Kvalifikace žen HS100, Planica | Vítěz: A. Strømová (NOR) (kon.) |
Kvalifikace žen 5 km volně, Planica | Vítěz: J. Mourãová (BRA) (kon.) | | | Kvalifikace mužů 10 km volně, Planica | Vítěz: A. Jonsson (ISL) (kon.) |
konec
Kvalifikace žen 5 km volně, Planica
Vítěz: J. Mourãová (BRA)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky
- 1. Jaqueline Mourãová (BRA) 14:42,00
- 2. Lucija Medjaová (SLO) +7,00
- 3. Gigja Bjornsdottirová (ISL) +34,40
- 4. Enkhtuul Ariunsanaaová (MNG) +40,90
- 5. Ieva Dainyteová (LTU) +52,50
- 6. Sara Plakalovičová (BIH) +1:00,60
- 7. Anna Rašojanová (ARM) +1:27,50
- 8. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN) +1:30,40
- 9. Bruna Mouraová (BRA) +1:32,00
- 10. Mirlene Picinová (BRA) +1:35,60
- 11. Linda Kaparkalejaová (LAT) +1:36,40
- 12. Adriana Suminská (LAT) +1:54,50
- 13. Emilija Bucyteová (LTU) +2:06,00
- 14. Leona Garačová (CRO) +2:20,90
- 15. Eduarda Riberaová (BRA) +2:53,60
- 16. Gabija Bucyteová (LTU) +2:59,30
- 17. Teodora Deliparaová (BIH) +3:04,10
- 18. Farnoosh Shemshakiová (IRN) +3:06,80
- 19. Natalia Ayalaová (CHI) +3:28,60
- 20. Atefeh Salehiová (IRN) +3:31,80
- 21. Sahel Tirová (IRN) +3:37,00
- 22. Aikaterini Vaikouová (GRE) +4:07,80
- 23. Ariadni Kostouliová (GRE) +4:08,40
- 24. Ana Jeremičová (SRB) +4:34,10
- 25. Martina Floresová (CHI) +4:35,00
- 26. Sanja Kusmuková (BIH) +4:52,80
- 27. Lydia Tsiatsiouová (GRE) +4:57,60
- 28. Arina Rusuová (MDA) +5:21,80
- 29. Regina Martinezová Lorenzová (MEX) +5:48,00
- 30. Karla Schleskeová (MEX) +5:56,00
- 31. Bhavani Thekkadaová Nanjundaová (IND) +6:03,50
- 32. Melika Jazičová (BIH) +6:44,10
- 33. Huguette Fakhryová (LIB) +7:44,50
- 34. Mateja Trajkovská (MKD) +8:58,00
- 35. Andrea Markovičová (SRB) +9:27,10
- 36. Jeanne Darc Tawková (LIB) +11:28,60
- 37. Sara Josimovská (MKD) +12:30,20
- 38. Sasha Geageaová (LIB) +17:51,50
- Daniela Jordanovová (BUL) DNS
Startovní listina
- 1. Bruna Mouraová (BRA)
- 2. Regina Martinezová Lorenzová (MEX)
- 3. Sanja Kusmuková (BIH)
- 4. Sasha Geageaová (LIB)
- 5. Andrea Markovičová (SRB)
- 6. Sara Josimovská (MKD)
- 7. Karla Schleskeová (MEX)
- 8. Huguette Fakhryová (LIB)
- 9. Arina Rusuová (MDA)
- 10. Mateja Trajkovská (MKD)
- 11. Aikaterini Vaikouová (GRE)
- 12. Ariadni Kostouliová (GRE)
- 13. Lydia Tsiatsiouová (GRE)
- 14. Melika Jazičová (BIH)
- 15. Ana Jeremičová (SRB)
- 16. Bhavani Thekkadaová Nanjundaová (IND)
- 17. Daniela Jordanovová (BUL)
- 18. Enkhtuul Ariunsanaaová (MNG)
- 19. Jaqueline Mourãová (BRA)
- 20. Gabija Bucyteová (LTU)
- 21. Natalia Ayalaová (CHI)
- 22. Leona Garačová (CRO)
- 23. Martina Floresová (CHI)
- 24. Emilija Bucyteová (LTU)
- 25. Teodora Deliparaová (BIH)
- 26. Atefeh Salehiová (IRN)
- 27. Anna Rašojanová (ARM)
- 28. Jeanne Darc Tawková (LIB)
- 29. Sahel Tirová (IRN)
- 30. Farnoosh Shemshakiová (IRN)
- 31. Adriana Suminská (LAT)
- 32. Linda Kaparkalejaová (LAT)
- 33. Ieva Dainyteová (LTU)
- 34. Gigja Bjornsdottirová (ISL)
- 35. Eduarda Riberaová (BRA)
- 36. Sara Plakalovičová (BIH)
- 37. Mirlene Picinová (BRA)
- 38. Lucija Medjaová (SLO)
- 39. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN)
1. Bruna Mouraová (BRA)
2. Regina Martinez Lorenzová (MEX)
3. Sanja Kusmuková (BIH)
4. Sasha Geageaová (LBN)
5. Andrea Markovičová (SRB)
6. Sara Josimovská (MKD)
7. Karla Schleskeová (MEX)
8. Huguette Fakhryová (LBN)
9. Arina Rusuová (MDA)
10. Mateja Trajkovská (MKD)
11. Aikaterini Vaikouová (GRE)
12. Ariadni Kostouliová (GRE)
13. Lydia Tsiatsiouová (GRE)
14. Melika Jazičová (BIH)
15. Ana Jeremičová (SRB)
16. Bhavani Thekkadaová Nanjundaová (IND)
17. Daniela Jordanovová (BUL)
18. Enkhtuul Ariunsanaaová (MGL)
19. Jaqueline Mouraová (BRA)
20. Gabija Bucyteová (LTU)
21. Natalia Ayalaová (CHI)
22. Leona Garačová (CRO)
23. Martina Floresová (CHI)
24. Emilija Bucyteová (LTU)
25. Teodora Deliparaová (BIH)
26. Atefeh Salehiová (IRI)
27. Anna Rašojanová (ARM)
28. Jeanne Darc Tawková (LBN)
29. Sahei Tirová (IRI)
30. Farnoosh Shemshakiová (IRI)
31. Adriana Suminská (LAT)
32. Linda Kaparkalejaová (LAT)
33. Ieva Dainyteová (LTU)
34. Gigja Bjornsdottirová (ISL)
35. Eduarda Riberaová (BRA)
36. Sara Plakalovičová (BIH)
37. Mirlene Picinová (BRA)
38. Lucija Medjaová (SLO)
39. Samaneh Beyramiová Baherová (IRI)
1. Jaqueline Mourãová (BRA) 14:42,0
2. Lucija Medjaová (SLO) +7,0
3. Gigja Bjornsdottirová (ISL) +34,4
4. Enkhtuul Ariunsanaaová (MNG) +40,9
5. Ieva Dainyteová (LTU) +52,5
6. Sara Plakalovičová (BIH) +1:00,6
7. Anna Rašojanová (ARM) +1:27,5
8. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN) +1:30,4
9. Bruna Mouraová (BRA) +1:32,0
10. Mirlene Picinová (BRA) +1:35,6
11. Linda Kaparkalejaová (LAT) +1:36,4
12. Adriana Suminská (LAT) +1:54,5
13. Emilija Bucyteová (LTU) +2:06,0
14. Leona Garačová (CRO) +2:20,9
15. Eduarda Riberaová (BRA) +2:53,6
16. Gabija Bucyteová (LTU) +2:59,3
17. Teodora Deliparaová (BIH) +3:04,1
18. Farnoosh Shemshakiová (IRN) +3:06,8
19. Natalia Ayalaová (CHI) +3:28,6
20. Atefeh Salehiová (IRN) +3:31,8
21. Sahel Tirová (IRN) +3:37,0
22. Aikaterini Vaikouová (GRE) +4:07,8
23. Ariadni Kostouliová (GRE) +4:08,4
24. Ana Jeremičová (SRB) +4:34,1
25. Martina Floresová (CHI) +4:35,0
26. Sanja Kusmuková (BIH) +4:52,8
27. Lydia Tsiatsiouová (GRE) +4:57,6
28. Arina Rusuová (MDA) +5:21,8
29. Regina Martinezová Lorenzová (MEX) +5:48,0
30. Karla Schleskeová (MEX) +5:56,0
31. Bhavani Thekkadaová Nanjundaová (IND) +6:03,5
32. Melika Jazičová (BIH) +6:44,1
33. Huguette Fakhryová (LIB) +7:44,5
34. Mateja Trajkovská (MKD) +8:58,0
35. Andrea Markovičová (SRB) +9:27,1
36. Jeanne Darc Tawková (LIB) +11:28,6
37. Sara Josimovská (MKD) +12:30,2
38. Sasha Geageaová (LIB) +17:51,5
Daniela Jordanovová (BUL) DNS (13:00:01)