Gazda Cup 2023 | ml. a st. přípravka: ČSK Uherský Brod bílí (kon.) |
konec
Gazda Cup 2023
ml. a st. přípravka: ČSK Uherský Brod bílí
Tomáš Kučera
Petr Zpěvák
Umístění
1. ČSK Uh. Brod bílí 11b.
2. AFC Nové Mesto nad Váhom 11 b.
3. 1. FC Slovácko 7b.
4. Jiskra Staré Město 6b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 5b.
6. ČSK Uh. Brod červení. 1b.
Výsledky zápasů
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 4:0
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 0:1
AFC Nové Mesto nad Váhom : Jiskra Staré Město 2:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:3
Jiskra Staré Město : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : ČSK Uh. Brod červení 3:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 1:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : SK Uh. Brod bílí 1:3
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
ČSK Uh. Brod bílí : Jiskra Staré Město 3:2
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 1:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 1:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : 1. FC Slovácko
Nedělní odpolední program turnaje starší přípravky
13:00 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení
13:14 1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí
13:28 AFC Nové Mesto nad Váhom : Jiskra Staré Město
13:42 ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko
13:56 Jiskra Staré Město : Slovácká Viktoria Bojkovice
14:10 ČSK uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom
14:24 Jiskra Staré Město : ČSK Uh. Brod červení
14:38 AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko
14:52 Slovácká Viktoria Bojkovice : SK Uh. Brod bílí
15:06 ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom
15:20 ČSK Uh. Brod bílí : Jiskra Staré Město
15:34 1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice
15:48 ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení
16:02 Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom
16:16 Jiskra Staré Město : 1. FC Slovácko
Seznam týmů v kategorii starší přípravka
1. ČSK Uh. Brod U11
2. ČSK Uh. Brod U10
3. SK SV Bojkovice
4. AFC Nové Mesto n/V
5. Jiskra Staré Město
6. 1. FC Slovácko
Umístění
1. ČSK Uherský Brod bílí 13b.
2. 1. FC Slovácko 12b.
3. AFC Nové Mesto nad Váhom 8b.
4. FC Trinity Zlín 5b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 4b.
6. ČSK Uh. Brod červení 0b.
Výsledky zápasů
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 2:1
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 1:2
AFC Nové Mesto nad Váhom : FC Trinity Zlín 0:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:2
FC Trinity Zlín : Slovácká Viktoria Bojkovice 0:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
FC Trinity Zlín : ČSK Uh. Brod červení 2:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 0:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod bílí 0:2
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2
ČSK Uh. Brod bílí : FC Trinity Zlín 4:0
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 4:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
FC Trinity Zlín : 1. FC Slovácko 0:3
Nedělní dopolední program turnaje mladší přípravky
08:30 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení
08:44 1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí
08:58 AFC Nové Mesto nad Váhom : FC Trinity Zlín
09:12 ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko
09:26 FC Trinity Zlín : Slovácká Viktoria Bojkovice
09:40 ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom
09:54 FC Trinity Zlín : ČSK Uh. Brod červení
10:08 AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko
10:22 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod bílí
10:36 ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom
10:50 ČSK Uh. Brod bílí : FC Trinity Zlín
11:04 1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice
11:18 ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení
11:32 Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom
11:46 FC Trinity Zlín : 1. FC Slovácko
Seznam týmů v kategorii mladší přípravka
1. ČSK Uh. Brod U9
2. ČSK Uh. Brod U8
3. SK SV Bojkovice
4. AFC Nové Mesto n/V
5. FC Trinity Zlín
6. 1. FC Slovácko
1. ČSK Uh. Brod bílí 11b.
2. AFC Nové Mesto nad Váhom 11 b.
3. 1. FC Slovácko 7b.
4. Jiskra Staré Město 6b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 5b.
6. ČSK Uh. Brod červení. 1b.
Výsledky zápasů
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 4:0
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 0:1
AFC Nové Mesto nad Váhom : Jiskra Staré Město 2:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:3
Jiskra Staré Město : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : ČSK Uh. Brod červení 3:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 1:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : SK Uh. Brod bílí 1:3
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
ČSK Uh. Brod bílí : Jiskra Staré Město 3:2
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 1:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 1:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
Jiskra Staré Město : 1. FC Slovácko
Nedělní odpolední program turnaje starší přípravky
13:00 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení
13:14 1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí
13:28 AFC Nové Mesto nad Váhom : Jiskra Staré Město
13:42 ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko
13:56 Jiskra Staré Město : Slovácká Viktoria Bojkovice
14:10 ČSK uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom
14:24 Jiskra Staré Město : ČSK Uh. Brod červení
14:38 AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko
14:52 Slovácká Viktoria Bojkovice : SK Uh. Brod bílí
15:06 ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom
15:20 ČSK Uh. Brod bílí : Jiskra Staré Město
15:34 1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice
15:48 ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení
16:02 Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom
16:16 Jiskra Staré Město : 1. FC Slovácko
Seznam týmů v kategorii starší přípravka
1. ČSK Uh. Brod U11
2. ČSK Uh. Brod U10
3. SK SV Bojkovice
4. AFC Nové Mesto n/V
5. Jiskra Staré Město
6. 1. FC Slovácko
Umístění
1. ČSK Uherský Brod bílí 13b.
2. 1. FC Slovácko 12b.
3. AFC Nové Mesto nad Váhom 8b.
4. FC Trinity Zlín 5b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 4b.
6. ČSK Uh. Brod červení 0b.
Výsledky zápasů
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení 2:1
1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí 1:2
AFC Nové Mesto nad Váhom : FC Trinity Zlín 0:0
ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko 0:2
FC Trinity Zlín : Slovácká Viktoria Bojkovice 0:0
ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0
FC Trinity Zlín : ČSK Uh. Brod červení 2:0
AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko 0:1
Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod bílí 0:2
ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2
ČSK Uh. Brod bílí : FC Trinity Zlín 4:0
1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice 2:1
ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení 4:0
Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom 1:2
FC Trinity Zlín : 1. FC Slovácko 0:3
Nedělní dopolední program turnaje mladší přípravky
08:30 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod červení
08:44 1. FC Slovácko : ČSK Uh. Brod bílí
08:58 AFC Nové Mesto nad Váhom : FC Trinity Zlín
09:12 ČSK Uh. Brod červení : 1. FC Slovácko
09:26 FC Trinity Zlín : Slovácká Viktoria Bojkovice
09:40 ČSK Uh. Brod bílí : AFC Nové Mesto nad Váhom
09:54 FC Trinity Zlín : ČSK Uh. Brod červení
10:08 AFC Nové Mesto nad Váhom : 1. FC Slovácko
10:22 Slovácká Viktoria Bojkovice : ČSK Uh. Brod bílí
10:36 ČSK Uh. Brod červení : AFC Nové Mesto nad Váhom
10:50 ČSK Uh. Brod bílí : FC Trinity Zlín
11:04 1. FC Slovácko : Slovácká Viktoria Bojkovice
11:18 ČSK Uh. Brod bílí : ČSK Uh. Brod červení
11:32 Slovácká Viktoria Bojkovice : AFC Nové Mesto nad Váhom
11:46 FC Trinity Zlín : 1. FC Slovácko
Seznam týmů v kategorii mladší přípravka
1. ČSK Uh. Brod U9
2. ČSK Uh. Brod U8
3. SK SV Bojkovice
4. AFC Nové Mesto n/V
5. FC Trinity Zlín
6. 1. FC Slovácko
Nejlepší střelec: Šimon Vavrečka – Slovácka Viktoria Bojkovice
Nejlepší brankář: Matěj Pekarovič – AFC Nové Město nad Váhom
Nejlepší hráč: Viktor Šuranský – ČSK Uherský Brod – bílí (16:59:46)
1. ČSK Uh. Brod bílí 11b.
2. AFC Nové Mesto nad Váhom 11 b.
3. 1. FC Slovácko 7b.
4. Jiskra Staré Město 6b.
5. Slovácká Viktoria Bojkovice 5b.
6. ČSK Uh. Brod červení. 1b.