Winnipeg – San Jose 6:2 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Carolina 3:2 (kon.)
Washington – NY Islanders 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 1:2 (po pr.) | Detroit – Dallas 1:6 (kon.)
Chicago – Minnesota 2:4 (kon.) | Calgary – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | Arizona – Seattle 1:4 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:0 (kon.)
Detroit Red Wings
1:6 (0:3, 1:3, 0:0)
Dallas Stars
Úterý 11.04.2023, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

55:41
    Detroit ještě bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Joel Kiviranta (DAL).

39:46
    Nicméně je zde další vyloučení na domácí straně, protože dvě minuty za podrážení dostává Ben Chiarot (DET).

37:27
    Střelec první branky Detroitu David Perron (DET) vzápětí usedá na trestnou lavici, kde dostává dvě minuty za hrubost a krosček. Na druhou stranu míří Jani Hakanpää (DAL), jenž dostává jen dvě minuty za hrubost a Dallas bude hrát druhou přesilovou hru.

19:16
    Dallas si v závěru první třetiny zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Taro Hirose (DET).

01:45
    Jamie Benn (DAL) provedl hodně zbytečný faul, když poslal k ledu Piuse Sutera a za své počínání dostává dvě minuty za krosček.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 37. Perron (Larkin) – 5. Hintz (Harley, J. Robertson), 8. Lindell (Hintz, J. Robertson), 13. Dellandrea (Domi, Seguin), 21. J. Robertson (Hintz, Heiskanen), 24. Pavelski (Heiskanen, Hintz), 35. Ja. Benn (C. Miller, W. Johnston)

Detroit Red Wings: Husso (13. Hellberg) – Walman, Seider, Edvinsson, Chiarot, Määttä, Lindström – Kubalík, Larkin, Perron – P. Suter, Copp, Raymond – T. Hirose, Veleno, Chiasson – Berggren, Czarnik, Luff.
    Trenér: Derek Lalonde

Dallas Stars: Oettinger (41. Wedgewood) – Heiskanen, R. Suter, Hakanpää, Lindell, Harley, C. Miller – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Domi, Seguin, Dellandrea – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Glendening, Faksa, Kiviranta.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Lambert, Dunning – Tobias, Barton

Diváci: 17 861