dvě minuty odpočinout Štěpán Fiala, házenkář, který do Maloměřic přestoupil ze Vsetína. (12:26)

47
    Neoddiskutovatelný dvouminutový trest pro Radima Tejzra, jenž stáhl pivota soupeře v jasné pozici. Maloměřice budou hrát v oslabení. (12:23)

39
    Druhý dvouminutový trest v zápase si vykoledoval Matouš Kolečkář, domácí mají možnost snížit manko v početní převaze. (11:18)

23
    Vyloučení je v první půli opravdu požehnaně. Dalším hráčem s dvouminutovým trestem na kontě je maloměřický Ondřej Krošík. (5:9)

20
    Kukulovski byl tím házenkářem, který fauloval, dodatečně a zcela po právu míří na dvě minuty ven ze hry. (4:8)

17
    Nová posila Maloměřic Štěpán Fiala se neuvedl v příliš dobrém světle. Po faulu na hraně brankoviště inkasuje dvouminutový trest. (2:6)

17
    Dvě minuty pro Dušana Živanova. Rozhodčí se radili, zda nenařídí sedmimetrový hod, nakonec se shodli pro klasickou rozehrávku. (2:6)

13
    Dvouminutový trest i na hostující straně, vysloužil si je Matouš Kolečkář. Hraje se tedy ve čtyřech na obou stranách. (1:5)

11
    Dvě minuty pro Libora Horuta, který zastavil do brejku směřujícího konkurenta, proto je nařízen sedmimetrový hod. (1:3)

7
    Nejenže Dan Korger inkasoval dvě minuty za faul soka při zakončení, brněnský celek z Králova Pole navíc bude házet sedmičku. (0:2)

3
    Náskok navýšil Jan Zahradníček, jenže po zakončení narazil do gólmana, takže branka neplatí, skórující házenkář místo toho vyfasoval dvouminutový trest. (0:1)