Sokol Písek
31:33 (16:17)
HC DAC Dunajská Streda
Neděle 19.02.2023, 11:00 • hala Pisek • MOL liga žen • 6. kolo

Dohrávaný nedělní zápas šestého kola Mol Ligy mezi Sokolem Písek a HC DAC Dunajskou Stredou přinesl nezaujatému fanouškovi mnoho pěkných šancí, technických fines a dohromady 64 branek. Po vyrovnaném poločase měly ve druhém dějství lepší začátek slovenské hráčky. Ty se několika slepenými brankami dostaly do dvoubrankového vedení. Jenže Sokol dokázal zlepšenou hrou srovnat skóre. Chleba se začal lámat šest minut před koncem. Několik chyb Sokola rozhodlo tom, že ze zápasu nemá žádný bod. Písek prohrál s Dunajskou Stredou 31:33. (12:12:53)

Sokol Písek – HC DAC Dunajská Streda 31:33 (16:17)
    Nejvíce branek: Korešová 8/2, Stellnerová 6, Chlupová 5 – Bíziková 11, Élöová 5, Rajnohová 4. Rozhodčí: Pavel Blanár, Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3. Vyloučení: 1:3. ČK: Juhosová (DST). Diváci: 120.

Konec zápasu. (31:33)

60
    Erika Rajnohová neuspěla s nájezdem z levé strany hřiště. (31:33)

Noémi Mageraová teď podržela svůj tým dobrým zákrokem. (31:33)
    60
    Barbara Sáriová dostala míč na pivota a poslal jej ostrou střelou přesně k tyčce. (31:33)

60
    Dunajská Streda tahá čas. (31:32)

59
    Sokol z levé strany trefil jenom břevno. Barbora Plojharová pak v souboji o míč prohrála. (31:32)
    59
    Erika Rajnohová dostala míč na levou stranu, kde okolo ní nikdo nebyl. Rychlonožka prošla z levé strany a ostrým projektilem, který mířil do horního rohu branky skórovala. (31:32)

59
    Slovenky při vyrovnaném stavu a vlastním oslabení nikam nespěchají. (31:31)

58
    Pastorková se provinila držením a půjde si na dvě minuty odpočinout. (31:31)

58
    Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Kristína Pastorková). (31:31)
    58
    Alena Stellnerová dostala míč na pivota, kde okolo ní bylo pusto a prázdno. No a hráčka Sokola poslala kulatý nesmysl do horního rohu branky, kde na něj Noémi Mageraová nedosáhla. (31:31)

58
    Sokol prohrává o jednu branku a útočí 150 vteřin před koncem do plných. (30:31)
    58
    Beatrix Élöová vlétla mezi dvě hráčky Sokola a poslala míč bombou přesně k tyčce. (30:31)

57
    Noémi Mageraová se vytáhla proti střela zblízka. Slovenky jsou na míči. (30:30)

57
    Písek je na míči, ale jde do plných. (30:30)
    56
    Erika Rajnohová naznačovala tělem přihrávku na levé křídlo, ale to byla jenom návnada, na kterou skočily hráčky Sokola včetně brankářky. Hráčka slovenského týmu totiž dostala míč k pravé tyčce nečekanou střelou. (30:30)
    56
    Alena Stellnerová dostala míč na pivota a poslala jej bombou přesně do levého horního rohu slovenské branky. (30:29)