Pittsburgh – Ottawa 1:2 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.) | Colorado – Chicago 5:0 (kon.)
Edmonton – San Jose 5:4 (po pr.) | Los Angeles – Calgary 8:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:2, 0:1, 1:0) Stav série: 0:1
HC Sparta Praha
Úterý 21.03.2023, 17:45 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše.

Přeji příjemný zbytek večera. (19:59:38)

Za námi je první zápas čtvrtfinálové série, který dnes dopadl lépe pro Spartu. Poslední dvě třetiny se energetici velice snažili, snížit ale dokázali až v 53. minutě. Do konce třetiny vyvíjeli velký tlak na hostující branku, obrana Sparty ale byla silnější.

59:33
    Energie kombinuje.

59:10
    Energetici položili Artsatbanova na led, když pod něj chtěli prostrčit kotouč. Hostující brankář ale puk nepustil.

58:46
    Střela Kryštofa Bulky byla zablokovaná jedním z hostujících hráčů.

Energie jde na led v šesti!

Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

57:04
    Hostující obrana má s karlovarskými hráči napilno.

56:20
    Ondřej Dorot vystřelil moc vysoko.

55:48
    Sparta překazila karlovarský únik.

54:32
    Energetikům se ani natřikrát během pár sekund nepodařilo prostřelit hostujícího gólmana.

53:54
    Od modré zkusil štěstí Jan Botoš, ale puk byl odražen betony.

52:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Samostatný únik KRYŠTOFA BULKY snižuje stav střelou do horního rohu branky.
    Bez asistence.

52:26
    Jan Hamršmíd – 2 min., podrážení.

52:13
    Karlovarský útok se dostal přes střední pásmo, kotouč se ale dostal k hostům a ti ho zaváží zpět.

51:31
    Ducháčova střela byla odražena jedním z energetiků.

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 53. Bulka – 13. Hrabík (Hauser), 20. Krupička, 40. Vitouch (Böhm)

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Pavlovic) – Vogel, Kubíček, Dorot (A), Zolnaj, Kočí, Krajčík, Tůma Tadeáš, Bulka (A), Beran, Anton – Kusak, Varvařovský, Csabi, Adámek, Šlechta, Botoš (C), Handl, Váňa
    Trenér: Václav Eismann

HC Sparta Praha: Artsatbanov (Vedral) – Böhm, David, Ducháč (C), Pavlák, Červenka (A), Tůma Jakub, Šindelek – Hamršmíd, Žmola, Fábry, Vitouch, Senčák (A), Mácha, Hauser, Holeček, Novák, Hrabík, Höll, Krupička
    Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Rubáš, Malý