Brno – HC Boskovice inline 7:3 (kon.) | IHC Přerov – Uh. Brod 17:2 (kon.) | Černošice – HC Hořovice 4:2 (kon.)
IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 4:7 (kon.) | Roller Storm – ILHK Hr. Králové 3:7 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 7:6 (kon.)
Roller Storm – IHC Prague Rats 4:11 (kon.)
konec
SK Černošice
4:2 (0:1, 4:1)
HC Cvočkaři Hořovice
Sobota 10.06.2023, 11:00 • Zimní stadion Černošice • STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  39:51
  Černošice právě vstřelily branku! Risk ale hostům nevyšel, protože prázdnou klec trefil přesně DANIEL KRUŽÍK. Asistence: Robin Všetečka.
   
  37:14
  Černošice právě vstřelily branku! Černošice si ovšem rychle berou vedení zpět, když se rychlou, a hlavně přesnou střelou prosadil kapitán ROBIN MALÝ. Asistence: Michal Bezouška a Dominik Kučera.
   
  36:59
  Tým HC Hořovice právě vstřelil branku!
  Autorem branky je DAVID JINDRA, který dostal nahrávku na levou stranu a trefil se přesně k bližší tyči. Asistence: Václav Komínek a Martin Vitásek.
   
  31:19
  Černošice právě vstřelily branku! Nyní už ale domácí vedou! Malý našel volného MIROSLAVA DANIHO, který se trefil přesně k pravé tyči Novákovy branky. Asistence: Robin Malý.
   
  20:51
  Černošice právě vstřelily branku! A je srovnáno! Sem využil špatné rozehrávky hostů a vyslal do úniku MICHALA BEZOUŠKU, který si poradil parádně a prosadil se kličkou do forhendu a střelou za beton prostřelil Nováka. Asistence: David Sem.
   
  15:56
  Tým HC Hořovice právě vstřelil branku! Hosté se dostávají do vedení! Žmola si všiml volného ARTEMA HRABOVETSKYIHO, který posléze střelou z mezikruží prostřelil brankáře Škubala. Asistence: Daniel Čech a David Jindra.

  Mateo

  Branky a nahrávky: 21. Bezouška (Sem), 32. Dani (Malý), 38. Malý (Bezouška, Kučera), 40. Kružík (Všetečka) – 16. Hrabovetskyi (Čech, Jindra), 37. Jindra (Komínek, Vitásek)


  SK Černošice: Škubal – Bezouška, Chamrád, Dani, Havlín, Jaroš, Kern, Kružík, Kučera, Malý (C), Sem (A), Všetečka
  Trenér: Dominik Sem

  HC Cvočkaři Hořovice: K. Novák – Čech (C), Komínek, Žmola, D. Jindra (A), J. Jindra, Hrabovetskyi, L. Novák, Štíbr, Vitásek
  Trenér: Robert Čech

  Rozhodčí: Maňák, Thuma
  www.ibrshop.com