Sokolov – Králův Dvůr 2:3 (kon.) | Vltavín – Bohemians B 3:0 (kon.) | Č. Budějovice B – Přeštice 0:2 (kon.)
Domažlice – Hostouň 3:2 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
0:2 (0:0)
FK Robstav Přeštice
Sobota 13.05.2023, 10:30Česká fotbalová liga (A) • 26. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

SK Dynamo České Budějovice B: Andrew – Bečvář, Pařízek, Brabec, Böhm (C), Malecha, Skovajsa, Prášek, Hora, Bastl, Sladký
    Náhradníci: Šimoník, Pineau, Pravda, Hák, Kladrubský, Lerch, Polanský
    Trenér: Dušan Žmolík

FK Robstav Přeštice: Bleha – Heger, Suchý, Chocholoušek (C), Brabec, Havel, Řezáč, Černý, Zeman, Rádl, Hradecký
    Náhradníci: Švihorík, Vohrna, Skála, Vaněk, Popovič
    Trenér: Stanislav Purkart

Rozhodčí: Černý – Doubrava, Hrivík.

1

2
    Hostující pokus o brejk zastavuje faul na polovině hřiště.

4
    Domácí zahrávali první rohový kop zápasu. Centr od rohového praporku našel Bastla, ale toho zradilo zpracování.

6
    Domácí chybovali v rozehrávce. Centr od pravé postranní čáry si sice hostující útočník našel, ale v těžké pozici hlavičkoval mimo bránku.

8
    Budějovice postupovaly středem hřiště, akce ale končí nepřesnou přihrávkou na Bastla.

9
    Pařízek Hledal před brankou Horu, balon ale k domácímu hráči nedoputoval, protože jej na roh odkopl jeden z hostů.

9
    Z rohu se urodila jen hodně nepřesná střela z voleje.

12
    Dynamo má více ze hry, ale domácím se zatím nepodařilo vypracovat si gólovou příležitost.

15
    Zničehonic se mohli prosadit hosté. Centr do vápna našel zcela volného Černého, který ale z ideální pozice poslal svou hlavičku jen do rukavic domácího brankáře.

17
    Přeštice se po ctvrhodině hry dostávají stále více k míči. Řezáč to vzal na sebe a po průniku středem hřiště vystřelil zpoza šestnáctky, avšak hodně vedle pravé Andrewovy tyče.

19
    Dynamo to zkusilo po levé straně hřiště přihrávkou za obranu, která ale byla příliš dlouhá a balon má v moci brankář Přeštic.

20
    Dva centry do hostující šestnáctky v pohodě zvládla přesštická obrana odvrátit do bezpečí.

23
    Dlouhý nákop za přeštickou obranu končí v autu, hosté budou vhazovat.

24
    Hosté podnikli rychlý útok podél levé postranní čáry, akci ale skvělým skluzem zastavil Pařízek. Domácí se násladně ale přeci jen provinili faulem, hosté mají standardku.

25
    Z ní ale Přeštice nic nevytěžily. Míč mají na kopačkách domácí.

27
    Bastl se v pokutovém území poroučel na trávník, sudí ale rezolutně rozpažuje.

28
    Na druhé straně se do zajímavé pozice pro zakončení dostal Řezáč, jeho pokus ale mířil příliš vysoko.

29
    Budějovice kombinovaly před hostujícím vápnem, následná přihrávka do uličky byla přečtena přeštickou defenzivou.

32
    Rohový kop domácích mířil přímo na bránu, Bleha balon vyboxoval daleko od své branky.

33
    Po nezaviněném střetu opouští hriště za doprovodu zdravotníka hostující Heger.

35
    Přešticím nevyšel postupný útok po pravé straně hřiště. Domácí budou vhazovat.

36
    Suchý byl na chvíli nikým neatakován, tak zkusil vystřelit. Pokus z uctivé vzdálenosti ale zamířil jen do zámezí.

37
    Přeštice překonaly defenzivní val Dynama, balon ale hostujícímu útočníkovi utekl do autu. Dynamo vhazuje.

39
    Po několika soubojích ve středu hřiště jsou u balonu hosté. Ti se jej ale zbavili nákopem, který končí v moci stoperů Dynama.

40
    Po nešťastném dopadu na trávník potřebuje ošetření hostující Černý. Ten sice opouští hrací plochu, v zápase ale bude pokračovat.

42
    Na trávníku leží další hostující hráč, domácí ale pokračovali ve hře, což vyvolalo logickou negativní reakci přeštické střídačky.

44
    Nákop domácího kapitána v silném větru končí až u brankáře Blehy.

45
    Na hranici šestnáctky se míč dostal na kopačku Pařízka, ten se pokusil vystřelit z první, ale míč se mezi třoi tyče přeštické branky nevešel.

45+1
    Po centru od levé autové čáry se hosté dostali k nenápadné hlavičce, kterou Andrew s pomocí břevna vytáhl na roh.

45+2
    A další rohový kop pro Přeštice.

45+3
    Po zásahu domácího obránce je tady třetí roh pro hosty.

45+3

Prvních pětačtyřicet minut v budějovicích branku nepřineslo. Opticky měli váce ze hry domácí hráči, nejblíže ke gólu ale byli v nastavení první půle hosté z Přeštic. Uvidíme, jestli se v chladném a deštivém počasí dočkáme branek ve druhém poločase, který začne zhruba v 11:38.

46

47
    Daniel Čerrný se na hranici pokutového území zbavil bráníícho hráče, jeho přízemní střela ale Andrewovi moc práce nedala.

50
    Domácí budou mít k dispozici dobrou standardku ze zhruba dvaceti metrů od branky.

51
    Böhm ale trefil pouze šestičlennou přeštickou zeď.

53
    Dynamo v posledních minutách nepůjčuje soupeři míč. Domácí ale hodně času tráví na polovině hřiště a hledají skuliknu v obraně Přeštic.

54
    Skovajsův centr do šestnáctky odkopává přeštický obránce do autu.

57
    Sledujeme plno nepřesností z obou stran. Zápase s v posledních minutách změnil v boj o míč kolem středového kruhu.

58
    Přeštice právě vstřelily branku!
    Hosté podnikli rychlý brejk, na jehož konci byl MARTIN SUCHÝ, který si pohrál s obránci Dynama a celkou akci zakončil přesnou střelou, proti které byl Andrew krátký.
    58. Martin SUCHÝ - 0:1

59
    A Přeštice jdou okamžitě do dvougólové trháku! Hosté odcentrovali z levé strany, míč si na penaltě jeden z hostů zpracoval a přihrál na hranici vápna přesně do kroku PETRU ŘEZÁČOVI, který přesně mířenou šajtli poslal balon k pravé tyčce.
    59. Petr ŘEZÁČ - 0:2

62
    Hosté nepolevují a dál hrají aktivně. Domácí tým měl velké problémy s dobrým napadáním soupeře, nakonec se ale Dynamo z ožehavé situace dostalo a míč je na polovině Přeštic.

65
    Dynamo marně buší do dobře posatavené obrany Přeštic. Hosté hrají velmi dobře a hrozí z rychlých protiútoků.

65
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Bastl, přichází Polanský,
    ze hřiště odchází Malecha, přichází Hák.

67
    Rychlá akce Dynama, po které se k zakončení dostal Pařízek. Jeho střelu obětavě zblokoval jeden z hostujících zadáků. Budějovická lavička se dožadovala penalty kvůli hraní rukou, ale pokračuje se ve hře.

69
    Balon má Dynamo na své polovině. Po dlouhém nákopu se ale míč dostal do zámezí, hosté budou vhazovat.

72
    Střídání v týmu FK Robstav Přeštice:
    ze hřiště odchází Černý, přichází Popovič.

73
    Zajímavý centr zleva mířil na Brabce, hostujícího útočníka ale předskočil bránící hráč, který tak byl u balonu dříve a nebezpečí uhasil.

76
    Stále sledujeme podobný obrázek. Dynamo se snaží, ale recept na dobře pracující defenzivu Přeštic se domácím najít stále nedaří.

77
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo České Budějovice B (Brabec).

77
    Hosté zahrávali standardku, nepohlídali si ale ofsajdové postavení a Dynamo tak může rozehrávat od Andrewovy branky.

79
    Vysoký centr z pravé strany pokutového území Andrew podskočil, naštěstí pro domácí byl u balonu nejdříve jeho spoluhráč.

81
    ze hřiště odchází Heger, přichází Vaněk.

81
    Žlutá karta pro tým FK Robstav Přeštice (Hradecký).

82
    Přeštice to čím dál častěji zkouší rychlým přechodem po zisku míče. Tento záměr přečetl golman Andrew, který byl u dlouhé přihrávky dříve a balon odkopl až k soupřově šestnáctce.

83
    Pokus ze zoufalství. Míč se zhruba třicet metrů od branky dostal ke kapitánovi domácích, který to zkusil pustit z první, jeho ráně ale scházela přesnost. Bleha bude odkopávat od své branky.

84
    Sladký zahrával standardku. Vysoký balon ale přeletěl všechny jeho spoluhráče a Bleha jen v pohodě ukryl do náruče.

86
    ze hřiště odchází Brabec, přichází Vohrna,
    ze hřiště odchází Zeman, přichází Skála.

87
    Žlutá karta pro tým FK Robstav Přeštice (Suchý).

88
    Dynamu se dnes nedaří. Centr ze standardky poslal Sladký jen na hlavu prvního bránícího hráče Přeštic.

90
    Hosté se v pěti hrnuli do protiútoku, nadějné přečíslení ale kazí nepřesná přihrávka. Dynamo bude vhazovat.

90+1
    Hra je přerušena na polovině domácích, hosté to přehnali s důrazem a je jim pískán útočný faul.

90+3
    Zápas se už jen dohrává, míč má u své branky Bleha, ale s rozehrávkou nikterak nepospíchá.

90+4

Je za námi duel 26. kola ČFL (A), v němž domácí béčko Dynama podlehlo Přešticím 0:2. Hosté o svém vítězství rozhodli po hodině hry dvěma slepenými góly o které se postarali v 58. minutě Martin Suchý a o minutu později přidal druhou přeštickou trefu Petr Řezáč. (12:27:03)