Jai Herbert - Ľudovít Klein | Remíza (kon.) | | | Marvin Vettori - Roman Dolidze | Vítěz: Marvin Vettori (kon.) |
Justin Gaethje - Rafael Fiziev | Vítěz: Justin Gaethje (kon.) | | | Leon Edwards - Kamaru Usman | Vítěz: Leon Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Holmenkollen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5km, Holmenkollen | H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Výběr soupeřů 2023 | (kon.) |
konec
Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu
Vítěz: R. Zenhäusern (SUI)
Milan Huppert
Pořadí po 1. kole
- 1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
- 2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
- 3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
- 4. Timon Haugan (NOR) +0,67
- 5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
- 6. Manuel Feller (AUT) +0,84
- 7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
- 8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
- 9. Albert Popov (BUL) +1,70
- 10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
- 11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
- 12. Marc Rochat (SUI) +2,02
- 13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
- 14. Daniel Yule (SUI) +2,30
- 15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
- 16. Linus Strasser (GER) +2,41
- 17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
- 18. Dave Ryding (GBR) +2,50
- 19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
- 20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
- 21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
- 22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
- 23. Stefano Gross (ITA) +3,90
- Samuel Kolega (CRO) DNF
- Clement Noël (FRA) DNF
Startovní listina
- 1. Manuel Feller (AUT)
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 3. Lucas Braathen (NOR)
- 4. Ramon Zenhäusern (SUI)
- 5. Linus Strasser (GER)
- 6. Daniel Yule (SUI)
- 7. Loïc Meillard (SUI)
- 8. Timon Haugan (NOR)
- 9. Albert Popov (BUL)
- 10. Tommaso Sala (ITA)
- 11. Dave Ryding (GBR)
- 12. Fabio Gstrein (AUT)
- 13. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 14. Clement Noël (FRA)
- 15. Marco Schwarz (AUT)
- 16. Alexis Pinturault (FRA)
- 17. Kristoffer Jakobsen (SWE)
- 18. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
- 19. Alex Vinatzer (ITA)
- 20. Adrian Pertl (AUT)
- 21. Marc Rochat (SUI)
- 22. AJ Ginnis (GRE)
- 23. Samuel Kolega (CRO)
- 24. Stefano Gross (ITA)
- 25. Corrado Barbera (ITA)
Pořadí disciplíny
- 1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
- 3. Daniel Yule (SUI) 401 b
- 4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
- 5. Manuel Feller (AUT) 329 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
- 7. Linus Strasser (GER) 306 b
- 8. Clement Noël (FRA) 292 b
- 9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
- 10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
- 4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
- 5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
- 7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
- 8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
- 9. Manuel Feller (AUT) 530 b
- 10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
- 116. Adam Žampa (SVK) 29 b
- 137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
12. Marc Rochat (SUI) +2,02
13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
14. Daniel Yule (SUI) +2,30
15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
16. Linus Strasser (GER) +2,41
17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
18. Dave Ryding (GBR) +2,50
19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
23. Stefano Gross (ITA) +3,90
...
Samuel Kolega (CRO) DNF
Clement Noël (FRA) DNF
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
1. Manuel Feller (AUT)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Lucas Braathen (NOR)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Linus Strasser (GER)
6. Daniel Yule (SUI)
7. Loïc Meillard (SUI)
8. Timon Haugan (NOR)
9. Albert Popov (BUL)
10. Tommaso Sala (ITA)
11. Dave Ryding (GBR)
12. Fabio Gstrein (AUT)
13. Alexander Steen Olsen (NOR)
14. Clement Noël (FRA)
15. Marco Schwarz (AUT)
16. Alexis Pinturault (FRA)
17. Kristoffer Jakobsen (SWE)
18. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
19. Alex Vinatzer (ITA)
20. Adrian Pertl (AUT)
21. Marc Rochat (SUI)
22. AJ Ginnis (GRE)
23. Samuel Kolega (CRO)
24. Stefano Gross (ITA)
25. Corrado Barbera (ITA)
Pořadí disciplíny
1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
3. Daniel Yule (SUI) 401 b
4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
5. Manuel Feller (AUT) 329 b
6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
7. Linus Strasser (GER) 306 b
8. Clement Noël (FRA) 292 b
9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
V průběhu letošní sezóny bodoval Slovák Adam Žampa, který posbíral v závodech obřích slalomů 29 bodů, Čech Jan Zabystřan si jedním povedeným superobřím slalomem vyjel 12 bodů.
Pořadí SP
1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
9. Manuel Feller (AUT) 530 b
10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
...
116. Adam Žampa (SVK) 29 b
137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b