Karlovy Vary – BUTCHIS 0:0 (17:00) | Black Angels – Pardubice 0:0 (18:00)
Sokoli Pardubice
Čtvrtek 09.03.2023, 18:00Livesport Superliga • Play-down
Vsaďte si

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:10:44)

Je konec! Pardubice jakožto outsider série dokázaly překvapit Bleky a zaslouženě dnes berou bod, který vystřelil v prodloužení Jakub Šimák, Bleci tak zítra budou muset zabrat, aby srovnali sérii na 1:1!

Black Angels – Sokoli Pardubice 6:7
    Branky a nahrávky: 7. M. Fryš (Ludvík), 23. R. Hanák (Neklan), 27. R. Hanák (Renčín), 47. Doležal (Ludvík), 52. M. Burian (R. Hanák), 58. M. Burian (V. Novotný) – 13. Prix, 15. Drba (M. Bína), 15. Hurt (Pakosta), 32. Drba (Nezval), 43. Křinka (Savický), 49. Křinka (Savický), 64. Šimák (Polis). Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. Diváci: 124. Zásahy brankářů: 7:18. Po třetinách: 1:3, 2:1, 3:2 – 0:1.

63:40
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice si berou první bod v této sérii! Ralfs Polis skvěle našel od levého mantinelu volného JAKUBA ŠIMÁKA, který nádhernou střelou umístil míček pod horní tyč domácí branky! Asistence: Ralfs Polis.

63:10
    Neklan se dostal k odraženému balónku a měl před sebou volno, jenže nakonec otočil a dává míček zpět za svou branku.

62:39
    Fanoušci se snaží domácí trochu popohnat k aktivnější hře, ale ti rozhodně mají naordinováno od trenérů nebláznit a nedělat chyby před svou brankou.

62:08
    Haleš nyní chytá balónek a poslal ho až na polovinu soupeře, kde ho pouze sbírá Novotný, ten zakládá protiakci.

61:33
    Zatím jsme neviděli ani jednu střelu, v tuto chvíli bych se ani nedivil, kdyby jsme došli až do samostatných nájezdů.

60:59
    Bleci si na polovině hřiště dokázali vybojovat balónek a jsou to právě oni, kteří mohou zahrozit.

60:34
    Prodloužení už je v plném proudu, Pardubice drží balónek na své polovině a rozhodně v tuto chvíli žádný hurá florbal nečekejme.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhrál David Žáček (PCE).

60:01

Je za námi třetí třetina, která přinesla 5 branek, tři vstřelili domácí a dvě hosté, v celkovém součtu to je tedy 6:6 a dnešní zápas si rozhodně zasloužil prodloužení, oba týmy hrály vyrovnaně.

60:00

59:48
    Ludvík drží míček na své polovině a už nejspíše nic zkoušet nebude a dostaneme se tak v dnešním zápase do prodloužení.