Geoff Neal - Ian Machado Garry | (*05:00) | | | Robert Whittaker - Paulo Costa | (*05:30) |
Alexander Volkanovski - Ilia Topuria | (*06:00) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Oberhof | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5 km, Oberhof | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Courchevel | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Courchevel | (kon.) |
konec
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Oberhof
Vítěz: S. Samuelsson (SWE)
Karel Jedlička
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Sturla Holm Lægreid (NOR)
3. Tarjei Bø (NOR)
4. Sebastian Samuelsson (SWE)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Martin Ponsiluoma (SWE)
8. Johannes Dale (NOR)
9. Benedikt Doll (GER)
10. Roman Rees (GER)
11. Emilien Jacquelin (FRA)
12. Fabien Claude (FRA)
13. Tommaso Giacomel (ITA)
14. Michal Krčmář (CZE)
15. Justus Strelow (GER)
16. Dmytro Pidručnyj (UKR)
17. Johannes Kühn (GER)
18. Endre Strømsheim (NOR)
19. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
20. David Komatz (AUT)
21. Vladimir Iliev (BUL)
22. Antonin Guigonnat (FRA)
23. Jakub Štvrtecký (CZE)
24. Anton Dudčenko (UKR)
25. Tero Seppälä (FIN)
26. Tomáš Mikyska (CZE)
27. Jesper Nelin (SWE)
28. Alex Cisar (SLO)
29. Peppe Femling (SWE)
30. Sebastian Stalder (SUI)
1. Fabien Claude (FRA)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +2
3. Emilien Jacquelin (FRA) +3 (1)
4. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +9
5. Martin Ponsiluoma (SWE) +18 (1)
6. Sturla Holm Lægreid (NOR) +23 (1)
7. Johannes Thingnes Bø (NOR) +24 (2)
8. Justus Strelow (GER) +24
...
16. Tomáš Mikyska (CZE) +45 (1)
23. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:10 (2)
26. Michal Krčmář (CZE) +1:29 (3)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +10
3. Sturla Holm Lægreid (NOR) +18
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +24
5. Fabien Claude (FRA) +28
6. Sebastian Stalder (SUI) +32
7. Justus Strelow (GER) +34
8. Johannes Dale (NOR) +38
...
14. Tomáš Mikyska (CZE) +58
1. Sebastian Samuelsson (SWE) 36:42,8
2. Martin Ponsiluoma (SWE) +9,6 (2)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +38,8 (3)
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) +55,8 (2)
5. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:07,3 (3)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:10,9 (2)
7. Sebastian Stalder (SUI) +1:11,1
8. Fabien Claude (FRA) +1:26,4 (2)
9. Tarjei Bø (NOR) +1:31,2 (4)
10. Tero Seppälä (FIN) +1:31,3 (2)
11. Johannes Dale (NOR) +1:32,3 (2)
12. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:45,6 (5)
13. Justus Strelow (GER) +1:46,0 (1)
14. Tomáš Mikyska (CZE) +1:46,2 (1)
15. Endre Strømsheim (NOR) +1:58,7 (3)
16. Jesper Nelin (SWE) +2:00,7 (3)
17. Alex Cisar (SLO) +2:03,4 (1)
18. Roman Rees (GER) +2:07,6 (2)
19. Antonin Guigonnat (FRA) +2:34,6 (5)
20. Emilien Jacquelin (FRA) +2:34,7 (5)
21. Johannes Kühn (GER) +2:47,8 (5)
22. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:57,9 (6)
23. Dmytro Pidručnyj (UKR) +3:05,7 (4)
24. David Komatz (AUT) +3:08,4 (4)
25. Anton Dudčenko (UKR) +3:10,6 (3)
26. Benedikt Doll (GER) +3:33,0 (6)
27. Michal Krčmář (CZE) +4:06,1 (7)
28. Tommaso Giacomel (ITA) +4:22,2 (7)
29. Vladimir Iliev (BUL) +4:43,6 (8)
30. Peppe Femling (SWE) +5:48,3 (7)
Jakub Štvrtecký sice zajel 11. nejlepší běžecký čas, šest chyb ho však srazilo do třetí desítky stejně jako Michala Krčmáře. Hůře než česká žebříčková jednička střílel dnes už jen Vladimir Iliev. (13:23:34)