Fiorentina – Atalanta BC 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (0:1)
Atalanta Bergamo
Pondělí 17.04.2023, 20:45 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Italská Serie A • 30. kolo

Utkání je u konce a oba celky se rozešly smírně. Ve druhé půli jsme sledovali snahu Fiorentiny o srovnání skóre, jenže stále tomu scházela přesnost. V 56. minutě se ale kopala penalta za Tolóiovu ruku ve vápně a Arthur Cabral ji bezpečně proměnil. Fiorentina mohla výsledek dokonce otočit, v 73. minutě kopal přímák Biraghi, trefil ale pouze tyč. V závěru se pak sice hrálo nahoru a dolů, jenže bez šancí a duel tak skončil výsledkem 1:1. Fiorentina je po tomto výsledku na devátém místě s 42 body, zatímco Atalanta je šestá s 49 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:58:04)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:20.

90+8

90+7
    Domácí si u vlastní branky vybojovali míč a ještě zkouší jeden výpad.

90+6
    Hosté se řítili do brejku, Boga si udělal prostor na pravé straně a u vápna hledal Muriela. Jenže mu to dal na dlouhou nohu!

90+5
    Po chvílích, kdy se hrálo převážně u branky Atalanty, tu máme pasáž ve středu hrací plochy, kde to budou chtít hosté i dohrát.

90+4
    Na pravé straně měl trochu prostoru Cabral, jenže jeho zbrklé zakončení letělo vysoko nad branku.
    90+3. Sottil měl na hlavě rozhodnutí zápasu

90+3
    Fiorentina rozehrála roh, na zadní tyči hlavičkoval Sottil, jenže Sportiello byl na zemi včas a zakročil přesně na brankové čáře!

90+2
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Alessandro Bianco.

90+1
    Krátký nápor domácích u vápna, jenže bez nějakého přesného pasu před branku.

90
    Bude se přidávat sedm minut.

89
    Nepřesný pas do vápna před Terracciana, domácí jdou zase vpřed.

88
    Riccardo Sottil řešil s rozhodčím zákrok od Tolóie, a na konci všeho do sudího lehce strčil. Oba však měli na tvářích široké úsměvy, takže to bylo spíše takové přátelské gesto.