Ajaccio – Marseille 1:0 (kon.) | Auxerre – Lens 1:3 (kon.) | Brest – Rennes 1:2 (kon.)
Lorient – Štrasburk 2:1 (kon.) | Monaco – Toulouse 1:2 (kon.) | Nantes – Angers 1:0 (kon.)
Nice – Lyon 3:1 (kon.) | PSG – Clermont Foot 2:3 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:3 (kon.)
Troyes – Lille 1:1 (kon.)
AC Ajaccio
1:0 (0:0)
Olympique Marseille
Sobota 03.06.2023, 21:00 • Stade Francois Coty • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

90+4
    Žlutá karta pro tým AC Ajaccio (Moussa Soumano).
    88. Clément VIDAL - 1:0

88
    Ajaccio právě vstřelilo branku! Rohový kop přináší první branku utkání, prosazuje se CLÉMENT VIDAL! Parádní volej po rohovém kopu dává outsiderovi prakticky naprostou jistotu vítězství!

82
    Střídání v týmu AC Ajaccio:
    ze hřiště odchází Mathieu Coutadeur, přichází Thomas Mangani.

81
    Střídání v týmu Olympique Marseille:
    ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Francois-Régis Mughe.

77
    ze hřiště odchází Ismael Diallo, přichází Mehdi Puch-Herrantz,
    ze hřiště odchází Ben Hamed Touré, přichází Moussa Soumano.

69
    ze hřiště odchází Vincent Marchetti, přichází Tony Strata,
    ze hřiště odchází Riad Nouri, přichází Ivane Chegra.
    67. Obrovská šance Kaborého

67
    Marseille pálí další velkou šanci! Issa Kaboré se dostal sám před branku, jeho pokus však přináší díky zákroku Leroye pouze roh pro hosty.

64
    ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Vitinha,
    ze hřiště odchází Jonathan Clauss, přichází Nuno Tavares,
    ze hřiště odchází Leonardo Balerdi, přichází Eric Bailly.

62
    Baretto neproměnil exkluzivní příležitost když sám před prázdnou brankou nedokázal zpracovat míč!
    60. Veretout trefuje tyč

60
    Tyčka! Nádherný pokus Veretouta zpoza vápna.
    55. Malinovskyj prověřil Leroye

55
    Cengiz Ünder se točil ve vápně jako vývrtka, následně našel Malinovského a ten svou ranou předvedl největší šanci druhého poločasu. Leroy předvedl skvělý zákrok konečky prstů.

46
    Marseille musí ze zdravotních důvodů stáhnout Rubéna Blanca, do hry jde místo něho Pau López.
    45. Závar před Leroyem

45
    Obrovský závar před Leroyem v závěru poločasu! Po parádní střele Sáncheze se jeden z jeho spoluhráčů dostal ještě k dorážce, tu likviduje jeden z beků Ajaccia až na brankové čáře daleko za překonaným Leroyem.

32
    Ben Touré neproměnil jasnou brankovou příležitost, teď nejspíš ani sám neví jak se mu podařilo samotnému před Blancem selhat. Každopádně uvidíme roh.

21
    První žlutou kartu zápasu získává za faul na unikajícího Tourého Balerdi.

Tadeáš Rulf

Branky: 88. Vidal

Karty:   90+4. M. Soumano (AJC) – 21. Balerdi (OMA)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 0:10. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:15.
    AC Ajaccio: B. Leroy – I. Diallo (77. Puch-Herrantz), Vidal, Gonzalez, Youssouf – Coutadeur (C) (82. Mangani) – Nouri (69. Chegra), Marchetti (69. Strata), Barreto, Bayala – Be. Touré (77. M. Soumano).
    Náhradníci: Sollacaro – Avinel, Khelifa, Spadanuda.

Trenér: Olivier Pantaloni

Olympique Marseille: Blanco (46. López) – Kolašinac, Balerdi (64. Bailly), Mbemba – Clauss (64. Tavares), Veretout, Guendouzi (C), Kaboré – Malinovskyj (81. Mughe), Ünder – Sánchez (64. Vitinha).
    Náhradníci: Elmaz.

Trenér: Igor Tudor

Rozhodčí: Benoît Bastien