Lovosice – Zubří 31:30 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
31:30 (13:17) Stav série: 3:0
HC ROBE Zubří
Sobota 13.05.2023, 16:00 • SH Chemik • Play-off Chance Extraligy mužů • O 3. místo

Lovci Lovosice – HC ROBE Zubří 31:30 (13:17)
    Nejvíce branek: Trkovský 9, Bogdanić 7/2, Hniďák 5 – Mazurek 7, Mořkovský 7, Mizera 6. Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 6:4. (17:44:09)

Dnešní zápas je u konce. Ještě ve 40. minutě se zdálo, že náskok šesti gólů bude stačit Zubří na výhru v dnešním zápase, ovšem nebylo tomu tak. Lovosice postupnými krůčky zvládly vyrovnat a v 57. minutě se dostaly do vedení. Ve strhujícím závěru už domácí se štěstím udrželi své vedení a nejvyrovnanější zápas celé série vyhráli o jedinou branku. Lovosice se tak radují nejen z výhry 31:30, ale také z medaile, na kterou tým ze severních Čech čekal dlouhých osm let! Z dnešního utkání a celé série je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu.

Konec zápasu. (31:30)

60
    Zubří svou poslední šanci zápasu nevyužilo, Mičkal z malého úhlu přestřelil a Lovosice se tak mohou radovat ze zisku medaile! (31:30)

60
    Trkovský neprostřelil brankáře hostů z malé vzdálenosti a Zubří tak dostává zřejmě poslední možnost něco se zápasem udělat. (31:30)

59
    Poslední minuta do konce a Lovosice stále vedou o jedinou branku, ještě nás čeká velké drama! (31:30)

59
    Střela Mičkala těsně minula branku, tohle může Zubří ještě hodně mrzet... (31:30)
    58
    Mazurek z malého úhlu poslal míč přesně do horního rohu branky. (31:30)
    57
    A Motl navyšuje náskok Lovosic dalším gólem do prázdné přes polovinu hřiště. (31:29)
    57
    Hniďák střelou do horního rohu vrací Lovosicím vedení. (30:29)
    56
    Mičkal srovnal jednoduchou střelou k pravé tyči. (29:29)

56
    V poslední pětiminutovce se Zubří snaží najít cestu ke vstřelení branky, Lovosice ale na závěr poločasu velmi dobře brání. (29:28)

55
    Lovosice mohly dokonce vést o dvě branky, zakončení z malého úhlu ale trefilo jen boční síť branky. (29:28)

54
    Střelu Zubří domácí Günl vyrazil nad horní tyč, Lovosice jsou jako na koni. (29:28)
    53
    Trkovský ve vlastním oslabení i podruhé trefuje prázdnou a Lovosice tak otáčí vývoj zápasu. (29:28)
    53
    Z protiútoku se do prázdné trefuje Trkovský a je vyrovnáno! (28:28)

52
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Pavel Horák). (27:28)

52
    Domácí ubránili střelu Zubří nohama, hosté si pobyt před brankou prodlouží. (27:28)