Ottawa – Florida 5:2 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:4 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – New Jersey 5:1 (kon.)
Minnesota – Seattle 5:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 1:5 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:5 (kon.)

59:40
    Domácí si vypracovali tlak v útočném pásmu, ale zakončení nebylo podle představ. Hra je přerušená. Bude se vhazovat.

59:20
    Jack Campbell kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí se pokouší vyrovnat.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry. Clayton Keller byl volný před brankou, ale nezakončil.

58:32
    Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:25
    Warren Foegele zkoušel od modré čáry trefit prázdnou domácí branku, jeho rána však minula cíl.

57:36
    Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, zkouší hru bez brankáře.

57:10
    Poslední komerční přestávka.

57:00
    Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější závěr zápasu.

56:31
    Domácí se dostali do útočného pásma, Christian Fischer od modré čáry minul branku.

55:24
    Domácí jsou sice střelecky aktivnější, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o jednu branku.

54:16
    Komerční přestávka.

53:19
    Matias Maccelli zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale neuspěl.
    52:05 Ryan NUGENT-HOPKINS - 4:5

52:05
    Edmonton právě vstřelil branku!
    S přehledem. Hostující celek tak, jak je u něj obvyklé, proměnil přesilovku, z hranice brankoviště se prosazuje RYAN NUGENT-HOPKINS. Asistence: Evan Bouchard a Leon Draisaitl.

51:48
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Clayton Keller – 2 min., hákování.

50:42
    Connor McDavid kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Maccelli (McBain, Crouse), 13. Hayton (Crouse, Schmaltz), 44. Maccelli (Crouse, McBain), 45. Hayton (Keller, Schmaltz) – 5. Hyman (McDavid, Nugent-Hopkins), 14. Bouchard (Foegele, Bjugstad), 19. Nurse (Yamamoto), 35. Draisaitl, 53. Nugent-Hopkins (Bouchard, Draisaitl)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Välimäki, J. Brown, Nemeth, Moser, Mackey, Söderström – Maccelli, McBain, Crouse – O'Brien, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – Kelemen, N. Smith, B. Ritchie.
    Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Ekholm, Bouchard, Nurse, Ceci, Kulak, Desharnais – E. Kane, McDavid, Janmark – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Hyman – Foegele, Bjugstad, Yamamoto – Kostin, Shore, Ryan.

Rozhodčí: Rehman, Lambert – Pancich, Mahon

Diváci: 4 600