Wolverhampton – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:0 (kon.) | Leeds – Leicester 1:1 (kon.)
Aston Villa FC
1:0 (1:0)
Fulham FC
Úterý 25.04.2023, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 33. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 6:18. (22:42:18)

Zápas skončil, Aston Villa se raduje z vítězství 1:0 na domácí hřišti nad Fulhamem. Aston Villa po pár minutách převzala otěže nad utkáním a od té doby v prvním poločase Fulhamu vůbec nic nepustila, Martínez nemusel ani jednou zasahovat. Domácí se gólově prosadili hned z první střely na bránu, hlavičkou z rohového kopu se trefil obránce Tyrone Mings. V nastaveném čase ještě hlavičkoval McGinn, to už si ale Leno poradil.

Ve druhém poločase byli lepším týmem hosté, ale trápili se v ofenzívě a i přes několik zajímavých akcí brankáře Martíneze neohrozili ani jednou přímou střelou. Aston Villa si zkušeným výkonem došla pro další tři body.

90+5

90+3
    Živo bylo i před brankou Aston Villy. Mings si málem vstřelil vlastní gól, kdyby nepřispěchal Martínez s rychlou reakcí.

90+2
    John McGinn měl na kopačce definitivní rozhodnutí, ale svou střelou zpoza šestnáctky nedokázal trefit branku Fulhamu.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

89
    Žlutá karta pro tým Aston Villa FC (Bertrand Traoré).

88
    Emiliano Martínez je svým zdržováním v rozehrávce proslulý a nyní za to dostává žlutou kartu.

87
    Do konce zápasu zbývá i s nastavením jen pár minut a Fulham stále čeká na první střelu na branku. Zároveň je ale ve druhé půli lepším týmem a proto stále věří ve vyrovnání.

86
    Střídání v týmu Aston Villa FC:
    ze hřiště odchází Emiliano Buendía, přichází Calum Chambers.

Střídání v týmu Fulham FC:
    ze hřiště odchází Harrison Reed, přichází Neeskens Kebano.

84
    Leno byl venku z branky a musel si dát velký pozor, aby míč chytil do rukavic ještě ve svém pokutovém území.

82
    Hosté se už pár sekund radovali z vyrovnání po vlastním gólu Mingse. Ten se ale nekoná, protože se mával předchozí ofsajd Reeda.

80
    Douglas Luiz měl dost prostoru na střelu zpoza šestnáctky, pravačkou ale o velký kus minul branku Fulhamu.