Montreal – Carolina 3:4 (2:3 po s.n.) | Pittsburgh – Columbus 5:4 (po pr.) | Tampa – Philadelphia 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 3:4 (kon.) | Florida – Vegas 2:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:2 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (1:2 po s.n.) | Colorado – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:2 (kon.)
    Tyler TOFFOLI - 0:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem vítězné branky je TYLER TOFFOLI.
    63:20 Jared Spurgeon rozhodl, gól byl ale kvůli ofsajdu odvolán!

63:20
    Ryan Hartman práskl do puku na vrcholu pravého kruhu a Jacob Markström skvěle zasáhl pravým betonem, proti dorážce kapitána Wild Jareda Spurgeona už byl ale bezmocný! Poté se ale zkoumalo video kvůli postavení mimo hru, o které se skutečně jednalo! Nekončíme!

63:18
    Dnešní utkání sleduje 18998 diváků.

61:08
    Frédérick Gaudreau vzápětí mohl skórovat z mezikruží, jenže Jacob Markström zřejmě vyrážečkou vytěsnil puk do ochranné sítě!

60:57
    Matthew Boldy mohl rychle ukončit prodloužení, jenže jeho střela z levého kruhu skončila na lapačce výborného brankáře Calgary Flames!

54:22
    Ryan Reaves dostal nádhernou zadovku k levé tyči, kde mohl skórovat do prázdné brány, jenže puk netrefil dobře a zamířil do ochranné sítě! Komerční přestávka. Dnešní střetnutí vrcholí.

53:04
    Ryan Hartman dostal na modré čáře přihrávku mezi dva protihráče a řítil se sám na bránu, jeho bekhendové zakončení ale těsně minulo přední levou tyč! Jacob Markström pár okamžiků před zabránil už jistému gólu v rozštěpu lapačkou!

45:55
    Jacob Middleton si najel v mezikruží na přihrávku zpoza brány a mířil do levého horního rohu brány, Jacob Markström ale senzačně zasáhl lapačkou! Oba brankáři jsou k nepřekonání.

43:18
    Tyler Toffoli vypálil na pravém křídle a brankář byl už překonán, jeho místo ale zastoupila dobře postavená branková konstrukce! Stále 0:0.

41:40
    Wild si vytvořili během 12 sekund dvě obrovské šance, jenže z obrovského závaru ani jednou nic nebylo! Jacob Markström v bráně nyní čaruje!

40:43
    Matthew Boldy vypálil bez přípravy v pravém kruhu a mířil ke vzdálenější levé tyči, Jacob Markström ale skvěle zasáhl svou vyrážečkou!

39:41
    Andrew Mangiapane byl teď devatenáct sekund před koncem druhé třetiny vyloučen za nedovolené bránění.

38:23
    Matt Dumba a Jakob Pelletier se do sebe pustili a oba dva byli shodně vyloučeni za hrubost. Hra 4 na 4.

37:35
    Nick Ritchie mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, Filip Gustavsson ale skvěle zasáhl svým pravým betonem a puk vyrazil! Čekáme na první gól!

27:29
    Nick Ritchie usedl podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát za krosček, a Wild si zahrají po krátké komerční přestávce přesilovou hru. Otevřou skóre?

24:24
    Troy Stecher fauloval v rohu obranného pásma, když zasáhl jednoho z protihráčů vysokou holí do obličeje.

20:25
    Marcus Foligno fauloval před zraky obou střídaček a byl vyloučen v úvodu druhé třetiny duelu na dvě za sekání.

15:01
    Marcus Foligno se málem řítil z levé strany sám na bránu, mezi betony ale brankáře nepřekonal a Noah Hanifin ho zezadu fauloval. Dvě minuty za držení.

14:22
    Elias Lindholm mířil z pravého kruhu těsně nad ledem k přední tyči, Filip Gustavsson ale skvěle zasáhl levou rukou a puk nepropustil za záda!

12:47
    Ryan Hartman byl vyloučen na dvě minuty za sekání a k tomu ještě dostal dvě minuty za krosček. Čtyři minuty.

10:08
    Kirill Kaprizov jel na pravém křídle do přečíslení dva na jednoho a rozhodl se pro střelu na vzdálenější levou tyč, kde Jacob Markström skvěle zasáhl vyrážečkou nebo betonem!

06:21
    Kirill Kaprizov dnes nastoupil k jubilejnímu 200. utkání v zámořské NHL. Prosadí se proti Calgary?

02:15
    Minnesota začala pořádně zostra a výsledkem toho je faul hostí. Nick Ritchie dostal dvě minut za podrážení.