Púchov – Prešov 2:1 (kon.) | Dubnica – Pohronie 0:0 (kon.) | Trebišov – KFC Komárno 0:1 (kon.)
Žilina B – FC Košice 2:2 (kon.)
Slavoj Trebišov
0:1 (0:0)
KFC Komárno
sk Sobota 08.04.2023, 15:30 • Slavoj Trebišov • MONACObet liga • 24. kolo

V druhom polčase sa hra oproti prvému dejstvu o niečo viac vyrovnala, no to už neplatilo o skóre, keďže v 73. minúte sa hlavou presadil žolík hostí Christian Bayemi, na ktorého gól už domáci odpoveď nenašli. Komárno si tak odváža zo Zemplína cenné tri body.
    To je z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:27:24)

90+5

90+4
    Tvrdý súboj Gálla s Horodníkom, arbiter to posúdil ako faul domáceho hráča, ktorý bol odmenený aj žltou kartou.

90+3
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Antal, prichádza Szöcs,
    z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Adayilo.

90+2
    V závere veľká šanca pre hostí na zvýšenie skóre, Antal ani Štepanovský ale po kombinačnej akcii neprepasírovali loptu za Dlubáčov chrbát.

90+1
    Komárno zatiaľ úspešne drží hru na útočnej polovici.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

89
    Gállov center z ľavej strany našiel Vaľovčina, ktorý hlavou vrátil loptu na opačnú žrď, Jenat ani ani Kolesár ju nezasiahli.

89
    Németh vypálil z diaľky ľavačkou, Dlubáč jeho strelu vyrazil.

88
    Begala sa snažil o narážačku s Vaľovčinom, k úspešnej výmene lopty neprišlo.

87
    Šmehylov center z pravej strany skončil v náručí Dlubáča.

86
    Dankov center zo štandardky odvrátil Bayemi.

85
    Gáll sa mohol rútiť sám na bránku, no výborným sklzom ho v poslednej chvíli odstavil Šmehyl.

85
    Odrazenú loptu sa snažil napáliť na bránku Begala, volejom ju ale minul.

84
    Snaha o narážačku na domácej strane sa neujala, finálna prihrávka na Vaľovčina bola pridlhá. Domáci získali aspoň rohový kop.

83
    Ganbold vysunul Štepanovského, ktorý sa dostal pred Dlubáča, no loptu cez trebišovského gólmana neprepasíroval.