Líšeň – Chrudim 1:1 (kon.) | Karviná – Vyškov 2:0 (kon.)
Pátek 07.04.2023, 16:30 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Tom Ulbrich, přichází Michal Bednář,
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Tomáš Weber.

89
    Chrudim právě vstřelila branku! Tak to je neuvěřitelné, Chrudim prakticky z ničeho vyrovnáná. Vajner podběhl z levé strany střílený centr Haška, špatně se obránci v komunikaci domluvili a nechali na malém vápně úplně volného FILIPA FIRBACHERA, který z otočky poslal míč do prázdné brány. Střídající hráč tak po devíti minutách pobytu na hřišti udeřil.

87
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Matyáš Kodýdek, přichází David Látal.

85
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Šimon Šumbera).

84
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Dominik Hašek).

81
    ze hřiště odchází Marek Polášek, přichází Šimon Šumbera.

80
    ze hřiště odchází Tomáš Jedlička, přichází Filip Firbacher.

71
    ze hřiště odchází Petr Průcha, přichází Petr Juliš,
    ze hřiště odchází Jan Halász, přichází Filip Sotorník.

66
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Ondřej Kesner).

56
    Žlutá karta pro tým MFK Chrudim (Petr Průcha).

54
    Parádní střela a ještě lepší zákrok. Z pětadvaceti metrů napřáhl Tom Ulbrich a míč šel rozhodně do horních pater brány. Tam se ale vydrápal Floder a perfektním zákrokem zabránil jasnému gólu.

28
    Líšeň právě vstřelila branku! Velký tlak domácích z posledních minut sklízí ovoce. MILAN LUTONSKÝ si udělal ve středu hřiště místo, napřáhl a nechytatelnou ranou prostřelil Flodera. Hostující gólman si sice na míč sáhnul, ale ta rána byla tak prudká, že s tím nemohl nic dělat – 1:0.

7
    V akci opět Matocha a tato možnost už byla daleko zajímavější. Lutonský mu posadil přesným centrem míč na hlavu a od ní šla kousek vedle Floderovy brány.

3
    Tak to byla hned v úvodu obrovská šance Chrudimi, a hned dvojitá. Líšeň zaváhala v rozehrávce, míče se chopil Záviška, který za hranicí vápna ihned napřáhl. Vajner jeho pokus vyboxoval přímo na hlavu Kodýtka, od kterého se míč odrazil těsně vedle.