Líšeň – Chrudim 1:1 (kon.) | Karviná – Vyškov 2:0 (kon.)
1:1 (1:0)
MFK Chrudim
Pátek 07.04.2023, 16:30 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

89
    Chrudim právě vstřelila branku! Tak to je neuvěřitelné, Chrudim prakticky z ničeho vyrovnáná. Vajner podběhl z levé strany střílený centr Haška, špatně se obránci v komunikaci domluvili a nechali na malém vápně úplně volného FILIPA FIRBACHERA, který z otočky poslal míč do prázdné brány. Střídající hráč tak po devíti minutách pobytu na hřišti udeřil.

28
    Líšeň právě vstřelila branku! Velký tlak domácích z posledních minut sklízí ovoce. MILAN LUTONSKÝ si udělal ve středu hřiště místo, napřáhl a nechytatelnou ranou prostřelil Flodera. Hostující gólman si sice na míč sáhnul, ale ta rána byla tak prudká, že s tím nemohl nic dělat – 1:0.