5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Česko
Sobota 15.04.2023, 14:30 • Stiga Arena, Tranas • Turnaj čtyř (U16)

Tímto se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek víkendu, zase někdy na viděnou. (16:48:30)

Třetí zápas českého týmu se také bohužel nevydařil. Čeští hokejisté prohráli se švédským výběrem ve Stiga Aréně 5:0. I přes spoustu snahy se českým hráčům nepodařilo ani jednou skorovat. Místo toho přišlo spousta trestných minut z obou stran, Švédsko ale tyto přesilové hry narozdíl od Česka dokázalo využít a tak si odnáší z tohoto zápasu již druhou výhru. Český výběr končí tento zápas již třetí prohrou v turnaji.

Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni:

Švédsko

Aron Dahlqvist

Česko

Tomáš Poletín

59:55
    Frondell zkouší ještě vystřelit na Fajmona, ten však vyráží.
    58:14 BRÄUTIGAM - 5:0

58:14
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Po špatné přihrávce českého týmu si bere puk Hillstrom, který nahrává BRÄUTIGAMOVI a ten posílá Švédsko do ještě většího vedení 5:0. Asistence: Hillström Gustav

58:13
    Pekař ztrácí puk a bere si ho švédský tým, který zakládá nebezpečnou akci.

57:32
    Akci rozjíždí Novotný a Lev, více z toho nebude, jelikož tu máme ofsajd.

57:01
    Vyloučení v týmu Švédsko:
    Stenberg – 2 min., podrážení.

56:45
    Čeští hokejisté hrají aktuálně bez brankáře, tudíž v 6.

56:00
    Poletín a Frolo zkouší puk vyvést společně, zastavuje je švédský obranný tank.

55:23
    Stenberg vyjel sám za pukem, směrem do útočného pásma, zastavuje ho icing.

54:45
    Odpískán ofsajd.

54:30
    Švédi zahajují protiakci, puk si bere Lindgren, kterému puk utekl a bere si ho Lev.

53:56
    Rozsíval se hnal sám na bránu, nakonec zastavil u hrazení a počkal na spoluhráče.

53:14
    Novotny vystřelil na bránu ihned po vhazování, střela minula branku.

52:44
    Oba týmy jsou kompletní.

51:58
    Černý se snaží držet útočné pásmo, Klingsell však vyhazuje.

51:02
    Tammilehto projel až do útočného pásma, kde byl zastaven Novotnym.

50:44
    Novotny – 2 min., krosček.

50:44
    Frondell – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

50:44
    Vyloučení v týmu Česko:
    Čihář – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

49:38
    Z tohoto souboje dobře nevychází Čihář, který dostává dvě minuty za zdržování hry.

49:38
    Frolo si bere puk, avšak je strčen Laksonenem, který si přebírá puk a začíná souboj o puk u hrazení.

49:00
    Pískán ofsajd.

48:12
    Pekař zastaven, zkouší vystřelit Winkelhöfer, trefil se Härenstamovi do lapačky.

47:36
    Dahlqvist si bere puk, který mu vypichuje Pekař a rozjíždí se na švédskou branku.

47:02
    Čihář přihrává Černému, který zkusil vypálit na Härenstama, střela byla zblokována.

46:31
    Za bránou si bere puk Klingsell, který ho posílá na Frondella, který ztrácí rukavici a tak si ho nepřevezme.

45:58
    Český tým je kompletní.

45:02
    Krantz si přebírá puk a objíždí bránu, kde posílá na Novotneho, ten má však velký problém odehnat od sebe Rozsívala.

44:56
    Morin a jeho formace nastupuje na přesilovou hru.

44:40
    Frolo – 2 min., podrážení.

44:40
    Frolo se snaží dostat puk od švédských hráčů ale dostává trest za podražení.

44:35
    Tammilehto čeká na přihrávku před bránou, lehce šlape do brankoviště, což mu přišel vysvětlit Matěj Pekař.

44:00
    Posílá ho na Gästrina, který zkouší vypálit ale střela je zblokována Čihařem.

43:25
    Pekař se pokouší dostat do útočného pásma, zde ho zastavuje zeď jménem Ekberg a přebírá si puk.

42:35
    Laksonen využil špatné přihrávky českého týmu a zkusil sám jet na branku českého týmu, střela se mu nepovedla.

42:00
    Pekař s Krčálem zkouší kombinaci u branky Härenstama, to se nelíbí Švédům a nastává menší strkanice.

41:35
    Poletín zkusil vystřelit z rohu ale minul bránu.

40:59
    Rozsíval posílá puk Frolovi, který vyhazuje ven po špatné přihrávce.

40:45
    Na ledě je první formace – Lev, Novotný, Netušil.

40:30
    Začíná přesilová hra českého týmu.

40:01

Během druhé třetiny jsme byli svědky opět velké aktivity ze strany švédského týmu, kdy se po skvělé kombinaci se spoluhráči trefil Filip Ekberg. Také jsme byli svědky spoustu trestů, jak na straně českého týmu, tak na straně toho švédského. Stále čekáme na gol českých hráčů, kteří aktuálně prohrávají ve švédské Stiga Aréně s domácím týmem po dvou třetinách 4:0. Třetí třetina začne přibližně v 16:13 hod.

40:00

40:00
    Český tým před zazněním klaksonu již žádnou akci nestihnul. Ve třetí třetině uvidíme přesilovku českého týmu.

39:32
    Lindgren – 2 min., hákování.

37:48
    Frolo úspěšný na buli a Češi mohou zahájit útok.

36:40
    Netušil zkusil vypálit na druhé straně a prověřit Härenstama, ten puk v klidu podrží.

36:25
    Akce se nezdařila ale štěstí zkouší Wahlund a pálí, avšak mimo bránu.

36:03
    Tammilehto zkouší založit akci se Stenbergem.

35:34
    Rozsíval posílá puk do obranného pásma, kde si ho chce vzít Černý, tomu puk bere Tammilehto.

35:00
    Hra zastavena icingem.

34:57
    Pekař se pokusil vystřelit na Härenstama, ten má puk v lapačce.

34:36
    Hra se nám stále míchá, zatím bez větších akcí na obou stranách.

34:00
    Malínek posílá puk na Netušila, který zkoušel pronést puk kolem dvou švédských obránců, úspěšně, zakončil to střelou, která však trefila pouze hrazení.

33:58
    Krantz na buli úspěšnější a posílá puk spolu s Bräutigamem do útočného pásma.

33:20
    Pískáno zakázané uvolnění.

33:00
    Čihář zkouší napadat Holmgrena ve švédském obranném pásmu.

32:48
    Holmgren se musí vracet zpět do obranného pásma, kam mu posílá puk Tammilehto.

32:35
    Švédi stále drží útočné pásmo.

32:00
    Puk si bere Novotny, posílá na Frondella, který objel celou českou obranu a zaváží puk do pravého rohu.

31:45
    Černý – 2 min., podrážení.

30:57
    Klingsell puk nemůže poslat dále, protože je zastaven Černým.

30:34
    Klingsell se prodírá do útočného pásma, kde si o puk klepe Annborn.

29:29
    Český tým střídá brankáře, místo Ondřeje Štěbatáka nastupuje Martin Fajmon.

29:18
    Švédi kompletní a zahajují útok.

28:47
    Laksonen zkusil vypálit na Štěbatáka, ten chytá puk do lapačky.

28:15
    Krčál a jeho formace stále zůstávají na ledě.

27:58
    Pekař chtěl vystřelit na bránu ale rozhodčí píská posunutou branku.

27:46
    Čihář v útočném pásmu společně s Krčálem a Pekařem.

27:18

27:00
    Novotný zkoušel vystřelit ale byl hákován Lindgrenem

26:56
    Novotný se dostal až před branku Härenstama, trochu ho pošimral po krku, to se však nelíbilo švédským hráčům a vznikla menší strkanice.

26:12
    Novotný na vhazování proti Hillström, Novotný úspěšný a může zahájit proti akci.

25:56
    Stenberg po kombinaci s Tammilehto zkusil vypálit ale trefil pouze Frola, který posílá puk do obranného pásma Švédů.

25:45
    Novotny společně s Frondellem zkouší vypálit na bránu ale střílí mimo.

25:23
    Dahlqvist vyhrává na vhazování a začíná přesilovka švédského celku.

24:46
    Štěbaták – 2 min., podrážení.

24:45
    Sonestedt zkouší před brankou vypíchnout puk Matějovskému, neúspěšně a přichází trest pro Štěbatáka, který podrazil Ekberga.

24:00
    Vhazování vyhrál Ekberg, který posílá puk na Klingsella.

23:33
    Švédský tým je opět v pěti a začíná přesilovou hru.

22:57
    Pšenička – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

22:45
    Pískán icing.

22:35
    Šance Novotneho Melvina, který jel téměř sám na bránu, ovšem byl zastaven Krčálem.

22:02
    Frolo se pokusil společně s Poletínem a Rozsívalem vymyslet útok, avšak neúspěšně.

21:33
    Morin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
    21:18 EKBERG - 4:0

21:18
    Boumedienne si vyjel k brance Štěbatáka, kde poslal puk na čekajícího EKBERGA, ten puk již pouze lehce popostrčil. Asistence: Boumedienne Sascha

20:20
    Úvodní buli vyhrává Novotny a posílá puk do útočnéh pásma, zde si ho přebírá Novotny Melvin a posílá na Boumedienne, který vyjíždí s pukem k brance Štěbatáka.

20:01

První třetina nám přinesla velkou aktivitu ze strany švédského týmu. Český tým poněkud tápal a zřejmě i proto jim nadělili Švédové v první třetině hned tři goly. Ze strany českého týmu jsme viděli pár faulů, které byly potrestány, avšak ani jedna střela českého týmu se nedotkla golmana, branky či její konstrukce. Druhá třetina začne přibližně v 15:20.

20:00

20:00
    Máme tu závěrečný klakson, do druhé třetiny nastoupí český tým bez Tomáše Poletína, který za faul kolenem bude sedět na trestné lavici.

19:28
    Poletín – 2 min., faul kolenem.

18:00
    Poletín opět napadá hráče s pukem, nyní se ale trestu nevyhne.

17:31
    Píská se zakázané uvolnění.

17:02
    Poletín právě vypíchnul puk Klingsellovi, který hrozil v útočném pásmu.

16:44
    Krantz je opět ve hře a ihned se ujímá puku, střídá a přenechává puk Novotnemu, který zkouší vystřelit ale trefuje pouze mantinel.

16:31
    Bartovič se musí vracet zpět, jelikož to se do pásma Čechů dostal Gästrin a jeho formace, nakonec beze střely.

15:55
    Tato potyčka trvá jen chvíli a tak se dále hraje bez vyloučení.

15:45
    Puk si nyní přebírá čtvrtá formace spolu s Netušilem, který jde vpřed, před brankou probíhá menší potyčka, u které je Morin a čeští hráči.

15:23
    Pšenička posílá puk na Frola, kterému puk utekl až do obranného pásma.

14:57
    Krantz – 2 min., hákování.

14:26
    Bartovič si bere po vhazování puk, u mantinelu ho zastavuje Ekberg.

14:01
    Puk má v držení Malínek, který posílá na Černého, Novotný zkouší vystřelit ale minul Härenstama i jeho bránu.

13:26
    Hráče zastavuje ofsajd.

13:02
    Češi se drží v útočném pásmu a kombinovat zkouší Novotný, Netušil a Lev.

12:26
    Český tým si bere timeout.
    12:26 WAHLUND - 3:0

12:26
    WAHLUND uviděl svou šanci a i během vlastního oslabení si dobruslil pro branku, kterou posílá Švédsko do vedení 3:0. Bez asistence.

11:32
    Zde již čeká Wahlund, který zkouší střelu na Štěbatáka.

11:03
    Stenberg vyráží puk k bráně Štěbatáka.

10:45
    Češi drží útočné pásmo a kombinují, Novotný zkusil vystřelit ale trefil pouze Tammilehto.

10:08
    09:48 GÄSTRIN - 2:0

09:48
    Boumedienne po kombinaci s Ekbergem posílá na GÄSTRINA, který střílí od pravého mantinelu kolem pravé tyčky a dává gol. Asistence: Boumedienne Sascha, Ekberg Filip.

09:24
    Pšenička – 2 min., podrážení.

09:02
    Odpískáno zakázané uvolnění.

07:42
    Annborn vyváží puk do útočného pásma společně s Frondellem, ten posílá puk na Annborna zpět, Annborn zkusil vystřelit ale minul.

06:34
    Pelikán společně s Rozsívalem se na chvíli ohřívají v útočném pásmu, žádnou střelu však nezkusili.

06:00
    Pekař se pouští do souboje u mantinelu proti Krantzovi, ten puk odstrkává do útočného pásma.

05:23
    Novotny si vzal puk a společně s Frondellem se pokoušel vystřelit na bránu Štěbatáka, ovšem střela trefila pouze mantinel.

05:00
    Odpískán icing.

04:56
    Lev si přebírá puk a zkouší objet Laksonena, který mu však neodstoupil a tak mají puk v moci opět švédští hráči.

04:16
    Bartovič se prodírá do útočného pásma spolu s Fasnerem, nic bohužel nevymysleli a tak posílají puk na zakázané uvolnění.

03:33
    Plánovanou akci Švédů zastavuje ofsajd.

03:12
    Tammilehto si bere puk a vrací se s ním do obranného pásma, kde kombinuje s Sonestedtem a Stenbergem.

02:30
    Po vhazování si bere puk Poletín, který zkouší projet do útočného pásma, zde je zastaven Morinem. Píská se icing.
    02:17 KRANTZ - 1:0

02:17
    Dahlqvist poslal krásnou nahrávku na KRANTZE, který po této kombinaci posílá puk okolo Štěbatáka a mezi betony. Švédsko vede 1:0 – Asistence: Wahlund Joe, Dahlqvist Aron