Žiar nad Hronom – Dubnica 4:3 (kon.) | Topoľčany – Vlci Žilina 5:4 (po pr.)
HC Topoľčany
5:4 (0:0, 1:1, 3:3 - 1:0) Stav série: 1:3
DOXXbet Vlci Žilina
sk Úterý 21.03.2023, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

Topoľčany predsa len dokázali tento zápas vyhrať, keď šesť sekúnd pred koncom predĺženia rozhodol Vybíral. Séria sa tak sťahuje do Žiliny za stavu 3:1 pre Vlkov.
    Ja Vám prajem ešte pekný večer. (20:42:11)

69:54
    Topoľčany dali gól!
    Žilinčania prepadli v útočnom pásme. Piačka s Vybíralom sa dostali do prečíslenia 2 na 1. Piačka prihral VLADIMÍROVI VYBÍRALOVI a ten už zakončoval do prázdnej brány.
    Asistencie: Edmund Piačka

68:43
    Tomek skvelým zákrok proti Stránskému.

68:05
    Varga sa dostal k strele, ale Vojvoda drží Topoľčany.

67:09
    Mrázovu strelu vyráža Vojvoda nad bránu.

65:26
    Vybíral v úniku triafa žrďku Tomekovej brány.

64:45
    Matej sa rútil sám na bránu, ale Tomek si s jeho streleckým pokusom poradil.

63:13
    Laurenčíkovu strelu chytá lapačkou hosťujúci brankár.

62:10
    Topoľčany boli v útočnom pásme. Stránský nahadzoval puk pred bránu, kde sa ho snažil tečovať Dosek. Tomek úspešný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Topoľčany stratili náskok 4:1. Žilina dokázali streliť tri góly v priebehu pár minút a tak nasleduje predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Halama strelou spomedzi kruhov triafa Vojvodu do masky.

58:34
    Šidlíkovu strelu od modrej čiary, chytá domáci brankár do lapačky.

58:13
    Vlci sa rútili do prečíslenia 3 na 2, ale ich akciu zastavil offside.

56:23
    Ručkay strieľal z osi ihriska, Tomek puk vyrazil. Následne mu pomohol Koyš, ktorý puk odpálil z bránkoviska.

54:30
    Vlci Žilina dali gól!
    Žilina vyrovnáva v priebehu pár minút na 4:4. PATRIK KOYŠ si vypýtal prihrávku na modrej čiare a strelou švihom prekonáva brankára Vojvodu.
    4:4.
    Asistencie: Vladimír Grebenchshikov, Michal Novák

53:50
    Hostia znižujú na 3:4. Halama našiel na pravej žrdke voľného RÓBERTA VARGU a ten už zakončoval do odkrytej brány. Hostia sa pokúšajú o zvrat aj v tomto zápase.
    Asistencie: Patrik Bečka, Peter Melcher

Natália Poláčková

Branky a nahrávky: 25. Dosek (Hvila), 42. Stránský (Hřebíček), 44. Šandor (Matej), 49. Laurenčík (Dosek, Ručkay), 70. Vybíral (Piačka) – 35. Šidlík (Pohl, Kluka), 53. Bečka (Sloboda), 54. Varga (Bečka, Melcher), 55. Koyš (Grebenchshikov, Novák)

HC Topoľčany: Vojvoda (Ambra) – Laurenčík, Dosek, Bystričan, Dúžek, Hřebíček, Sedlák, Štec, Urban – Vybíral, Plokhotnik, Hvila – Ručkay, Stránský, Piačka – Valent, Tomčák, Šandor – Gergel, Valent, Matej
    Trenér: Jozef Kováčik

DOXXbet Vlci Žilina: Tomek (Kubiridžák) – Pohl, Šidlík, Grebenchshikov, Novák, Sloboda, Pacalaj, Ružička, Nahálka – Kluka, Halama, Varga – Koyš, Mráz, Macek – Tibenský, Paukovček, Jakubík – Melcher, Bečka, Rehák
    Trenér: Jarrod Skalde

Rozhodčí: Fridrich, Mĺkvy – Vyšný, Nosek