Královo Pole – Lovosice 27:28 (kon.) | Dukla – SHC Maloměřice 41:31 (kon.) | Tatran Prešov – Hranice 28:20 (kon.)
Frýdek-M. – Kopřivnice 37:31 (kon.) | Strakonice – Jičín 20:27 (kon.) | Plzeň – Zubří 37:27 (kon.)
Nové Veselí – Karviná 26:30 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
37:31 (19:14)
KH ISMM Kopřivnice
Středa 22.02.2023, 18:10Chance Extraliga mužů • 23. kolo

59
    Zdeněk Čadra dostává 2 minuty za zásah míčem do obličeje soupeřova brankáře. Na tyto situace je to tedy 1:1, ale Pyško zápas za potlesku zaplněného hlediště dohraje. (37:31)
    57
    Jan Mucha dostává nečekaně hodně prostoru a přidává další přesnou ránu. (37:31)
    56
    David Lefan na druhé straně střílí přesně o zem. (36:31)
    56
    V přesilovce se prosazuje domácí Nikolas Noworyta. (36:30)
    55
    Tucet gólů včetně tří proměněných sedmiček dovršil ranou mezi nohy brankáře Střelec. (35:30)
    54
    Faul trestá sedmičkou o zem Choleva. (35:29)

54
    Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský). (34:29)
    54
    Z křídla si seběhl na gólovou ránu pod břevno Zdeněk Čadra. (34:29)
    53
    Noworyta si naběhl na přihrávku a v oslabení zavěsil na zadní tyč. (34:28)
    53
    Martin Střelec proměňuje následný sedmimetrový hod. (33:28)

53
    Podruhé v zápase je vyloučen domácí Jakub Ondrušík. (33:27)
    52
    Zbyněk Bureš obstřelil brankáře z křídla a po čtyřbrankové šňůře Kopřivnice je tu stejný kousek domácího mužstva. (33:27)

51
    Žlutá karta pro trenéra KH ISMM Kopřivnice Aleše Chrastinu za protesty. (32:27)
    51
    V oslabení ztrácí míč Gřes, do brejku unikl Choleva a zvyšuje. (32:27)

51
    Přichází však vyloučení pro Frýdek-Místek. Pykat jde Radim Hustopecký. (31:27)
    50
    Navíc z brejku přeloboval Pšenicu domácí Choleva. (31:27)
    49
    Muchova křížná střela do horního růžku končí v síti po 4 minutách a 44 vteřinách půstu. (30:27)
    49
    Zdeněk Čadra nachází obloukem na levém křídle Martina Střelce, který sází desátý gól. (29:27)
    47
    Zdeněk Čadra trefil z křídla přesně šibenici a navléká na gólovou šňůru Kopřivnice třetí korálek. (29:26)
    46
    Jaromír Petřík odclonil obránce a Marek Bukovský završil průnik do sítě za záda Patrika Bartoše, který se postavil nově do brány Pepina. (29:25)
    45
    Zdeněk Čadra měl dnes několik neúspěšných pokusů, smůlu teď prolomil dnešní druhou trefou do oslabené obrany Frýdku-Místku. (29:24)
    45
    Mathias Choleva pálí přesně k tyči ze sedmičky. (29:23)
    44
    V přesilovce se prosazuje za nepřítomnosti svého domácího rivala podeváté Střelec. (28:23)

44
    Vyloučení za trefu do ucha brankáře si vysloužil Jan Zbránek (Frýdek-Místek). (28:22)
    43
    Až třetí dnešní sedmimetrový hod Kopřivnice je proměněn, faul na Gřese trestá Střelec. (28:22)
    42
    O bleskovou odpověď se postaral důrazným zakončením útoku Matěj Mazur. (28:21)
    42
    Jan Gřes zavěsil pěknou utaženou střelou na zadní tyč. (27:21)
    41
    Hrubku v kopřivnické rozehrávce trestá z nájezdu Zbránek a opět je na čele tabulky střelců s osmi góly sám. (27:20)
    41
    Okamžitě odpovídá podobnou akcí Zbyněk Bureš. (26:20)
    40
    Jan Gřes se prosazuje individuálním průnikem. (25:20)
    40
    Skvělou zadovku Otta Kancela využívá na křídle Martin Střelec a sedmým zásahem vyrovnává domácího Zbránka. (25:19)
    39
    O chvilku později se již Jan Mucha trefuje přesně k tyči. (25:18)

38
    Frýdecko-místecký Ondrušík je vzápětí vyloučen za tahání za dres na dvě minuty. (24:18)
    37
    Na druhé straně se poprvé prosazuje přímočarou akcí přes hostujícího Gřese Jakub Ondrušík. (24:18)
    37
    Bukovského přihrávku do proskoku využívá Lefan z levé spojky ke snížení. (23:18)
    36
    Po puštěném hraničním zákroku na Bukovského dokončil kopřivnickou akci z druhé vlny Střelec. (23:17)
    36
    Jan Zbránek běžel od půlky sám na Bohumila Pšenicu a suverénně proměňuje. (23:16)
    35
    Další Muchův přesný zásah k tyči přes obranu. (22:16)
    35
    Dost prostoru měl k nápřahu Mucha a z devíti metrů pálí přesně. (21:16)
    33
    David Lefan odpovídá průnikem a ranou k tyči z pivota. (20:16)
    32
    Míč si vyměnili Radim Chudoba a Slavomír Mlotek, prvně jmenovaný vnikl do obří mezery v obraně a snadno skóruje. (20:15)
    32
    Lefanovu přihrávku horem využívá z křídla pátým gólem Střelec. (19:15)
    30
    Těsně před přestávkou prostřelil Choleva ze sedmičky Pšenicu, který na trestný hod vystřídal Žingora v bráně. (19:14)
    29
    Nechytatelnou dělovkou na zadní tyč se poprvé zapisuje mezi střelce kopřivnický David Lefan. (18:14)
    29
    Domácí zrychlili kombinaci, do mezery na pravé spojce se vřítil Matěj Mazur a z mohutného výskoku překonává Žingora, poté ho při dopadu ještě zboural tělem, nicméně gól platí. (18:13)
    27
    Střelec prostřelil Pyška z křídla, góly se tak dál střídají v pravidelném rytmu. (17:13)
    26
    Góly se sypou v rychlém sledu, prosazuje se domácí kanonýr Choleva. (17:12)
    25
    Polcar vynáší trumfy a pálí přesně dokonce osm vteřin po gólu svého duelanta posledních dvou minut. (16:12)
    24
    Za 13 vteřin však odpovídá znovu Zbránek. (16:11)
    24
    Polcar si naběhl s míčem na osu hřiště a z výšky přes obranu rozvlnil síť. (15:11)
    24
    Zcela volný Jan Zbránek si z levého křídla naběhl do lepšího úhlu na spojku a ani při páté střele se nemýlí. (15:10)
    23
    Jan Polcar se protáhl na levé spojce a prostřelil Pyška. (14:10)
    22
    Ihned po oddechovém čase skóruje potřetí domácí Mucha. (14:9)
    20
    Za domácí odpovídá dobrou akcí proti přesile Radim Chudoba. (13:9)
    20
    Choleva došlápl do brankoviště, domácí oslabená obrana pak špatně vystoupila a z křídla vymetl bližší šibenici Zdeněk Čadra. (12:9)

19
    Za zmíněný faul byl vyloučen Zbyněk Bureš (Frýdek-Místek). (12:8)
    19
    Kopřivnický Radek Doležel byl tahán za dres, přesto dokázal propálit brankáře pod břevno mezi ruce. (12:8)
    18
    Jan Mucha však vzápětí tvrdou střelou nedal brankáři naději zasáhnout. (12:7)
    18
    Marek Bukovský se hezky protáhl středem a střelou k tyči snižuje. Ze sedmibrankového náskoku Frýdku-Místku jsou to už jen čtyři. (11:7)
    17
    Jan Polcar zavěsil z výšky, když mu spoluhráči odclonili obránce. (11:6)
    16
    Radim Chudoba naznačil ze sedmičky prudkou střelu a pak hodil technický oblouček do horního rohu brány. (11:5)
    15
    V závěru přesilovky se z křídla trefuje pod břevno opět Střelec. (10:5)

13
    První vyloučení pro Pepino SKP Frýdek-Místek obstaral faulem Radim Chudoba. (10:4)
    13
    Bukovského ztlumenou střelu snadno chytá Pyško a okamžitě dlouhou přihrávkou nachází Mattiase Cholevu, jenž ze sóla nezaváhal. (10:4)
    12
    Zdeněk Bureš nepropálil brankáře hostů a z protiútoku Edwin Brito úplně sám z brankoviště pálí pod břevno. (9:4)
    11
    Zdeněk Čadra našel obloukem na levém křídle Martina Střelce, který přesnou střelou snižuje. (9:3)
    10
    Zbránek se utrhl do sóla po Čadrově nepřesném prohození a prostřelil hostujícího brankáře Žingora. Dnes zažívá fantastický střelecký podvečer. (9:2)
    9
    V pádu a zády k bráně dokázal dostat kuriózně míč do kopřivnické sítě Adam Gřešek. (8:2)
    8
    Kopřivnice hrála bez brankáře a její chybu trestá snadno do prázdné svým třetím gólem Zbránek. (7:2)
    7
    Přesilovku využívá vzápětí Nicolas Noworyta. (6:2)
    7
    V oslabení se přes obranu pěkně trefuje do růžku zpoza devítimetrové čáry Marek Bukovský. (5:2)

6
    Martin Střelec (Kopřivnice) navíc před gólem Muchu zatahal za dres a je vyloučen na dvě minuty. (5:1)
    6
    Jan Mucha si oběhl bok kopřivnické obrany a propálil gólmana na zadní tyč. (5:1)
    5
    Prvním úspěšným střelcem Kopřivnice je až Martin Střelec, který vymetl zadní šibenici. (4:1)
    5
    Po skvělém zákroku domácího brankáře Pyška s pomocí břevna proměňuje protiútok z pravé spojky opět Matthias Choleva. (4:0)
    4
    Muchovu ránu do tyče zachytil Choleva a zvyšuje z dorážky na 3:0. (3:0)
    2
    Za Frýdek-Místek se z brankoviště opět trefuje po chybě kopřivnického celku úplně volný Jan Zbránek. (2:0)