New Jersey – Buffalo 6:2 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Tampa – Toronto 3:4 (kon.) | Boston – Washington 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 2:5 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.) | Colorado – Edmonton 1:2 (po pr.) | Vegas – Seattle 4:1 (kon.)
Anaheim – Vancouver 2:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Středa 12.04.2023, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto utkání je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit u dalšího přenosu zase někdy příště. Na počtenou! Hezký den všem. (03:57:01)

3. Joel Farabee (PHI) 1+0

V prodloužení jsme viděli několik šancí, které mohly rozhodnout zápas. Nakonec utkání rozhodl v poslední šanci prodloužení Tippett střelou mezi betony z prostoru před brankou. Pro Columbus je výsledek trochu smolný, protože vedl 2:0, pak prohrával 2:3, dokázal vyrovnat, ale nakonec bere jen bod za prohru v prodloužení. Flyers slaví důležité vítězství.

64:44 Owen TIPPETT - 4:3

64:44
    Philadelphia právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! V prodloužení rozhoduje svým druhým gólem v zápase OWEN TIPPETT, který dostal nahrávku od Provorova, popojel si těsně před bránu, a pak procedil puk mezi betony Hutchinsona až do sítě. Asistence: Ivan Provorov a Cameron York.

64:18
    Tippett měl na holi rozhodnutí, ale Hutchinson proti jeho pokusu vytáhl důležitý zákrok.

63:41
    Zprava najížděl Sanheim, ale jeho ránu, která mířila ke vzdálenější tyči vyrazil Hutchinson.

63:17
    Boqvist svou střelou minul bránu.

61:53
    Hayes se krásně protáhl až před Harta a chtěl ho překonat střelou mezi betony. Domácí brankář si ale prostor mezi betony pohlídal a dokázal šanci zlikvidovat.

61:00
    První minuta z prodloužení je pryč, na první šanci se zatím čeká. Více s pukem hraje Philadelphia.

60:01

Columbusu se povedlo ve třetí části srovnat díky šikovné teči Kuralyho, který ve 46. minutě tečoval pokus Christiansena od modré. Ve zbytku třetiny už se žádná změna ve skóre neudála, i díky skvělým gólmanům na obou stranách. Jelikož je po 60 minutách skóre 3:3, po krátké pauze přijde na řadu prodloužení, případně pak nájezdy.

60:00

59:29
    Tippett se řítil se svým spoluhráčem do přečíslení a chtěl mu nahrát, jenže kotouč netrefil ideálně a nahrávka to tak nebyla.

58:19
    Ofsajd odpískán Columbusu. Buly ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Po další ráně Jiříčka má Hart puk ve své rukavici. Buly před domácí bránou.

57:25
    Ofsajd Philadelphie. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Mateo

Branky a nahrávky: 15. Farabee (Konecny, Frost), 16. J. van Riemsdyk (Provorov, Laughton), 21. Tippett (N. Cates, Ristolainen), 65. Tippett (Provorov, York) – 10. L. Foudy (Meyer, Berni), 13. Fix-Wolansky, 46. Kuraly (Christiansen, J. Gaudreau)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Sanheim, Ristolainen, Braun, Ginning – Konecny, Frost, Farabee – J. van Riemsdyk, Hayes, Laughton (A) – Tippett, N. Cates, Allison – Lemieux, Laczynski, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Columbus Blue Jackets: Hutchinson (Gillies) – Bayreuther, Peeke, Berni, A. Boqvist, Christiansen, Jiříček – J. Gaudreau (A), Jenner (C), Marčenko – K. Johnson, Roslovic, Fix-Wolansky – E. Robinson, Kuraly (A), L. Foudy – Dunne, McKown, Bemström – Meyer.
    Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Dunning, Sandlak

Diváci: 19 719