Ženy HS100, Planica | Vítěz: K. Althausová (GER) (kon.) |
Kvalifikace sprintů mužů a žen klasicky, Planica | Vítězové: J. Sundlingová (SWE) a E. Valnes (NOR) (kon.) | | | Sprinty mužů a žen klasicky, Planica | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a J. Sundlingová (SWE) (kon.) |
konec
Sprinty mužů a žen klasicky, Planica
Vítěz: J. Klæbo (NOR) a J. Sundlingová (SWE)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné výsledky
- 1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
- 2. Pål Golberg (NOR)
- 3. Jules Chappaz (FRA)
- 4. Michal Novák (CZE)
- 5. Calle Halfvarsson (SWE)
- 6. Lucas Chanavat (FRA)
- 7. Even Northug (NOR)
- 8. Renaud Jay (FRA)
- 9. James Clinton Schoonmaker (USA)
- 10. Ville Ahonen (FIN)
- 11. Erik Valnes (NOR)
- 12. Marcus Grate (SWE)
- 13. Johan Häggström (SWE)
- 14. Richard Jouve (FRA)
- 15. Kamil Bury (POL)
- 16. Simone Mocellini (ITA)
- 17. Federico Pellegrino (ITA)
- 18. Francesco De Fabiani (ITA)
- 19. Joni Mäki (FIN)
- 20. Graham Ritchie (CAN)
- 21. Niilo Moilanen (FIN)
- 22. Miha Šimenc (SLO)
- 23. Luděk Šeller (CZE)
- 24. Lukas Mrkonjic (AUT)
- 25. Marko Kilp (EST)
- 26. Ben Ogden (USA)
- 27. Håvard Solås Taugbøl (NOR)
- 28. Ondřej Černý (CZE)
- 29. Edvin Anger (SWE)
- 30. Janosch Brugger (GER)
Konečné výsledky
- 1. Jonna Sundlingová (SWE)
- 2. Emma Ribomová (SWE)
- 3. Maja Dahlqvistová (SWE)
- 4. Linn Svahnová (SWE)
- 5. Kristine Skistadová (NOR)
- 6. Tiril Udnes Wengová (NOR)
- 7. Rosie Brennanová (USA)
- 8. Julia Kernová (USA)
- 9. Nadine Fähndrichová (SUI)
- 10. Johanna Hagströmová (SWE)
- 11. Laura Gimmlerová (GER)
- 12. Tereza Beranová (CZE)
- 13. Anna Svendsenová (NOR)
- 14. Coletta Rydzeková (GER)
- 15. Cristina Pittinová (ITA)
- 16. Jasmi Joensuuová (FIN)
- 17. Kateřina Janatová (CZE)
- 18. Lotta Udnes Wengová (NOR)
- 19. Jasmin Kähäräová (FIN)
- 20. Alina Meierová (SUI)
- 21. Jessie Digginsová (USA)
- 22. Iris de Martinová Pinterová (ITA)
- 23. Victoria Carlová (GER)
- 24. Anne Kyllönenová (FIN)
- 25. Weronika Kaletová (POL)
- 26. Johanna Matintalová (FIN)
- 27. Eva Urevcová (SLO)
- 28. Barbora Antošová (CZE)
- 29. Nadine Laurentová (ITA)
- 30. Izabela Marciszová (POL)
Pořadí SP
- 1. Tiril Udnes Wengová (NOR) 1505 b
- 2. Jessie Digginsová (USA) 1371 b
- 3. Kerttu Niskanenová (FIN) 1353 b
- 4. Rosie Brennanová (USA) 1239 b
- 5. Frida Karlssonová (SWE) 1220 b
- 6. Nadine Fähndrichová (SUI) 1071 b
- 7. Katharina Hennigová (GER) 1032 b
- 8. Lotta Udnes Wengová (NOR) 1026 b
- 9. Krista Pärmäkoskiová (FIN) 991 b
- 10. Heidi Wengová (NOR) 929 b
- 24. Kateřina Janatová (CZE) 621 b
- 38. Kateřina Razýmová (CZE) 360 b
- 45. Tereza Beranová (CZE) 290 b
- 90. Barbora Antošová (CZE) 72 b
- 113. Petra Nováková (CZE) 25 b
- 138. Adéla Nováková (CZE) 6 b
Pořadí SP
- 1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1911 b
- 2. Pål Golberg (NOR) 1740 b
- 3. Federico Pellegrino (ITA) 1321 b
- 4. Hans Christer Holund (NOR) 1079 b
- 5. Didrik Tønseth (NOR) 989 b
- 6. Simen Hegstad Krüger (NOR) 973 b
- 7. Calle Halfvarsson (SWE) 845 b
- 8. Sjur Røthe (NOR) 829 b
- 9. William Poromaa (SWE) 820 b
- 10. Ben Ogden (USA) 792 b
- 11. Michal Novák (CZE) 790 b
- 47. Ondřej Černý (CZE) 271 b
- 76. Luděk Šeller (CZE) 150 b
- 117. Adam Fellner (CZE) 53 b
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka