Uh. Brod – IHC Přerov 3:7 (kon.) | ILHK Hr. Králové – IHC Prague Rats 3:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Roller Storm 7:6 (po pr.)
Devils Zlín – IHC Přerov 9:8 (kon.) | HC Boskovice inline – Brno 5:6 (po pr.) | HC Hořovice – Černošice 5:6 (kon.)
HC Boskovice inline
5:6 (3:1, 2:4 - 0:1)
Mission Roller Brno
Sobota 06.05.2023, 16:00 • Zimní stadion Boskovice • STILMAT extraliga inline hokeje

To je pro dnešek z mé strany vše, budu se na vás těšit u dalších přenosů, napočtenou. (17:24:48)

Diváci v Boskovicích viděli opravdu atraktivní zápas, který nakonec vyhrává Brno, které přitom dlouhou část zápasu prohrávalo. V prodloužení rozhodl v početní výhodě Pavel Strýček.

40:29
    Brno právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Opravdu vyrovnaný souboj rozhodují Brňané v prodloužení v přesilové hře. PAVEL STRÝČEK dorazil puk po střelách Kučeříka a Dufka, a rozhodnul tak o výhře svého celku v prodloužení. Asistence: Jan Dufek, Radek Kučeřík.

40:01

Dva poločasy nestačily na rozuzlení dnešního zápasu. Brno zvládlo v druhé půli srovnat, a poslalo tak zápas do prodloužení.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:59
    Kučeřík mohl rozhodnout v posledních sekundách. Jeho pokus polapil připravený brankář.

39:33
    Vyloučení v týmu HC Boskovice inline:
    Šebek – 2 min, podrážení.

39:21
    Schejbal – 2 min, držení.

38:40
    Domácí jsou v útoku a chtějí rozhodnout v základní hrací době.

37:15
    A Brno překvapivě v oslabení srovnává! Kučeřík vyslal do úniku JANA DUFKA. Ten si počkal na ideální moment a následně přesně zamířil do protipohybu brankáře. Asistence: Radek Kučeřík, Petr Hrachovina.

36:43
    Vyloučení v týmu Mission Roller Brno:
    Hrachovina D. – 2 min, sekání.

34:50
    Hrachovina našel na brankovišti FRANTIŠKA KAZLEPKU, jenž kotouč zametl za Küzlerova záda. Asistence: Dominik Hrachovina, Filip Ondráček.

34:24
    Šebek posunul nepřesně na spoluhráče. Měl však štěstí, protože protihráči hru zastavili a počkali na druhou vlnu.

33:54
    Boskovice dobře ví o svém vedení, a proto nikam nespěchají.

33:01
    A mohl tu být i šestý gól! Pospíšil se procpal na pravé straně ke střele. Tu zkoušel dorážet Müller, jenže Hrachovina byl proti.

32:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Šebek nahodil puk z půle kluziště na hostující bránu. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil k TOMÁŠI MÜLLEROVI. Ten puk doklepl za záda rozhozeného Hrachoviny. Asistence: David Šebek.

30:48
    Schejbal hledal nepřesně Šebka. Hosté se ženou do útoku.

Martin Rambousek

Branky a nahrávky: 5. Šmahel (Šebek, Novotný), 7. Schejbal (Hrazdil, Ošlejšek), 20. Šebek (Pospíšil), 30. Hrazdil (Müller, Schejbal), 32. Müller (Šebek) – 1. Dufek (Strýček), 28. Drobný (Kučeřík), 28. Hrachovina D. (Kazlepka), 35. Kazlepka (Hrachovina D., Ondráček), 38. Dufek (Kučeřík, Hrachovina P.), 41. Strýček (Dufek, Kučeřík)

HC Boskovice inline: Külzer J. – Ošlejšek, Schejbal, Šebek – Formánek, Hrazdil, Külzer N., Müller, Novotný, Pospíšil, Šmahel
    Mission Roller Brno: Hrachovina P. – Hrachovina D., Rosendorf L., Strýček P. – Drobný, Dufek, Kazlepka, Klaus, Ondráček

Rozhodčí: Cik, Novotná