Kvalifikace žen HS100, Planica | Vítěz: A. Strømová (NOR) (kon.) |
Kvalifikace žen 5 km volně, Planica | Vítěz: J. Mourãová (BRA) (kon.) | | | Kvalifikace mužů 10 km volně, Planica | Vítěz: A. Jonsson (ISL) (kon.) |
konec
Kvalifikace žen HS100, Planica
Vítěz: A. Strømová (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky
- 1. Anna Odine Strømová (NOR) 123.2
- 2. Katharina Althausová (GER) 123.0
- 3. Juki Itoová (JPN) 122.3
- 4. Alexandria Loutittová (CAN) 121.0
- 5. Eva Pinkelnigová (AUT) 120.8
- 6. Anna Rupprechtová (GER) 115.9
- 7. Thea Minyan Bjørsethová (NOR) 115.5
- 8. Nika Križnarová (SLO) 113.1
- 9. Ema Klinecová (SLO) 112.0
- 10. Nozomi Marujamaová (JPN) 111.8
- 11. Julia Mühlbacherová (AUT) 110.7
- 12. Selina Freitagová (GER) 110.6
- 13. Maja Vtičová (SLO) 109.8
- 14. Lara Malsinerová (ITA) 109.0
- 15. Jenny Rautionahoová (FIN) 107.1
- 16. Abigail Strateová (CAN) 106.6
- 17. Sara Takanašiová (JPN) 105.6
- 18. Maren Lundbyová (NOR) 105.2
- 19. Eirin Kvandalová (NOR) 104.8
- 20. Luisa Görlichová (GER) 104.5
- 21. Juka Setoová (JPN) 104.4
- 22. Marita Kramerová (AUT) 102.8
- 23. Daniela Haralambieová (ROU) 102.7
- 24. Josephine Pagnierová (FRA) 102.3
- 25. Nika Prevcová (SLO) 101.2
- 26. Chiara Kreuzerová (AUT) 99.5
- 27. Čchi Liou (CHN) 98.2
- 28. Katra Komarová (SLO) 97.7
- 29. Julia Clairová (FRA) 95.1
- 30. Lara Malsinerová (ITA) 95.0
- 31. Nicole Konderlaová (POL) 94.9
- 32. Annika Belshawová (USA) 94.3
- 33. Natalie Eilersová (CAN) 92.6
- 34. Süe-jao Li (CHN) 90.9
- 35. Paige Jonesová (USA) 90.7
- 36. Klára Ulrichová (CZE) 90.3
- 37. Karolína Indráčková (CZE) 89.6
- 38. Anežka Indráčková (CZE) 88.6
- 39. Čching-jüe Pcheng (CHN) 88.1
- 40. Liang-jao Wang (CHN) 87.9
1. Anna Odine Strømová (NOR) 123.2
2. Katharina Althausová (GER) 123.0
3. Juki Itoová (JPN) 122.3
4. Alexandria Loutittová (CAN) 121.0
5. Eva Pinkelnigová (AUT) 120.8
6. Anna Rupprechtová (GER) 115.9
7. Thea Minyan Bjørsethová (NOR) 115.5
8. Nika Križnarová (SLO) 113.1
9. Ema Klinecová (SLO) 112.0
10. Nozomi Marujamaová (JPN) 111.8
11. Julia Mühlbacherová (AUT) 110.7
12. Selina Freitagová (GER) 110.6
13. Maja Vtičová (SLO) 109.8
14. Lara Malsinerová (ITA) 109.0
15. Jenny Rautionahoová (FIN) 107.1
16. Abigail Strateová (CAN) 106.6
17. Sara Takanašiová (JPN) 105.6
18. Maren Lundbyová (NOR) 105.2
19. Eirin Kvandalová (NOR) 104.8
20. Luisa Görlichová (GER) 104.5
21. Juka Setoová (JPN) 104.4
22. Marita Kramerová (AUT) 102.8
23. Daniela Haralambieová (ROU) 102.7
24. Josephine Pagnierová (FRA) 102.3
25. Nika Prevcová (SLO) 101.2
26. Chiara Kreuzerová (AUT) 99.5
27. Čchi Liou (CHN) 98.2
28. Katra Komarová (SLO) 97.7
29. Julia Clairová (FRA) 95.1
30. Lara Malsinerová (ITA) 95.0
31. Nicole Konderlaová (POL) 94.9
32. Annika Belshawová (USA) 94.3
33. Natalie Eilersová (CAN) 92.6
34. Süe-jao Li (CHN) 90.9
35. Paige Jonesová (USA) 90.7
36. Klára Ulrichová (CZE) 90.3
37. Karolína Indráčková (CZE) 89.6
38. Anežka Indráčková (CZE) 88.6
39. Čching-jüe Pcheng (CHN) 88.1
40. Liang-jao Wang (CHN) 87.9 (17:44:23)
Kvalifikace přinesla celkem 40 postupujících do hlavního závodu, který proběhne ve čtvrtek. Radost českému skoku na lyžích udělalo kompletní trio českých reprezentantek, které se do hlavního závodu kvalifikovalo. Na 36. místě skončila Klára Ulrichová a hned za ní se seřadily Karolína a Anežka Indráčkovy.