Boston – Columbus 2:1 (po pr.) | Montreal – Florida 2:5 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:1 (kon.)
Pittsburgh – Nashville 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Tampa – Washington 5:1 (kon.)
Detroit – Carolina 3:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:5 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:0 (kon.)
Seattle – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Vegas 4:3 (po pr.)

3. Mario Ferraro (SJS) 1+1 (07:14:56)

Vegas se dnes poosmé v řadě na ledě soupeře vyhrát nepodařilo, když jeho parádní venkovní sérii přerušilo San Jose. Tomáš Hertl se podílel na výhře Sharks gólem, zatímco Martin Kaut po asistence u jeho gólu bodem. Skvělý debut má za sebou Henry Thrun, který asistoval u prvních dvou gólů San Jose, o jehož výhře rozhodl v prodloužení kapitán Logan Couture. Konečný výsledek. San Jose Sharks 4 Vegas Golden Knights 3.

60:50 Logan COUTURE - 4:3

60:50
    San Jose právě vstřelilo branku! Domácí kapitán LOGAN COUTURE vystihl fantasticky přihrávku obránce Alexe Pietrangela přes osu a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru zamířil mezi betony Laurenta Brossoita – 4:3! Bez asistence.

60:07
    Sharks vyhráli úvodní vhazování prodloužení a Erik Karlsson ihned nahazoval puk z levého křídla třetiny nebezpečně před bránu, spoluhráč ale na puk nedosáhl.

60:01

Tomáš Hertl sice vyhrál tři sekundy před koncem duelu vhazování, Erik Karlsson ale už nestačil vystřelit od modré čáry včas, a tak nás čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině. San Jose Sharks 3 Vegas Golden Knights 3.

60:00

59:14
    Zach Whitecloud znovu vystřelil na pravém křídle od modré čáry, opět se ale nic nestalo, protože klečící James Reimer ukryl puk ve své výstroji a přerušil hru.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:12
    James Reimer snadno zasáhl proti střele od modré čáry a necelé dvě minuty před koncem zápasu to vypadá na prodloužení. Sharks nyní přežívají své třetí oslabení.

57:19
    Golden Knights se vzápětí snažili prosadit v blízkosti levé tyče, James Reimer tam ale opět nenechal volné místo a ukryl puk ve své výstroji. Hra je přerušena. Stav 3:3.

56:58
    Jack Eichel se ocitl na bodu levého kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jenže jeho pokus skvěle zablokoval domácí Mario Ferraro. Obětavý zákrok.

56:22
    William Karlsson byl faulován v mezikruží, když se snažil protáhnout před bránu, a Jacob MacDonald ho podrazil. Vegas může rozhodnout dnešní duel v přesilové hře.

55:26
    Jonathan Marchessault a jeden z jeho spoluhráčů se nyní snažili prosadit v blízkosti levé tyče, jenže James Reimer obě střely vyrazil! Stav se nemění.

54:55
    Jack Eichel vystřelil na straně Vegas z pravého kruhu a jeho střela byla zablokována. Chvíli se nevědělo, kde je puk, ale skončil v ochranné síti. Reklamní přestávka.

54:25
    Tomáš Hertl poté vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho pokus mířil ke vzdálenější pravé tyči, kde Laurent Brossoit zasáhl levým betonem.

53:48
    Vzápětí mohlo skórovat Vegas, když na pravém křídle vystřelil od modré čáry Zach Whitecloud, také James Reimer byl ale připraven a předvedl pěkný semafor.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Ferraro (Thrun, Bordeleau), 15. Lindblom (Ferraro, Thrun), 32. Hertl (Kaut, Peterson), 61. Couture – 17. Hague (Hutton), 22. Barbašev (N. Roy, Eichel), 51. Amadio (Stephenson, Hutton)

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson (A), M. Vlasic, MacDonald, Ferraro (A), Thrun, Šimek – Viel, Couture (C), Bordeleau – Labanc, Hertl, Gregor – Zetterlund, Sturm, Peterson – Kaut, Lorentz, Lindblom.
    Trenér: David Quinn

Vegas Golden Knights: Brossoit (Quick) – Martinez (A), Pietrangelo (A), Hutton, McNabb, Whitecloud, Hague – Marchessault, Eichel, Barbašev – Amadio, W. Karlsson (A), Dorofejev – Kessel, N. Roy, Stephenson – Kolesar, Cotter, Howden.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Kevin Pollock, Brandon Schrader. Čároví: Libor Suchánek, Tommy Hughes

Diváci: 15232