Kladno – Florbal Vary 5:4 (po pr.)
Kanonýři Kladno
5:4 (1:1, 2:0, 1:3 - 1:0) Stav série: 1:1
Florbal Vary
Sobota 22.04.2023, 18:00 • SH BIOS Kladno • Baráž o Livesport Superligu • 2. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:06:02)

Je za námi druhý zápas baráže, který nakonec zvládlo Kladno a vyrovnává sérii na 1:1. Už to vypadalo, že Kladno udrží náskok 4:1, ale Karlovy Vary se probudily a srovnaly na 4:4. V prodloužení dokázal rozhodnout ve prospěch domácích Vojtěch Novák.

Branky a nahrávky: 15. Chroust (Novák), 21. Chroust (Fišer), 36. Fišer (Novák), 50. Fišer (Novák), 65. Novák (Fišer) – 11. Klápa (Strachota), 54. Kalaš (Tyl), 59. Korbel (Klápa), 60. Korbel (Nushart). Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 21:13. Diváci: 274. Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.

64:55 Vojtěch NOVÁK - 5:4

64:55
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno bere první bod v baráži! Daniel Fišer nahrál z poloviny hřiště na volného VOJTĚCHA NOVÁKA, který zametl míček za záda Váradiho a srovnává stav série na 1:1! Asistence: Daniel Fišer.

64:17
    Matěj Stůj teď zachránil svůj tým od prohry!

64:04
    Kladno se teď dobře brání na své polovině a hosty k ničemu nepouští.

63:16
    Matějka napadá rozehrávku Karlových Varů, ale zatím se mu nedaří vzít balónek.

62:41
    Novák dával před branku na Chrousta, ale nahrávka šla až moc před Chrousta, který nedokázal zakončit.

62:10
    Hosté pokračují v tlaku, ale vzápětí ztrácejí míček.

61:18
    Hosté jsou teď na tom mnohem lépe než Kladno, které se určitě z toho dostává ještě teď a říkají si jak mohli dostat tři góly během hry 6 na 5.

60:45
    Karlovy Vary se snažily dostat k brance Ponomareva, ale Tomáš Chroust jim k tomu zabránil.

60:01
    Úvodní buly vyhrály Karlovy Vary.

60:01

Střely ve třetí části 3:12.

Je za námi třetí třetina a Kladno už vedlo po zásluze Daniela Fišera 4:1, ale Karlovy Vary ukázaly jak jsou zkušený tým a třikrát ve hře bez brankáře dokázaly vstřelit branku a srovnat tak na 4:4! Následovat bude prodloužení.

60:00

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 15. Chroust (Novák), 21. Chroust (Fišer), 36. Fišer (Novák), 50. Fišer (Novák), 65. Novák (Fišer) – 11. Klápa (Strachota), 54. Kalaš (Tyl), 59. Korbel (Klápa), 60. Korbel (Nushart)

Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 21:13.
    Kanonýři Kladno: Ponomarev (Janoušek) – Burian, Novák, Veselý, Ullmann, Šefčík – Stůj, Matějka, Chroust, Höffer, Prudil, Pfaur, Hübner, Janda, Spurný, Louvar, Fišer.
    Trenér: Dušan Přívara

Florbal Vary: Váradi (Eckhardt) – Korbel, Smolka, Zeman, Nushart, Kalaš – Lebeda, J. Zavadil, Zahraj, Navrátil, Klápa, Šimeček, Tomčo, Tyl, Svatek, Torma, Strachota, Lang, Hurt.
    Trenér: Marek Mandler

Rozhodčí: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička