New Jersey – Columbus 8:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:1 (kon.) | Florida – Ottawa 7:2 (kon.)
Boston – Toronto 2:1 (po pr.) | Montreal – Washington 6:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 6:7 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Tampa 6:1 (kon.) | Nashville – Carolina 3:0 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Dallas – Philadelphia 4:1 (kon.) | Vancouver – Chicago 3:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 5:2 (kon.)
Seattle – Arizona 4:2 (kon.) | San Jose – Colorado 2:6 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je tohoto, domácí celek tento zápas vyhraje v prodloužení. Po rychlém přenesení hry a dobré přihrávce od spoluhráče se ze strany prosazuje KASPERI KAPANEN. Asistence: Brayden Schenn a Justin Faulk.
    57:57 Vincent TROCHECK - 2:2

57:57
    Rangers právě vstřelili branku!
    Bleskově hostující celek proměnit přesilovku a srovnává stav zápasu. Před brankou byl nedostatečně obsazený VINCENT TROCHECK. Jeho rána následně zapadla do volné části branky. Asistence: Vladimir Tarasenko a Artěmij Panarin.
    50:13 Tyler PITLICK - 2:1

50:13
    Ve druhé polovině třetí třetiny si domácí celek bere vedení zpět, po rychlé akci se nyní prosazuje po nepřehledné situaci před brankou Ragners důrazný TYLER PITLICK. Asistence: Torey Krug.
    41:55 Vladimir TARASENKO - 1:1

41:55
    Zcela volný před brankou zůstal VLADIMIR TARASENKO. Vybojoval odražený kotouč a poměrně snadno skóruje proti svému někdejšímu týmu. Asistence: Mika Zibanejad a Adam Fox.
    28:00 Alexej TOROPČENKO - 1:0

28:00
    Zaslouženě se domácí celek dostává do vedení, po rychlé akci a přechodu středního pásma se střelou k tyči prosazuje ALEXEJ TOROPČENKO.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Toropčenko, 51. T. Pitlick (Krug), 62. Kapanen (B. Schenn, Faulk) – 42. Tarasenko (Zibanejad, Fox), 58. Trocheck (Tarasenko, Panarin)

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Leddy, Parayko (A), Krug, Faulk (A), Rosén – Saad, B. Schenn (A), Kyrou – Vrána, Bučněvič, Kapanen – Neighbours, L. Brown, Blais – Toropčenko, N. Walker, T. Pitlick.
    Trenér: Craig Berube

New York Rangers: Halák (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba (C), Mikkola, B. Schneider, Harpur – Kreider (A), Zibanejad, Vesey – Panarin (A), Trocheck, Tarasenko – Lafreniere, Chytil, Kakko – Goodrow, Motte.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Skilliter, South, Pancich, Hughes

Diváci: 18 096