Jablonec B – Teplice B 4:2 (kon.) | Přepeře – Benešov 2:1 (kon.) | Kolín – Hr. Králové B 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 0:4 (kon.) | Živanice – Most/Souš 2:2 (kon.) | Zápy – Chlumec n/C 4:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
2:2 (0:1)
FK Baník Most - Souš
Sobota 29.04.2023, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

86
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Polák, přichází Knespl.

81
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Bouguetouta, přichází Novotný.

81
    ze hřiště odchází Kubeš, přichází Novotný.
    76. VOBEJDA - 2:2

76
    Živanice právě vstřelily branku!
    Most nejprve vytlačil Kopeckého z vápna, ale domácí ještě odcentrovali zleva na zadní tyč, kde po posunutí hlavou skóroval JAN VOBEJDA.
    73. KUBEŠ - 1:2

73
    Baník Most – Souš právě vstřelil branku!
    Mostečtí nastřelili míč na bližší tyč a MATĚJ KUBEŠ nakonec dorážel pod víko.

72
    Další karta, tentokráte za skluz na levé straně pro Davida Pánka.

70
    Konflikt u domácí lavičky řeší sudí kartou pro kouče Olivu a hostujícího Zinhasoviče.
    63. SPĚVÁK - 1:1

63
    Jenže domácí ještě odcentrovali z pravé strany na zadní tyč, kde si vyskočil pro gól hlavou MATOUŠ SPĚVÁK.

60
    Nařízena standardka z dvaceti metrů za Glaserův faul zezadu, tohle je vynikající pozice na srovnání.

59
    ze hřiště odchází Kibal, přichází Novický.

56
    Kopecký vůbec nesouhlasil s odpískáním útočného faulu v hostujícím vápně a dal to najevo směrem k pomeznímu. Jakubu Hodkovi už došla trpělivost a udělil kartu domácímu kapitánovi.

48
    První karta zápasu, a sice za nedovolený zákrok při domácí rozehrávce pro Kibala.
    38. PÁTEK - 0:1

38
    Most si ten gól za aktivitu v posledních minutách zasloužil! Bouguetouta dostal perfektní pas na pravou stranu do běhu, zasekl na levačku a jeho centr na zadní tyč doklepl z malého vápna VLADIMÍR PÁTEK.

36
    Při závaru před domácí bránou překopli hosté břevno a spálili další loženku volající po otevření skóre.

35
    Hosté vyhráli souboj jeden na jednoho na pravé straně a napálil horní tyčku v největší příležitosti prvního poločasu.