Slovácko – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Liberec – Sparta 2:2 (3:5 po pen.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.)
Slavia – Vyškov 4:0 (kon.)
po penal. (3:5)
FC Slovan Liberec
2:2 (1:0)
AC Sparta Praha
Středa 01.03.2023, 17:00 • Stadion U Nisy, Liberec • MOL Cup • Čtvrtfinále

Je rozhodnuto! Sparta si zahraje semifinále! V rychlosti si shrňme, co se U Nisy odehrálo. Slovan vstoupil do zápasu aktivně a už ve 4. minutě šel do vedení zásluhou Rondiće. Sparta od desáté minuty převzala otěže zápasu a vyústění přišlo ve druhém poločase, když se nejprve v 76. a poté v 82. minutě prosadil střídající Kuchta. Domácí zázračně srovnali z jediné šance v 92. minutě, když se hlavou prosadil Rabušic. V prodloužení trefil Sadílek břevno, ale branku jsme neviděli a šlo se do penalt. V nich jako jediný neuspěl domácí Lukáš Červ, který přestřelil sparťanskou bránu. Naopak všech pět hráčů Letenských se nemýlilo a Sparta tak postupuje do další fáze MOL Cupu. Děkuji za pozornost ´, přeji příjemný zbytek středečního večera. (19:56:28)

Jan KUCHTA

5. série
    3:5
    Jan Kuchta střílí doleva k tyči a posílá Spartu so semifinále!

Pokud Jan Kuchta penaltu promění, je rozhodnuto.
    Karol MÉSZÁROS

4. série
    3:4
    Karol Mészáros se nemýlil a také střelou doprava skóruje.
    Asger SØRENSEN

4. série
    2:4
    Asger SØRENSEN proměňuje střelou k pravé tyči.
    Lukáš ČERV

3. série
    2:3
    Lukáš Červ přestřelil a Sparta je ve výhodě!
    Kasper KAIRINEN

3. série
    2:3
    Tak to bylo těsné! Kasper Kairinen střílel doprava k tyči, Vliegen se po balonu natahoval dobře, leč marně.
    Victor OLATUNJI.

2. série
    2:2
    Také Matěj Kovář vystihl směr, ale ani on nedosáhl na dobře umístěnou střelu nahoru od Olatunjiho.
    Ladislav KREJČÍ

2. série
    1:2
    Vliegen sice vystihl směr střely, ale Krejčí poslal balon dostatečně vysoko, kam domácí brankář nedosáhl.