Tatran – Královské Vinohrady 6:2 (kon.) | Vítkovice – Black Angels 7:3 (kon.) | Bohemians – Chodov 10:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 4:3 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
6:2 (2:2, 1:0, 3:0) Stav série: 1:0
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 11.03.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy, Praha • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále
    59:52 Marek BENEŠ - 6:2

59:52
    Tatran právě vstřelil branku! Ještě jedna branka domácího celku! Prázdnou branku trefil z vlastního obranného pásma obloučkem MAREK BENEŠ. Bez asistence.
    56:32 Tomáš HANÁK - 5:2

56:32
    Tatran právě vstřelil branku! Tatran zvyšuje náskok! Beneš našel pěknou nahrávkou zpoza brány TOMÁŠE HANÁKA, který se poté trefil rychlou ranou z první nad nohu brankáře Blumbergse. Asistence: Marek Beneš.
    44:15 Filip ELIÁŠ - 4:2

44:15
    Tatran právě vstřelil branku! Tatran na začátku třetiny uniká do dvoubrankového náskoku. FILIP ELIÁŠ unikl hostující obraně a prosadil se přesnou střelou, která prošla pod Blumbergsovou rukou. Asistence. Matěj Havlas.
    39:06 Marek BENEŠ - 3:2

39:06
    Tatran právě vstřelil branku! Tatran v poslední minutě druhé části odskakuje do vedení. Hanák nechal míček MARKU BENEŠOVI, který poté trefil horní růžek vzdálenější tyčky Blumbergsovy brány. Asistence: Tomáš Hanák.

31:04
    Kún měl obrovskou šanci, jenže orazítkoval jen tyčku, a pak neuspěl s dorážkou do prázdné branky!

28:59
    Šindelář se před úplně prázdnou brankou natahoval po míčku, ale nedosáhl na něj.

28:09
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady:
    Ivan Pergler – 2 min., Sekání.
    19:57 Marek BENEŠ - 2:2

19:57
    Tatran právě vstřelil branku! Tatran ale bleskově odpovídá a srovnává. Havlas poslal míček před branku, kde byl připravený nikým neobsazený MAREK BENEŠ, který se trefil do odkryté části branky. Asistence: Matěj Havlas.
    19:52 Ondřej PLÍHAL - 1:2

19:52
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku! Osm sekund před koncem třetiny Sokol znovu vede. S míčkem před brankou zůstal úplně sám ONDŘEJ PLÍHAL, který si položil gólmana Kříže, a pak přesně poslal míček do odkryté části branky. Asistence: Daniel Gärtner.
    11:53 Ondřej NĚMEČEK - 1:1

11:53
    Tatran právě vstřelil branku! Ale Tatran nakonec srovnává. S míčkem po straně utekl ONDŘEJ NĚMEČEK, který se posléze krásně trefil do horního růžku vzdálenější tyčky. Asistence: Matěj Havlas.
    09:40 Daniel GÄRTNER - 0:1

09:40
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku! Je to Sokol, který se překvapivě dostává do vedení! Plíhal se vydal dopředu a všiml si u druhé tyčky nekrytého DANIELA GÄRTNERA, který pod padajícím brankářem Křížem poslal míček do odkryté části branky. Asistence: Ondřej Plíhal.

Mateo

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Němeček (Havlas), 20. Mare. Beneš (Havlas), 40. Mare. Beneš (T. Hanák), 45. Eliáš (Havlas), 57. T. Hanák (Mare. Beneš), 60. Mare. Beneš – 10. D. Gärtner (Plíhal), 20. Plíhal (D. Gärtner)

Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 10:22.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – M. Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček – Eliáš, Meliš, Tlapák, Kreysa, Šimek, Sádlo, Kolísko, Mare. Beneš, Havlas, Péc, Kún, T. Hanák, Šindelář, Brautferger.
    Trenér: Luděk Beneš

TJ Sokol Královské Vinohrady: Blumbergs (Křepelka) – Kellermann, Ji. Procházka, Čuda, Hartman, Horák, O. Stuchlík, Ja. Procházka, Máca – Plíhal, Trojáček, Pinkas, Gregor, Hájek, Švejda, D. Gärtner, Pergler, Klápa.
    Trenér: Miroslav Purkrábek

Rozhodčí: Radim Sýkora, Miroslav Tkáč