Jablonec B – Most/Souš 3:1 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 1:1 (kon.) | Kolín – Benešov 0:3 (kon.)
Ústí n. L. – Žižkov 2:2 (kon.) | Živanice – Velvary 0:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:2 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 13.05.2023, 10:30 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 26. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:25:49)

Utkání je u konce. Druhý poločas nám nabídl hned tři branky. Domácím se krátce po začátku poločasu podařilo srovnat a o něco později navíc přidat další branku a dostat se tak do vedení. Do 75. minuty se Ústí nad Labem drželo a vypadalo to dobře, ale po faulu Hudce se k míči postavil Štrombach, který pěkným centrem našel spoluhráče Treglera, který se hlavou prosadil a srovnal stav. Více branek jsme už neviděli a zápas tak skončil smírně.

90+7

90+7
    Na trávníku ještě zůstává ležet domácí hráč s křeči.

90+6
    Na malou chvíli se modří dostali na útočnou stranu, teď se ale musí znovu bránit. Bude se kopat roh.

90+5
    Žlutá karta pro tým FK Ústí nad Labem (Jiránek).

90+5
    Ze standardky nic nebylo, ale hosté si to ještě zopakují poté, co Jiránek trochu dál od své branky fauloval.

90+5
    Sudí musí ještě ve vápně řešit pošťuchování, pak se bude moci rozehrát.

90+4
    A k dispozici bude mít navíc standardní situaci, poté, co jeden z domácích fauloval.

90+4
    Žižkov pokračuje s míčem na kopačkách po pravé straně.

90+3
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem:
    ze hřiště odchází Cantin, přichází Zaspal.

90+2
    Jirásek nacentroval z levé strany jen do prvního bránícího hráče v modrém.

90+2
    Daleký centr na žižkovského útočníka si sebral dřív brankář.

90+1
    Arma je na útočné straně, kde pokračuje autovým vhazováním.

90
    Lucie Šulcová nastavuje šest minut.

90
    Dombrovskij si připisuje první důležitý zákrok, když si sebral centr od rohového praporku.

89
    ze hřiště odchází Plachý, přichází Dombrovskij.

88
    Nyní si sedá na trávník a čeká se možná na nosítka.

88
    Vypadá to, že to chce Plachý ještě zkusit, ale nevypadá vůbec fit.

87
    Lékař Army ukazuje na střídačku, že bude potřeba střídat.

87
    Sudí volá domácí zdravotníky k brankáři, který si něco udělal s nohou.

86
    Balonu se hlavou ve vápně dotkla hned dvojice hráčů Žižkova, ale ani jeden balon nezvládl přesměrovat na branku.

86
    Pražští hráči rozehrají rohový kop z pravé strany.

85
    Řezáč vhazuje aut u rohového praporku soupeře.

83
    Prošek mohl být u hostů hrdinou, avšak brankáře nepřekonal! Naopak, hrdinou je pro Ústí nad Labem golman Plachý, který vytáhl hlavičku žižkovského hráče na roh!

82
    Štrombach nedokázal v rychlosti si narazit se spoluhráčem a balon dokopl až za čáru do autu.

81
    Ač Jirásek přihrával na spoluhráče do běhu na paty, balon se přes to ještě k jeho spoluhráči dostal a ten mohl zakončovat. Naštěstí pro domácí to zvládl obránce vyřešit a balon odklidit.

81
    Nepovedený centr končí vysoko a daleko za brankou. Pokračovat budou domácí.

80
    Žižkov se snaží propracovat do šestnáctky soupeře po pravé straně.

79
    ze hřiště odchází Zárybnický, přichází Kubín,
    ze hřiště odchází Kolařík, přichází Zůza.

79
    A stejný hráč se dostal po chvíli také do zakončení, ale branku netrefil.

78
    Domácí získali faul na polovině Žižkova. Odtud také za malý okamžik rozehrají. Balon si staví Cantin.

77
    Domácí pokračují autem pár metrů od svého rohového praporku.

76
    Zaskočené Ústí nad Labem teď bylo rádo, že se hosté netrefili potřetí v zápase. Rána naštěstí pro domácí skončila u boční sítě.
    76. TREGLER - 2:2

76
    Žižkov právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno. Na centr z místa přestupku si naběhl JAROSLAV TREGLER a hlavou posunul balon do branky.

74
    Žlutá karta pro tým FK Ústí nad Labem (Hudec). Hudec stáhl unikajícího hráče Žižkova. Sudí Šulcová běžela ihned domácího hráče potrestat žlutou kartou.

73
    Kolařík si zkoušel obhodit Muelemeho, ale nevyzrál na něj. Pak ale zabojoval a balon získal zpět. Za to si vysloužil od fanoušků potlesk.

73
    Přetažený centr se sice vrátil do ohně před branku, ale odtud pak putoval dál od žižkovského malého vápna.

72
    Po delší době vidíme také na útočné polovině domácí. Ti si navíc vybojovali roh.

70
    Plachý vytáhl střelu na roh. Po rohu se pak dostal do zakončení jeden z hráčů Žižkova, ale střela na přední tyč domácího golmana nepřekvapila.

69
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Bazal, přichází Klusák.

69
    Oba kotly své hráče povzbuzují a navzájem se překřikují. Atmosféra je na třetiligový zápas víc než dobrá.

67
    Bazal chtěl najít ve vápně spoluhráče Quintera, ale centr byl moc dlouhý. Ekvádorský fotbalista to tak po chvíli vzdal a míč nechal utéct až do autu.

66
    Další důležitý zákrok brankáře Ústí nad Labem. Vysloužil si i potlesk obecenstva.

66
    Teď už je ovšem u balonu opět Žižkov, který se hrne na stranu domácích.

64
    Jirásek vystihl nepovedený odkop domácího obránce a dostal se do zakončení. Fanoušci Army si vydechli až poté, co balon lapil na zemi Plachý.

63
    Po rohu přišlo i zakončení, brankář však skokem jen hlídal prostor branky, zásah nebyl potřeba.

63
    Prošek se dostal do zakončení, ale z velkého úhlu už se mu nepodařilo brankáře překonat. Získal ale alespoň roh pro svoje barvy.

62
    Súkenník nepřihrál přesně a dal tak domácím možnost vydat se do útoku. Ti však svou příležitost zahodili už kousek za polovinou.

61
    Centr Treglera letěl moc vysoko, nikdo se k němu nedostal a brankář si jen počkal, až se míč dostane mimo hřiště, aby jej mohl sebrat a rozehrát.

60
    Netrvalo to ale dlouho a na balon si bez nutnosti složitějšího zákroku sáhl i brankář na druhé straně. Na trávníku pak ještě zůstal ležet jeden z hostů, ale vypadá to, že bude v pořádku a nebude potřeba ošetření.

60
    Hosté rozjedou akci od brankáře Švengera.

58
    Quintero se dopustil menšího faulu na polovině soupeře. Pokračuje Ústí.

58
    Štrombach si pěkně vyměnil balon na pravé straně se spoluhráčem a odcentroval. V šestnáctce už však hostující hráči nic nevymysleli a defenzíva modrých balon odklidila.

56
    A znovu byl v hlavní režii u domácích brankář. Ten skokem vyrážel míč znovu na roh, když se ho snažil Štrombach přehodit.

55
    Žižkov se dostal do tlaku a teď mačká ústecké hráče. Brankář Plachý musel předvést i jeden důležitý zákrok, když ránu ze středu hřiště skokem vytáhl na roh.

55
    Modří pokračují autovým vhazováním nedaleko svého rohového praporku.

55
    ze hřiště odchází Rudavskyi, přichází Jirásek.
    53. HUDEC - 2:1

53
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    No a obrat je na světě! Aktivita Ústí nad Labem je odměněna druhým gólem. Tvrdý centr Jiránka z pravé strany vypadal, že k nikomu ze spoluhráčů nedojde, ale BOHUMIL HUDEC si tvrdou přihrávku přeci jen našel a uklidil balon do horní části branky.

52
    Hra pokračuje odkopem odkopem od domácí branky.

51
    Domácí celek je aktivní a vidí, že proti prvnímu týmu tabulky se dá hrát.

50
    Benda dostal pěknou přihrávku do vápna z levé strany. Jeho zakončení nemělo razanci, ale na branku mířilo. Brankář si však situaci pohlídal a střelu zneškodnil.

49
    Sudí Šulcová musela uklidnit Hudce a Quintera, kteří mezi sebou měli menší spor.

48
    Rána žižkovského hráče ze střední vzdálenosti letěla o něco výš, než stojí branka. Následuje tak odkop od branky.

47
    Žižkov teď drží balon a hledá uličky, kudy by šlo projít k ústecké brance.
    46. CANTIN - 1:1

46
    Máme tu bleskurychlé srovnání zápasu! Ústí nad Labem odrazilo první útok Žižkova v druhém poločase a vydalo se rychle dopředu. Na hranici velkého vápna přijal přihrávku MATTHEW CANTIN a tvrdou ránou uklidil balon k pravé tyčce branky!

46
    Druhý poločas rozehráli hosté. Ti hned zkusili útok po levé straně, ale obrana byla připravena.

46
    ze hřiště odchází Stružinský, přichází Mayerhofer.

46

Technické potíže se podařilo vyřešit. Druhý poločas vám tak nabídneme plný komentář!

45

45+1
    Žlutá karta pro tým FK Viktoria Žižkov (Súkenník).
    35. ŘEZÁČ - 0:1

35
    Autorem branky je DAVID ŘEZÁČ. Řezáč si přeskočil obránce, který si ho hlídal a centr z levé strany doklepl do branky.

34
    ze hřiště odchází Voltr, přichází Štrombach.

29
    Žlutá karta pro tým FK Viktoria Žižkov (Bazal).

Z technických důvodů, které nejsou na naší straně, vám ze zápasu přineseme pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení.

1

FK Ústí nad Labem: Plachý – Hudec, Stružinský, Čítek (C), Zárybnický, Jiránek, Černý D., Cantin, Kolařík, Černý O., Benda
    Náhradníci: Dombrovskij – Mayerhofer, Zaspal, Kubín, Klimt, Jungmann, Zůza
    Trenér: Vít Raszyk

FK Viktoria Žižkov: Švenger – Muleme, Tregler, Voltr, Prošek, Rudavskyi, Súkenník (C), Sixta, Bazal, Quintero, Řezáč
    Náhradníci: Myška – Žežulka, Štrombach, Jirásek, Klusák
    Trenér: Michal Horňák

Rozhodčí: Šulcová – Holakovská, Štípek.

Poslední vzájemné utkání

Když se oba týmy potkaly naposledy, vyhrál Žižkov jasným rozdílem 5:0. Dvěma góly se tehdy zapsali hned dva hráči pražského celku. Voltr a Petráň.

FK Ústí nad Labem – FK Viktoria Žižkov

Ústí zatím toho na jaře moc neukázalo. Na jaře vyhrálo jen jednou, třikrát remizovalo a zbytek zápasů prohrálo. V tabulce mu patří desáté místo. V posledním utkání nastoupilo na trávníku proti Mladé Boleslavi B, se kterou získal bod za remízu 2:2. Nejlepší střelec týmu je momentálně David Černý, který se trefil již 16krát, což je druhé nejvyšší číslo v ČFL-B.

To Žižkov se vyhřívá na prvním místě v tabulce. Na druhé Velvary má náskok 14 bodů! Může se chlubit také jednoznačně nejlepší obranou, která za sebe pustila jen čtrnáct branek! Naopak útok, ten se prosadil již 54krát. Největší podíl na tom má Voltr, který se trefil už 15krát a je na čtvrtém místě "krále střelců". V posledním utkání doma Žižkov přivítal čtvrtý Kolín, který porazil 2:0. O oba góly se postaral v druhém poločase během tří minut Josef Bazal.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.