Zlín sledge – Karlovy Vary 2:6 (kon.) | Flamingos Ostrava – Č.Budějovice 1:2 (kon.)
Flamingos Ostrava
1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Stav série: 0:1
Motor sledge České Budějovice
Sobota 04.03.2023, 19:10 • Ostrava, RT TORAX ARENA • Česká para hokejová liga • O 7. - 8. místo

42:33
    Vhazuje se ve středním pásmu blíže bráně Motoru. I když má domácí tým puk na svých holích, je zatlačen ke Kudelovi a jen vyhození puku do hlediště zabraňuje dalšímu střeleckému pokusu.

42:08
    Flamingos využívají vhazování v útočné třetině a Bařák bojuje u levé Rumplíkovy tyče. Ani jeden si ale nevšiml, že je puk u zadního mantinelu.

37:43
    Vyloučení v týmu Motor sledge České Budějovice:
    Kocanda – 2 min, vražení na hrazení.

35:51
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Rychle přenesení hry v útočné třetině z pravého rohu před branku dostává Motor do vedení. Nahrávku mezi kruhy dostal PETR BĚHOUNEK a než se stačil Martin Kudela přesunout od levé tyče na střed branky, proklouznul mu puk pod rukou. Asistence: Zdeněk Klima a Jiří Kocanda.

32:50
    Druhý pokus se nabídl Špačkovi, ale i jeho střelu k první tyči má Kudela ve výstroji.

28:10
    Výhoda se Motoru vyplatila, protože přímočará cesta do Kudelovy brány končí vyrovnáním z hole ROMANA ŠPAČKA. Asistence: Dominik Zajan.

26:05
    Samostatný únik zakončuje střelou. Puk končí ale na levé Rumplíkově tyči, poté, co Vrubel udělal šikovnou kličku s naznačením a hostující brankář už bezmocně ležel na pravém boku.

05:00
    Záluský – 2 min, nedovolené bránění.

02:43
    Flamingos Ostrava právě vstřelili branku!
    David Vrubel je hned od začátku utkání velmi aktivní. Svou aktivitou připravil nahrávku ujíždějícímu DANIELU BAŘÁKOVI, který prostě vypálil na bránu a k překvapení gólmana dostává puk za jeho záda. Asistence: David Vrubel.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 3. Bařák (Vrubel) – 29. Špaček (Zajan), 36. Běhounek (Klima, Kocanda)

Flamingos Ostrava: M. Kudela (Staněk) – V. Kudela (A), Handl, Vrubel (C) – Gábor, Szturc, Gotthardt, Puchein, Varga, Bařák (A), Němec
    Trenér: Jan Szturc

Motor sledge České Budějovice: Rumplík – Zajan, Laibacher, Záluský, Zikmund – Lacko, Běhounek, Klima, Kalina, Kocanda, Špaček
    Trenér: Martin Zikmund

Rozhodčí: Veselý, Hladík