Kyrgyzstán – Singapur 14:2 (kon.) | Malajsie – Írán 4:14 (kon.) | Bosna a Hercegovina – Hongkong 6:5 (3:1 po s.n.)
Malajsie
4:14 (1:3, 0:7, 3:4)
Írán
Pondělí 27.02.2023, 16:30 • Skenderija Sports Arena, Sarajevo • Mistrovství světa - III. B Divize • 1. kolo

58:39
    Jeden z hráčů Malajsie se dostal sám před branku a mohl zakončovat. S jeho pokusem si brankář poradil.

58:09
    Írán se usadil před brankou, kde kombinuje, zatím ale na výraznější šanci v posledních minutách čeká.

57:00
    Amin Raja se dostal do zakončení, ale jeho rána končí vedle.

56:56
    Sledujeme klidnější pasáž hry, zápas se spíše jen dohrává.
    54:58 Danial BEGHERI - 4:14

54:58
    Írán právě vstřelil branku!
    Rozdíl ve skóre je nyní deset branek, rychlou střelou z kruhu se prosazuje přesně pod horní tyč DANIAL BEGHERI. Asistence: Amin Korehei.

53:28
    Zápas bohatý na góly se pomalu blíží do své finální fáze, Írán míří za vysokou výhrou.

53:03
    I druhý hráč se vrací z trestné lavice.

52:16
    První vyloučený hráč se vrací do hry.
    51:43 Farzad HOUSHADARI - 4:13

51:43
    Gól v oslabení tři na pět. I to je možné vidět v tomto zápase. Do brejku se dostal FARZAD HOUSHADARI. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval.

51:03
    Arshia Ghafoori – 2 min., podrážení.

50:16
    Arman Bahri – 2 min., vražení na hrazení.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o osm branek.
    48:59 Hariz MOHAMMAD - 4:12

48:59
    Malajsie právě vstřelila branku!
    Malajsie sympaticky bojuje a nic nevzdává, po situaci dva na jednoho, kteoru neproměnila, se následně ránou z mezikruží prosazuje HARIZ MOHAMMAD. Asistence: Deen Versluis a Afdlin Fereez Mohammad Fauzi Mohd.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Aiman (Hariz), 41. Mohd (Versluis, Aiman), 44. Muhd, 49. Mohammad (Versluis, Mohd) – 2. Bahri, 5. Houshidari, 7. Heidari, 24. Keyhanfar (Moghadasi), 24. Dehghani (Sheikh), 26. Korehei (Ghorbani, Mehraban), 28. Keryhanfar (Ghahar, Moghadasi), 29. Keyhanfar (Ghahar, Heidari), 32. Moghadasi (Keryhanfar, Houshidari), 36. Moughadasi (Ghahar), 43. Houshidari (Moughadasi, Ghahar), 48. Korehei (Ghafoori, Beghari), 52. Houshadari, 55. Begheri (Korehei)

Malajsie: Tengku (Tan) – Mohammad, Azra, Azman, Raja Amin, Anjam, Mohammad Noor – Versluis A., Versluis D., Raja Amin – Low, Aiman Zul, Mohd Fauzi – Muhd Fadzli Amin, Goh, Azhar – Tee, Ong
    Trenér: Peng Khia Tan

Írán: Haassanzadeh (Mahdavi) – Houshidari, Bahri, Ghorbani, Ghafoori, Dehghani, Mahdiyoun – Ghahar, Keyhanfar, Moghadasi – Korehei, Bagheri, Mehraban – Sheikhjafari, Aghamohammadi, Heidari – Saraoghi
    Trenér: Kaveh Sedghi

Rozhodčí: Stoebel – Grozaj, Kacej